Jump to content
IGNORED

Wzmacniacz lub amplituner do 700 zł

kokoszko

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym prosić o poradę. Chcę kupić wzmacniacz lub amplituner do kwoty 700zł. Czytałem sporo na ten temat, lecz nie mam zbyt dużej możliwości odsłuchu. Muzyki jakiej słucham to głòwnie rock, heavy metal i czasem radio ( dlatego zastanawiam sie nad amplitunerem, nie jestem sam w domu ). Muzyka głòwnie puszczana jest przez laptop z podłączoną karta dzwiękową audiotrak prodigy cube black lub mp3 fiio x3. Głośniki jakie posiadam to mission mx 3. Amplituner jaki do tej pory chodził to technics sa-ax530. Tam wiem nie jest to super amplituner lecz nie stac mnie na to by kupić w miarę dobre podzespoły od razu a od niego wszystko się zaczęło. Dlatego chciałbym go teraz wymienić. Kwota jaką dysponuje to 700zł. Wiadomo, nie musi być to nowy sprzęt, lecz chciałbym uzyskać jak najlepszy dźwięk. Pokòj w ktòrym to wszystko gra ma wielkość 20m2. Zastanawiałem się do tej pory nad wzmacniaczami rotel lub nad lecz ciężko znaleźć coś za tą cenę. Proszę o poradę na jakie modele miałbym zwracać uwagę aby dobrze to zagrało z w\w głośnikami i czy nie lepiej z czasem kupić jakiś tuner a teraz skupić się na wzmacniaczu.

Pozdrawiam

Na pewno lepszym pomysłem będzie kupno wzmacniacza.Tuner dokupić osobno.

Lepszy dźwięk a tym bardziej że słuchasz przez laptop pewnie połączony z siecią więc przez neta można posłuchać tyle stacji że głowa mała.Jaki wzmacniacz niestety nie powiem bo nie wiem.Nie słucham metalu i nie słyszałem nigdy twoich kolumn.

Jest np ten Rotel:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i jeszcze kilka innych; mieszczą się w budżecie

Poza tym np. amplituner Onkyo - nawet z pilotem:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

też da radę. Trzeba tylko poszukać...

... i zamiast IV RP jest PRL II

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.