Skocz do zawartości
IGNORED

NAD C 368


1piotr13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na samym początku maja?

Będę w Bielsku Białej cały przyszły tydzień, to chętnie bym podjechał do Oświęcimia posłuchać kilku wzmacniaczy w towarzystwie XT8F.

Co masz na stanie, albo co będzie w przyszłym tygodniu?

Interesuje mnie:

Nad C368

CA CXA80

Roksan K3

Onkyo 8270

 

Jak w ogóle pracujecie w okresie majówki?

Udało Ci się coś odsłuchać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Udało Ci się coś odsłuchać?

Tak, chociaż nie u s4home i nie słuchałem wzmacniacza C368.

 

Z kolumnami XT8F słuchałem:

CXA80 - detaliczność ok, ale jednak trochę za suche granie. Po porównaniu z innymi wzmacniaczami moje zdanie jest takie, że ten wzmacniacz jest za drogi w stosunku do tego co oferuje

Marantz PM8005 - słabszy detal niż w CXA80, ale lepszy bas. Wokale jakby stały 20m za sceną. Pomagało przekręcenie pokrętła MID na maxa, ale chyba nie o to chodzi. W skrócie świetnie słychać było muzykę, nie było słychać śpiewania.

 

Oba modele do skreślenia z listy, szczególnie żal mi CXA80, bo przez niego wybrałem XT8F.

 

CXA80 i PM8005 skasował Atoll 100SE. Najtańszy z tej trójki, a najwięcej zaoferował. Nie była to przepaść, ale w cenie około 4k chyba nie ma lepszego wzmacniacza. Wszystko na miejscu, po prostu zagrał najlepiej, najczyściej.

 

Atoll 100SE zapewne został by zwycięzcą tego dnia, ale poprosiłem sprzedawcę, aby podłączył coś co pozamiata wspomniane wyżej modele.

Pan przyniósł Arcam a29. Jak to zagrało z tymi Tannoyami.. To nie było tylko inne granie, to jest inna liga sprzętu. Różnica kolosalna. Jakbyśmy innych płyt zaczęli słuchać.

Na tę chwilę Arcam a29 jest moim liderem do zakupu. Wygląda brzydko ale gra pięknie. Wszystkiego było więcej i lepiej.

 

Na koniec podłączyliśmy wzmacniacz Naim 5si. Zagrał również dużo lepiej niż pierwsza trójka, ale Arcam był lepszy.

 

Wniosek dla mnie jest taki, że wzmacniacz trzeba kupić możliwie najmocniejszy.

 

Nie słuchałem C368, ale powiem szczerze że nie wierzę, że dorówna a29.

Tannoy xt8f plus Arcam a29 to dla mnie na razie najlepsza para.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Świetny opis. Czy nad zagra podobnie. Obawiam się że dopiero lepiej dla ciebie zagrał by 388 ale jest droższy.

Myślę że bliski twojemu brzmienie będzie także audiolab 8300 a którego także często polecam do revolution.

No i koniecznie sprawdź a55tp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za mini recenzje, miałem identyczne wrażenia odsluchowe podczas odsłuchu CXA oraz Marantza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość Stivi89

(Konto usunięte)

Tak, chociaż nie u s4home i nie słuchałem wzmacniacza C368.

 

Z kolumnami XT8F słuchałem:

CXA80 - detaliczność ok, ale jednak trochę za suche granie. Po porównaniu z innymi wzmacniaczami moje zdanie jest takie, że ten wzmacniacz jest za drogi w stosunku do tego co oferuje

Marantz PM8005 - słabszy detal niż w CXA80, ale lepszy bas. Wokale jakby stały 20m za sceną. Pomagało przekręcenie pokrętła MID na maxa, ale chyba nie o to chodzi. W skrócie świetnie słychać było muzykę, nie było słychać śpiewania.

 

Oba modele do skreślenia z listy, szczególnie żal mi CXA80, bo przez niego wybrałem XT8F.

