Skocz do zawartości
IGNORED

Mikrofon dynamiczny i interfejs audio (do 600zł)


rafineria888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję mikrofonu dynamicznego i do niego interfejs audio na USB, który ma być podłączony do laptopa.

Zastosowanie tego będzie bardzo amatorskie, gdyż zaczynam dopiero przygodę z wokalem i nie wiem w jakim przedziale cenowym powinienem manewrować. Mimo, iż będzie to pierwszy taki mój zestaw to nie chcę, żeby był złej jakości.

W sumie mogę wydać około 600zł, ale jeżeli trzeba będzie to dopłacę trochę.

 

PS: sygnał przetworzony przez interfejs audio nie ulegnie pogorszeniu po przesłaniu go przez USB do komputera?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to się sprawdzi w Twoim zastosowaniu, ale większość szanujących się vlogerów używa mikrofonów Blue Yeti, wszędzie zbiera bardzo przychylne opinie. Może to dobry wybór na start? Jeśli się nie sprawdzi / będziesz chciał się przesiąść na coś lepszego, to z odsprzedażą nie będzie najmniejszego problemu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę i na mój budżet jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest Shure SM58.

Zależy mi najbardziej na tym, żeby ktoś mi polecił kilka dobrych interfejsów audio od 150zł do 350zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dobry" interface w tej cenie to raczej używany: ESI, RME, Focusrite. W zadanym budzecie nowe rzeczy to chyba tylko Behringer seria U - czy ci to wystarczy jeżeli ma być "bardzo amatorskie"?? Pewnie tak, zawsze taki sprzęt to coś wiecej niż dedykowane Realteki i inne. Dobre "dobre" kart to koszt 1000+ - czy ci aż tego potrzeba?? Pewnie nie.

 

Czy PCi, czy usb to już bez większego znaczenia(usb wygodniejsze w obsłudze)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.