Jump to content
IGNORED

Harman HK980 + jakieś ciekawe kolumny ?

Eydryen

Recommended Posts

Witam.

Sluchana muzyka przezemnie to czarne rytmy rap amerykanski, hip hop, regge, r'n'b, troche stary rock typu ACDC. Zalezy mi aby kolumny byly podlogowe m.in 90 cm wys, bass z przodu. Kolumny beda staly miedzy dwoma meblami, od sciany nie bedzie wielkiej przerwy dlatego musi byc przedni bass. Pokoj ma jakies 18-20m2. Kolumny musza sie fajnie dopasowac z moim wzmacniaczem Harman HK980. Bass musi byc dobrze slyszalny, tony wysokie raczej cieplejsze, zadne syki piski osluchalem Klipsch R28F na tym wzmacniaczu i jego drazniace wysokie tony doprowadzaly mnie do szalu (RX 6 tez slyszalem rowniez pisklaki) Budzet? Ciezko powiedziec, wazne aby dobrze to gralo to nad cena zawsze mozna pomyslec czy dolozyc czy nie dolozyc, a moze szukac czegos tanszego

Pozdrawiam prosze was o porady. Dziekuje.

Posłuchaj Polk Audio RTiA5

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Bardzo łatwe w ustawieniu. Bas-refleks z przodu i z tyłu. Sam posiadam RTiA7 i jestem nimi oczarowany. Super w każdym gatunku muzycznym (głównie słucham starego rocka). Uniwersalne i zrównoważone,

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Lohoho... Nie na moja kieszen. Moglem napisac jednak budzet fajnie jak by wyszlo cos za pare ponizej 3000. Myslalem nad Dali Zensor 7 uzywki, TONSIL MAESTRO 180 nowe, moze jakies Monitor Audio. Bass reflex musi byc z przodu dlatego szukanie sie zaweza dosc mocno...

Kipsy r28f z direct na hk980 wlaczonym jeszcze nawet fajnie graja ale jednak wole cieplejsza gore bo bas klipsy to maja potezny i fajny taki mi odpowiada, szybkie mocne walniecie i pstryk basu nie slychac nie przeciaga nie drzy trzyma za ryj harman 980.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.