 

CXA80 i PM8005 skasował Atoll 100SE. Najtańszy z tej trójki, a najwięcej zaoferował. Nie była to przepaść, ale w cenie około 4k chyba nie ma lepszego wzmacniacza. Wszystko na miejscu, po prostu zagrał najlepiej, najczyściej.

 

Atoll 100SE zapewne został by zwycięzcą tego dnia, ale poprosiłem sprzedawcę, aby podłączył coś co pozamiata wspomniane wyżej modele.

Pan przyniósł Arcam a29. Jak to zagrało z tymi Tannoyami.. To nie było tylko inne granie, to jest inna liga sprzętu. Różnica kolosalna. Jakbyśmy innych płyt zaczęli słuchać.

Na tę chwilę Arcam a29 jest moim liderem do zakupu. Wygląda brzydko ale gra pięknie. Wszystkiego było więcej i lepiej.

 

Na koniec podłączyliśmy wzmacniacz Naim 5si. Zagrał również dużo lepiej niż pierwsza trójka, ale Arcam był lepszy.

 

Wniosek dla mnie jest taki, że wzmacniacz trzeba kupić możliwie najmocniejszy.

 

Nie słuchałem C368, ale powiem szczerze że nie wierzę, że dorówna a29.

Tannoy xt8f plus Arcam a29 to dla mnie na razie najlepsza para.

 

Do rzuć do listy Roksan Kandy 3 po zamiata A29. Lepsza srednica cieplejsze, bas hmm no trzeba go posłuchać, ja go słuchałem właśnie na Monitor Audio i był to mój faworyt ze wzmacniaczy. A były to wspomniane modele przez ciebie Cambridge CXA80, Marantz 8005, Arcam A29, i Roksan Kandy 3 źrodlo to CD od Arcam a też 29 chyba z funkcjami sieciowymi i kable The Chord Company

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu NAD C368

Czy BT wbudowany i ten w MDC BluOS działają dwukierunkowo?

Chodzi mi o sparowanie słuchawek bezprzewodowych.

 

Pozdrawiam serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Jeśli odsłuchy wypadną pomyślnie z moimi Magnatami 673 (tymczasowe rozwiązanie, bo tanie i mają metalowe maskownice, a przy 2,5 rocznym dziecku .... :) ) to go pewnie i tak zakupię, a za to wybór słuchawek się zmieni.

do tej pory celowałem w Momentum M2 AE BT - niestety mają krótki kabel żeby go spiąć z wzmacniaczem :/

 

docelowo chciałbym NADa zgrać z takimi kolumnami aby uzyskać pełne, głębokie brzmienie, neutralność to nie moja domena, a i kosztowna rzecz.

tak, że jak ktoś zagra na trąbce to będzie czuć wibracje, będzie czuć tembr głosu, a i organy hammonda porządnie zagrały pełną mocą, ale i bas też żeby był pod kontrolą i było trochę więcej, bo lubię.

góra nie natarczywa, ale detaliczna.

szczegółowość? też, ale to nie priorytet.

 

metraż to ok 18,5 m2, z tym że otwarty na przedpokój po literze L.

kolumny będą stały na długim boku prostokąta.

budżet?

nie wiem jeszcze - kredyt, więc powiedzmy, że mogę zaszaleć i coś z przedziału od 2kPLN do 6kPLN. czyli wybór spory.

oczywiście odsłuch obowiązkowy w Krakowie i okolicach, także S4Home, pewnie Was odwiedzę po wakacjach.

ale to jak będę miał na celowniku konkretne ze 3-4 modele kolumn.

 

p.s.

robiąc mały off top - a BT w Onkyo TX-8270?

ten ampli akurat chcę dla siostry wybrać i potem go sparować z moimi tymczasowymi Magnatami sobie kupując już pełnowymiarowe kolumny stricte pod NAD C368.

