Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny do zestawu


Młody6921

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam w planach zakupić zestaw stereo i na obecną chwilę wygląda to tak:

 

Pokój ma 20m^2;

Jeśli chodzi o muzykę to słucham różnych odmian metalu, ale czasem zagląda do mnie brat z nieco innymi upodobaniami, a mianowicie rapem;

Kwota jaką mogę na to przeznaczyć to około 2700pln (z możliwością dołożenia do 3 tys.);

Lubię słyszeć każdy "instrument" w utworze i aby dzwięki się nie zlewały. Fajnie by było jakby podkręcenie gałki "Volume" do końca nie skutkowało spadkiem jakości odtwarzanego dźwięku.

 

Póki co zastanawiam się nad wzmacniaczem Yamaha A-S501 ze względu na dynamikę jaką rzekomo dysponuje. Warto wziąć ten wzmacniacz ?? I jakie głośniki byście polecali do uzupełnienia takowego zestawu do kwoty maks 3000 pln. Tą Yamachę upatrzyłem lekko używaną za 1450, więc jeśli warto ją wziąć to prosta matma mówi, że zostało mi 1500 pln.

 

Proszę o pomoc,

pozdrawiam,

Młody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam w planach zakupić zestaw stereo i na obecną chwilę wygląda to tak:

 

Pokój ma 20m^2;

Jeśli chodzi o muzykę to słucham różnych odmian metalu, ale czasem zagląda do mnie brat z nieco innymi upodobaniami, a mianowicie rapem;

Kwota jaką mogę na to przeznaczyć to około 2700pln (z możliwością dołożenia do 3 tys.);

Lubię słyszeć każdy "instrument" w utworze i aby dzwięki się nie zlewały. Fajnie by było jakby podkręcenie gałki "Volume" do końca nie skutkowało spadkiem jakości odtwarzanego dźwięku.

 

Póki co zastanawiam się nad wzmacniaczem Yamaha A-S501 ze względu na dynamikę jaką rzekomo dysponuje. Warto wziąć ten wzmacniacz ?? I jakie głośniki byście polecali do uzupełnienia takowego zestawu do kwoty maks 3000 pln. Tą Yamachę upatrzyłem lekko używaną za 1450, więc jeśli warto ją wziąć to prosta matma mówi, że zostało mi 1500 pln.

 

Proszę o pomoc,

pozdrawiam,

Młody.

 

Taga ma teraz dobrą ofertę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tą Yamahę w niższej cenie i po odliczeniach zostaje mi do 2000 pln na kolumny. Polecacie jakieś w tej cenie ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę Twoje preferencje oraz założony budżet, zwróciłbym Twoją uwagę na zestaw oparty na wspomnianym przez Ciebie wzmacniaczu Yamaha A-S501 (http://q21.pl/yamaha-a-s501.html) lub może nawet lepiej - NAD C326 BEE (http://q21.pl/nad-c326-bee.html). Obydwa wzmacniacze są mocne, dynamicznie grające, powinny Cię w pełni usatysfakcjonować.

Kwestia kolumn - spójrz proszę na trzy zestawy. Na pierwszym miejscu wymieniłbym Audio Pro Black Diamond v3 (http://q21.pl/audio-pro-black-diamond-v3.html). To mocne, dynamicznie grające podłogówki, dodatkowo bardzo elegancko wykończone czarnym lakierem fortepianowym. Warte zainteresowania są także STX Electrino 250 (http://q21.pl/stx-electrino-250.html) oraz Pylon Audio Pearl 25 (http://q21.pl/pylon-audio-pearl-25.html). STX to brzmienie bardzo dynamiczne, podkreślające skrajne pasma. Pylon Audio natomiast to trochę łagodniejsze, lepiej wypełnione brzmienie.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz specjalnej oferty cenowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo posłuchaj POLK AUDIO T50. Może trochę ponad budżet ale satysfakcja gwarantowana na długie lata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...

 

Kurde panowie... Mam dylemat :p

 

Sprawdziłem wszystkie propozycje i nie wiem którą wybrać. Pójdę za głosem jakości, który model będzie lepszym wyborem do wspomnianej Yamahy A-S501:

 

Polk Audio T50 za 1500 pln

VS

Taga Harmony TAV-606 v.3 w 5.0 za 1300 pln

VS

Taga Harmony Platinum F-100 (chyba v.2) za 1450 pln

VS

Pylon Audio Pearl 25 za 1600 pln

 

Które z tych lepiej zagrają z tym wzmacniaczem lub po prostu które wg Was są lepsze ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowo posłuchaj POLK AUDIO T50. Może trochę ponad budżet ale satysfakcja gwarantowana na długie lata.

kupić raz a porządnie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli +1 dla Polków.

 

Ktoś jeszcze się z tym zgadza albo ma inne zdanie ??

 

I tak btw ta Yamaha ma wejście USB żeby pendrive'a z muzyką podłączyć ??

_________________________

 

Cholercia... Poczytałem, iż rzekomo Yamaha A-S501 nie ma wejścia USB :(

 

Znacie może coś podobnego cenowo i jakościowo do tej Yamahy tyle, że z wejściem USB ?? Bardzo zależy mi na odtwarzaniu utworów bezpośrednio z np. pendrive'a. No chyba, że istnieje niedrogie CD z USB, ale wolałbym wzmacniacz z USB.

 

To ostatnia kwesta, bo czytając i oglądając różne recenzje trochę przekonałem się do tych Polków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Panowie proszę o wsparcie z tym wzmacniaczem !! Potrzebuję dynamicznego z wejściem USB do 1500 pln i będzie komplet do Polków.

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc i oczywiście zdam relację jak to pracuje po złożeniu.

 

Pozdrawiam,

Młody.

 

PS.: Spokojnie może być używany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha R-N500. Prawie 300 zł drożej ale masz radio internetowe, wejście USB. Satysfakcja gwarantowana. Na niektórych aukcjach można dostać gratis np. przewód optyczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, 250 pln ponad budżet. Trochę nie bardzo... Poszukam "zaskórniaków" to może coś znajdę, ale będzie ciężko.

 

Jakieś inne propozycje ?? Bardzo mi zależy, żeby zmieścić się w 3k pln :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Polk Autio T50 jako kolumny które grają na prawdę dobrze w swoim budżecie oraz Magnat Quantum 677 jako mój faworyt wśród nowych kolumn do tej kwoty.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde małe zamieszanie się zrobiło :p

 

Miałem brać zestaw składający się z Yamahy A-S501 i jakieś głośniki, stąd i tytuł tematu; polecono mi Polki, które na pewno wybiorę. Ale, że zauważyłem, iż Yamaha nie ma wejścia USB to potrzebuję innego wzmacniacza dynamicznego do 1500 złotych z możliwością odtwarzania muzyki z pendrive'a.

 

Jest jakiś godny uwagi wzmacniacz dynamiczny do 1500 zł z USB ?? Tylko tego mi potrzeba do zamknięcia sprawy.

 

Pozdrawiam,

Młody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto do 1500 nie ma szans. Chyba że Yamaha rn500.

Warto dołożyć trochę do wspomnianego onkyo 8150.

Napisz do nas o cene kompletu.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowione. Zestaw złożę z Yamahy R-N500 i Polk Audio T50 za łączną kwotę 3230 pln. Po zakupie i złożeniu dam znać jak to gra. Dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam,

Młody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po zakupie i złożeniu dam znać jak to gra.

Jeżeli kupiłeś już ten zestaw to podziel się wrażeniami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.