Skocz do zawartości
IGNORED

Machanie szabelką , w gumofilcach na ośle


Chicago

Rekomendowane odpowiedzi

"Machanie szabelką, w gumofilcach na ośle"

 

Pokochałem Biedronia za ten tekst - co państwo na to? Jakby nie spojrzeć, to z kim jak nie z Europą? OK, Węgry, Słowacja... i my! Normalnie potęga, Safari!

 

Edyt Stylista

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedroń jest jednym z tych polityków, którzy naprawdę robią coś sensownego.

Myślę, że Słupsk ma wielkie szczęście, że ma takiego prezydenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Machanie szabelką, w gumofilcach na ośle"

 

trudno się z tym nie zgodzić

jeszcze to bredzenie o okrętach podwodnych

 

 

 

mam mniej szczęścia, bom z Krakowa hahaha

 

Słupsk ma wielkie szczęście, że ma takiego prezydenta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy zrobi zawsze spuszcza wodę, a nawet myje rączki.

 

Sugerujesz, że jego przeciwnicy tego nie robią? Masz na ten temat jakieś informacje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że jego przeciwnicy tego nie robią? Masz na ten temat jakieś informacje?

Chciałbym odpowiedzieć porządnie, ale nie mogę znaleźć tego rysunku, a na dodatek zapomniałem kto jest autorem.

 

W każdym razie na rysunku widzimy działaczy politycznych stojących nad kiblem i jeden z nich mówi coś w ten deseń "wiele już zrobiliśmy, ale jeszcze wiele jest do zrobienia."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałbym odpowiedzieć porządnie, ale nie mogę znaleźć tego rysunku, a na dodatek zapomniałem kto jest autorem.

 

W każdym razie na rysunku widzimy działaczy politycznych stojących nad kiblem i jeden z nich mówi coś w ten deseń "wiele już zrobiliśmy, ale jeszcze wiele jest do zrobienia."

Stary dowcip z czasów Gomułki. Władysława oczywiście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorem jest Andrzej Mleczko.

 

Jeśli zaś o Biedronia chodzi, to imo - jedyny polityk, którego naprawdę szanuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny polityk, którego naprawdę szanuję.

świetny dowcip na dobranoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Machanie szabelką, w gumofilcach na ośle"

 

No ale przecież rezydencje rosną jak grzyby po deszczu. U elit teraz ponoć szczotka do klozetu poniżej 5 tys to obciach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedroń jest jednym z tych polityków, którzy naprawdę robią coś sensownego.

A kiedy zrobi zawsze spuszcza wodę, a nawet myje rączki.

 

Polityka_1667043.jpg

 

PS. Właśnie tak miał wyglądać post, ale nie potrafiłem znaleźć grafiki. Dodam tylko, że to co robią politycy rysunek pokazuje bardzo dokładnie i robią to (i tylko to) politycy każdej opcji. Jednakowoż wspomniany tu polityk z imienia i nazwiska zdaje się mieć jakieś w tym szczególne upodobanie. "Jeśli wiesz co chcę powiedzieć."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, jakby nie spojrzeć, wszyscy ludzie na tej planecie to producenci gówna. I pan, i pani, i my, i oni, całe społeczeństwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, jakby nie spojrzeć, wszyscy ludzie na tej planecie to producenci gówna. I pan, i pani, i my, i oni, całe społeczeństwo.

Zgadza się. I jeszcze próbuje się wszelkimi metodami zwiększać ilość tych "producentów". Ciekawe kiedy planeta powie dość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. I jeszcze próbuje się wszelkimi metodami zwiększać ilość tych "producentów". Ciekawe kiedy planeta powie dość.

W Europie europejczycy się nie chcą multiplikować, więc pani kanclerin sprowadza lud o ciemnej karnacji, który się chętnie rozmnoży.

 

W stanach też biali nie zwiększają swej ilości, więc Burack z Baraka i ichniejsza przyszła(?) kanclerin czyli Klintonicka chce sprowadzić śniadych, żeby się pomnożyli.

 

Problem w tym, że oni nam chcą amputować głowy względnie wysłać w niebyt przy pomocy środków rozrywkowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że oni nam chcą amputować głowy względnie wysłać w niebyt przy pomocy środków rozrywkowych.

Tak to już jest między nami a nimi. My im też nie pozostajemy dłużni i "amputujemy głowy" jak tylko nadarzy się okazja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedroń jest jednym z tych polityków, którzy naprawdę robią coś sensownego.