 

p.p.s.

wracając do tematu NADa.

ktoś wie kiedy ma się pojawić moduł MDC HDM2?

póki co są zapowiedzi tylko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nie mogę edytować.

 

Jeszcze jedno pytanie.

Czy jeśli wetknę wtyk słuchawkowy do NAD C368, to odetnie mi głośniki?

Bo jeśli nie, to te słuchawki BT mogę po kablu podpinać mając w wzmacniacz wpięty na stałe dobrej jakości przedłużacz np 2m, a niego dopiero Momentum M2 po kablu, a głośniki z pilota wyłączyć.

Pytam, bo szafkę RTV mam póki co "zabudowaną" od przodu przezroczystym pleksi, co by mi córeczka nie dłubała we wzmacniaczu, CD, routerze, NASie i XBOXie ;) W takiej sytuacji wtykanie kabla słuchawkowego za każdym razem jest bardzo problematyczne.

 

Kolejne pytanie.

W jaki sposób puścić muzykę z plików z serwera NAS mając MDC BlueOS?

Wiem, że ten MDC nie obsługuje DLNA.

Opisów w sieci jest mało i są bardzo lakoniczne.

Czy muszę to robić przez pośrednie urządzenie (laptop, telefon)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Wracając do tematu NAD C368

Czy BT wbudowany i ten w MDC BluOS działają dwukierunkowo?

Chodzi mi o sparowanie słuchawek bezprzewodowych.

 

Pozdrawiam serdecznie

WItam, jeśli pytanie jeszcze aktualne to potwierdzam NAD C368 może pracować jako odbiornik lub nadajnik Bluetooth. W ustawieniach poszukaj opcji BT work mode: Sink lub Source. Sink to praca wzmacniacza jako odbiornik, source to praca jako nadajnik. Jak sparujesz urządzenie, to Ci powinno śmigać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pytanie jest aktualne - wzmacniacz jeszcze nie zakupiony.

Dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Dla ścisłości: dwukierunkowość tyczy się modułu MDC BluOS, czy wbudowanego w wzmacniacz BT?

 

Pozdrawiam serdecznie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwukierunkowość dotyczy BT we wzmacniaczu.

Instrukcja jednak mówi jeszcze:

 

IMPORTANT NOTE

If the optional MDC BluOS module is installed, the following are defeated or becomes not selectable

• “Bluetooth” as a Source

• “BT Work Mode” menu option.

Use instead the Bluetooth option included in the MDC BluOS module.

 

Jest to conajmniej dziwne, bo mam BluOS i te opcje mam aktywne,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś nowszy firmware, który pod tymi samymi opcjami w menu realizuje te rzeczy po przez nie wbudowany BT, a ten z MDC BluOS.

Ciężko wyczuć.

Dla mnie ważne, że działa.

Niby mógłbym po kablu, ale póki córka mała, to cała elektronika za pleksi schowana :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby trzeba było, to zapraszam do siebie na odsłuch. Możemy potestować. Okolice krakowsko-katowickie...

 

ps. Jakbym dziś znów stał przed decyzją zakupu, to bym się szarpnął na C388. Polecam się dwa razy zastanowić. Ewentualnie możemy sie dogadać i ja sobie dołożę do C388 ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym skorzystał z propozycji odsłuchu, ale musiałbym się wybrać z 2,5 letnią córą, więc raczej awykonalne, mimo żem z Krakowa :)

Dziękuję jednak za propozycję.

Będę coś kupował na przełomie grudnia/stycznia, więc mam czas.

C368 to i tak już naciągany budżet, więc C388 zupełnie odpada.

Używany - bardzo chętnie.

Ale do decyzji ostatecznej jeszcze kilka miesięcy jest.

