Jump to content
IGNORED

uchwyty zaciskowe do monitorów

szymeG

Recommended Posts

Siema, szukam porządnych, wytrzymałych uchwytów do przymocowania na ścianie przy suficie, takie żeby nie trzeba było wiercić w nowych kolumnach, najlepiej żeby była regulacja po bokach albo z przodu i z tyłu (żeby dobrze trzymało kolumnę). No i jakaś minimalna regulacja. Ważne też żeby był łatwy montaż do ściany bez zbędnych udziwnień i żeby nie robić dziur w kolumnach, tylko położyć i zacisnąć. Tak do 200 zł.

Wiem ,że jest tego pełno na necie ale może ktoś poleci coś konkretnego. :P

Kolumna jaka ma wejść jbl studio 230.

Vogel's VLB 200.... bardzo porządne i wytrzymałe uchwyty... posiadam i jestem b.zadowolony...tylko należy dobrze wczytać się w instrukcję montażu, ponieważ spotkałem się z kilkoma przypadkami niezakończonego montażu... a mianowicie kolumna finalnie utwierdzana jest nie tyle ściśnięciem tylnej i przedniej szczęki co dokręceniem dwóch śrubek (na imbusy) w tylnej szczęce... nie dokręcenie tych dwóch śrubek grozi wypadnięciem kolumny... pamiętaj o tym przy montażu...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.