Myślę, że Słupsk ma wielkie szczęście, że ma takiego prezydenta.

A ja myślę że on się przejedzie na puszczaniu takich tekstów jak o tej szabelce, gumofilcach i ośle.

 

Polacy bardzo nie lubią tak wygłaszanej prawdy o sobie. Przecież głównym gwoździem do trumny PO były te podsłuchane wypowiedzi o państwie istniejącym tylko teoretycznie, oraz rymowanka o kamieni kupie, po czym z przewodniej siły euroregionu stali się słabą opozycją bez poparcia.

 

Nie pokładałbym też zbyt dużej nadziei w zmianach wprowadzanych przez Biedronia i jemu podobnych. To że on powierzchownie naśladując Zachód wprowadzi u nas modę na rowery, czystą energię i związki partnerskie, nic w gruncie rzeczy nam nie da. Nadal będziemy kolonią małpującą wzory wymyślane gdzie indziej, i to co gorsza bez zrozumienia oraz ze stratą funkcjonalności - jak te laski z rogów antylopy wytwarzane w Afryce, mające imitować kształt eleganckiego parasola, co z tego jeżeli nie można ich rozłożyć celem ochrony przed deszczem. Plus fakt że pieniądze to się robi na wymyślaniu nowych rzeczy, a nie powtarzaniu już wymyślonych.

 

Ja wiem że Polacy ciemni "barscy" są kojarzeni z oczekiwaniem Andersa na Białym Koniu, który wygra za nich wszystko, a oni będą nadal mogli się oddawać swoim ulubionym grzechom głównym. Jednak żeby tej samej (tylko ze zmianą koloru konia na różowy) brzytwy chwytali się nasi światli Europejczycy, to już duże rozczarowanie. Przecież Biedroń jest właściwie jedynym obecnie potencjalnym zbawcą obozu postępowego, w mediach jest go tyle że boję się otworzyć lodówkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Biedroń jest właściwie jedynym obecnie potencjalnym zbawcą obozu postępowego, w mediach jest go tyle że boję się otworzyć lodówkę.

 

Stasznie dużo w tych mediach siedzisz, ostatnio u Olejnik widziałem go pierwszy raz od miesiąca, a może i dłużej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

"Machanie szabelką, w gumofilcach na ośle"

 

Pokochałem Biedronia za ten tekst - co państwo na to? Jakby nie spojrzeć, to z kim jak nie z Europą? OK, Węgry, Słowacja... i my! Normalnie potęga, Safari!

 

Edyt Stylista

 

Lewicowy i poważny "Przegląd" nr 42 w "Przebłyskach" na str. 6 tak opisuje prezydenturę Biedronia:

 

"(...)Miasto nie miało przecież szczęścia do włodarzy. Długi, zaniedbania i marazm. Wraz z Biedroniem do Słupska miał trafić wielki świat. Nie trafił. Na pociechę słupszczanom zostało śledzenie podróży prezydenta Biedronia. W dwa lata zaliczył kilkadziesiąt miast na świecie. Od Las Wegas po Amsterdam, Paryż, Londyn po Ankarę i Tbilisi. Lubi podróżować po kraju. Siedem miesięcy na delegacjach służbowych to piękny sem niejednego urzędnika. Biedroń nie śni. Po prostu lata. I jeździ. ** tys. km w dwa lata. Chyba Słupsk jest dla niego za mały. Użeranie się z radnymi i mieszkańcami to zbyt nudne zajęcie dla kogoś, kto mierzy znacznie wyżej."

 

I o dziwo Monisia go za to nie napiętnuje. Przecież to przyszły prezydent RP namaszczony przez mainstream.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest stary numer, testowany we Włoszech. Miasta w których komuniści wygrali wybory lokalne, były dyskretnie dotowane przez Sowietów, żeby pokazać jaki to komunizm jest wspaniały. Słupsk nawet chyba nie jest jakoś specjalnie dotowany, tylko ma zapewnioną wrzawę medialną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieniądze to się robi na wymyślaniu nowych rzeczy, a nie powtarzaniu już wymyślonych

Japonii i nie tylko trochę czasu zajęło przejście z drugiego do pierwszego... niestety najpierw trzeba się nauczyć tych mniej dochodowych rzeczy aby móc przejść do innowacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.