A i jest spora szansa, że chwilowo (bo i tak przy córeczce nie mam kiedy słuchać) skończy się na czymś za 2,5k-3k PLN

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Psychotrop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychotrop do Krakowa mogę Ci podrzucić NADa na testy domowe.

est to conajmniej dziwne, bo mam BluOS i te opcje mam aktywne,

I tak też mi się wydaje że to kwestia aktualizacji. Początkowo te urządzenia mogły mieć po prostu ze sobą konflikt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomoże: mam pytanie dotyczące C368.

Czy Bridge mode (ten przełączniczek z tyłu) to jest uaktywnienie biwire(i drugiej pary zacisków)?

Instrukcja jest tak lakoniczna i niezrozumiała że za grzyba nie wiem czy to jest to, a nie chcę spalić kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć stereo, to nie ruszaj tego przełącznika. Tryb mostkowy wzmacniacza (bridge mode) oznacza, że oba kanały wzmacniacza zasilają jedną kolumnę z podwójną mocą. Ale to jest tylko jedna kolumna, dla stereo potrzebowałbyś drugi taki sam wzmacniacz.

 

Prawdopodobnie dla trybu mostkowego nadal możesz przełączać wyjścia A lub B.

 

Bi-wire to jest podłączenie od strony wzmacniacza 2 kabli do jednego wyjścia wzmacniacza. Możesz to zrobić podłączając oba kable np. do wyjścia A. Bi-wire nie daje żadnej korzyści, nie warto sobie tym zawracać głowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychotrop do Krakowa mogę Ci podrzucić NADa na testy domowe.

 

I tak się pewnie do Was wybiorę na chwilkę w ciągu dnia, ale to córeczka musi być w żłobku, a ja sobie wolne w pracy wezmę.

Wtedy pogadamy.

Pisanie i dzwonienie dla mnie to formy komunikacji używane w ostateczności, wolę się spotkać ;)

 

Tak czy siak dziękuję za propozycję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Psychotrop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Ma ktoś jakieś nowe informacje o tym Nadzie?? Bo bardzo mało opinii jest na necie, a zastanawiam się, czy go nie zakupić do moich Kef Q300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie informacje potrzebujesz?

Jest rok na rynku. Kto miał mieć to już ma o nim opinie.

Z czym obecnie grają te Twoje KEFy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mitchell Johnson Sap 201V... Z tego co czytałem w różnych miejscach, to Kefy potrzebują więcej prądu i czegoś co je "pobudzi". Mam wrażenie, że mój obecny wzmacniacz nie do końca sobie radzi, stad pomysł na zmiany. Generalnie poszukiwałbym czegoś co ma wejscia cyfrowe i phono (tak mam teraz), stad moje zainteresowanie wspomnianym Nadem. gdyby nie to to pewnie bym kupił Naima 5si za 3500zł :) Poza tym, pomieszczenie w którym stoi sprzęt też nie jest do końca idealne:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Z używek zastanawiam się nad Roksanem k2, ale tu nie ma wejść cyfrowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale teraz patrz:

Z tego co czytałem w różnych miejscach, to Kefy potrzebują więcej prądu

kupił Naima 5si

Który jest mocowo słaby....

 

Nie ujmując mu super wzmak w świetnej cenie. Ale nie spełniasz założeń które napisałeś w zaledwie 4 linijkach tesktu.

Do Naima zawsze możesz kupić DAC i już masz komplet.

NAD ma inna charakterystykę dzwieku. Ale do Q300 jest więcej niż dobry wyborem.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie spełnia, dlatego go nie kupiłem, choć cena mega atrakcyjna. Szkoda, że na Nady nie robią takich wyprzedaży.

:P Co do założeń, to nie wiem, czy się tak upierać na tym wbudowanym Dacu, bo jakby nie patrzeć to mocno zawęża zakres poszukiwań. W sumie dac można kupić osobny, jednak phono wolałbym już mieć wbudowane, bo i tak mi się to wszystko ledwo mieści. No i oczywiście przeszło mi przez myśl, żeby może wymienić kolumny, a wzmacniacz zostawić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na Nady nie robią takich wyprzedaży.

