Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny Goodmans dimension 8


bibi_2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio znalazlem na necie kolumny Goodmans Dimension 8 - czy ktos wie cos na ich temat? Sprzet dosc wiekowy i brzydki wizualnie, ale jestem fanem retro. Nie mam mozliwosci ich sprawdzenia osobiscie. Cena wygorowana nie jest i moglbym zaryzykowac ich zakup - obecnie posiadam kolumny NHT SuperTower ale brakuje mi w nich mocy na niskich tonach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz dane techniczne

Die Dimension 8 ist ein Wiedergabeinstrument, das mit 9 Chassis bestückt ist, 4 verschiedene Typen, darunter ein Chassis mit Passiv-Membrane.

Die Dimension 8 ist eine 4-Weg-Box.

Die Lautsprecher-Chassis der Dimension 8 sind in zwei voneinander abgekehrten Winkeln angebracht. Es wird durch diese Anordnung eine Vergrößerung des Stereobereichs im Wohnraum erzielt, einmal durch direkte Abstrahlung des Klangs und zum anderen durch Klangreflektionen (indirekte Abstrahlung). Durch die bi-direktionalen Abstrahlflächen wird ein Klangoptimum erzielt, wodurch die Dimension 8 den herkömmlichen Lautsprechern (Direktabstrahler) überlegen ist.

 

TECHNISCHE DATEN:

Frequenzgang: 25 - 22 000 Hz

Impedanz: 4 Ohm

Belastbarkeit: 75 Watt Sinus

Übergangsfrequenz: 80 - 800 - 4000 Hz

Größe: 77 x 35,5 x 31,5 cm (H x B x T)

DIMENSION 8

Nußbaum Natur DM 1200,

Schleiflack weiß DM 1250,-

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goodmans to marka z wielkimi tradycjami. Można się po takich kolumnach spodziewać duużo dobrego grania. Kiedyś słyszałem kolumny tej marki i po mimo wyglądu jak wspomniałeś - grały zaskakująco dobrze. Obecnie ta marka chyba już nie istnieje, lecz kiedyś robiła sprzęt wręcz wyjątkowy jakościowo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.