Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz 2.1 do 1500zł


Wook

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po długich poszukiwaniach udało mi się okazyjnie kupić kupić kolumny na które już od dawna polowałem mianowicie Tannoye V4i,

niestety była to wymiana z kolumn 5.0 i został mi amplituner 5.1 Denon 1509,

zastanawiam się teraz nad wzmacniaczem, który wydusi więcej z tych kolumn

Został mi też bardzo miły 150w sub Wharfedale Powercube 12+

chciałbym to teraz wszystko spiąć wzmacniaczem stereo, który będzie miał możliwość podpięcia suba, zależy mi też żeby miał ze 2 wejścia cyfrowe ( min. 1 optyczne)

Pokój w którym to ma stać ma 18m2, słucham bardzo dużo spokojnej muzyki elektronicznej ale zdarza się też rock, muzyka na tą chwilę leci z komputera podpiętego kablem optycznym Passtrough

Poczytałem trochę i znalazłem w zasadzie jeden wzmacniacz który by to spełniał ale podobno nie gra dość ostro i dynamicznie i niskie tony nie porażają chodzi mi o Yamahę A-S 501

jestem otwarty na wszelkie sugestie ale kwota 1500/1600zł jest już niestety nieprzekraczalna

Z góry dziękuję za wszelką pomoc

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.