Robią. Tylko kwestia zmiany dystrybutora to raz na 5-7 lub więcej lat.

 

No ja uważam że ograniczasz sobie wybór przez tego DACa. Raz że wbudowany DAC kosztuje często tyle co podobnej klasy osobny. Więc zyskujesz teoretycznie miejsce ........... drogie panie to dla Was :)

Wybierając jednak czysty wzmacniacz, bez dodatków masz większy wybór. Zarówno wsród nowych jak i mało używanych.

 

Piotrek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to miejsce się rozchodzi przede wszystkim , no i trzeba też to czymś połączyć ze sobą, czyli dodatkowy koszt zakupu dwóch par interkonektów. No ale załóżmy, że poszedłbym na taki kompromis, to co byś Piotrek polecił do tych KEF q300 z nowych i używanych sprzętów?? Całość musi mieć phono i wejścia cyfrowe (najlepiej już z USB do kompa-to tak przyszłościowo). Wstępnie z używek celuję w Roksan Kandy K2 i Musical M3Si (tylko drogi), ale ich nie słuchałem, tylko czytałem, ze mogłyby podpasować. Generalnie budżet chciałbym, aby się zmieścił w 3500zł za całość. Tak jak pisałem wcześniej, powinno to być coś mocniejszego, co by dobrze napędziło te Kefy. Nie chcę brzmienia jasnego, mocno detalicznego, meczącego, raczej coś przyjemnego w odbiorze, bardziej ciepłego, żeby można było długo słuchać bez zmęczenia. Druga opcja, to wymiana samych kolumn, co w sumie mogłoby łatwiejsze do zrobienia, bo prędzej sprzedam kolumny, niż wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Podpinam.

Po pierwsze dobry wieczór wszystkim. Będzie lekko chociaż temat poważny :-)

Dzisiaj wpiąłem NADa 368... z kolumnami Canton 509.2DC, Marantz CD6000.

Kable to interkonekty Melodiki, do głośników 2x2,5 marki marki/modelu nie pomnę...

Miałem okazję słuchać tego wzmacniacza z 508.2. Wrażenia świetne ale to nie było u mnie.

Tutaj ok 38m2, pomieszczenie z jednej strony otwarte, ściany gołe ale sporo tapicerowanych mebli, podłoga deska...

Prastare kolumny wymieniłem i grały chwilowo z wzmacniaczem ...Technics SU-VZ320. ( byl jeszcze po drodze "pożyczony" 7200ki z kolumnami mirage...razem ciepłe granie z najwyżej średnią dynamiką i ospałym basem, ale i tak inna liga )

Na nowych kolumnach i rozkręconym sporo potencjometrze już czułem, że idę do przodu ;-)

Jestem sprzętowo nieosłuchany ale odczułem rewelacyjną dynamikę tych kolumn, bas był mizerny ( -dst ) ale bardzo w punkt, wokale torpeda, ogólnie duża rozdzielczość i przejżystość. Brzmienie pewnie suche, dość płaskie ale przejrzyste. Tzn. uważam, że grało to ogólnie słabo ale miało spójny acz ograniczony charakter.

I teraz wpinam NADa368 zapodaję Metallicę S&M i...Wysokie i średnie tony idą b ładnie. Nie żeby mi beret spadł ale ok jest to zdecydowanie inna liga. Natomiast niskie tony mnie nie przekonują, basy są niby szybkie ale momentami jest tego chyba za dużo i za długo. W dodatku jakby pływały i kładły się na reszcie. Tzn jakby przyciskało te spoprany, niby perkusja jest nieco z tyłu ale dusi mi gitarę.

Jutro będę kręcił wysokie i niskie i zobaczę co z tego wyjdzie.

Jeśli macie jakieś sugestie, przemyślenia, hejty to dawajta :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.