Skocz do zawartości
IGNORED

Asr emitter


Ghost1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie wymienionego w temacie wzmacniacza mianowicie Asr Emitter, przeglądając oferty naszych zachodnich sąsiadów natrafiłem na ten wzmacniacz, który już można dostać w cenie ponad 1000 euro. Zastanawiałem się także nad kupnem monobloków denona poa 6600, których cena będzie podobna. Co sądzicie o tym wzmacniaczu? Czytałem kilka wpisów na forum i nigdy nie znalazłem o nim słów krytyki, ale z drugiej strony zastanawiam się dlaczego wzmacniacz o takiej konstrukcji ma podobną cenę jak np. monobloki denona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Niezwykle muzykalny sprzęt. Z dobrymi pakami będziesz miał wrażenie, że masz wykonawcę u siebie w domu.

Potrafi pięknie zagrać nawet ze słabszymi płytami.

Ma niezwykłą wręcz kontrolę basu. Trzyma głośniki za mordę. Jak dla mnie jednak była to trochę nadkontrola.

Gdzie znalazłeś oferty z tak dobrą ceną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

BARDZO mocno uważaj na oszustów. Interesowałem się tematem nie całe dwa lata temu i wiem że ludzie na zachodzie zamieszczają fałszywe ogłoszenia zwyczajnie kradnąc pieniądze. Same portale niemieckie uczulają na to i proszą o zgłaszanie takich sytuacji.

 

Wzmacniacz jest rewelacyjny, nie możesz tego porównywać do Denon'ów jednakże ważne są roczniki. przyzwoite minimum to ok '94 a najlepiej powyżej '97. Niestety nie jest tak jak napisał kolega - kontrola niskich tonów nie jest wybitna bo im starsze wersje tym grają wolniej i miękko ale im młodsze to się poprawia a pozostałe aspekty kładą na łopatki 95% WSZYSTKIEGO co znasz, co dostaję nagrody, co proponują niemal wszyscy producenci od grubo ponad 10-ciu lat

 

TO NIE JEST wzmacniacz do zakładki START (tu to można pisać o Heglu itp)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz, który miałem na uwadze jest z lat 1990. Ze sprzedawcą się nie kontaktowałem ale z tego względu, że mieszkam w Poznaniu to do zachodniej granicy mam niedaleko, a sprzedawca mieszka 350 km ode mnie, więc na pewno bym odebrał go osobiście. Chciałem wydać sensownie z 4000 do 5000 tys. na wzmacniacz i ciągle się zastawiam czy Emitter jest dobrym pomysłem czy nie iść w kierunku lampy np Phast'a. Głównie słucham jazzu i myślę że jest to dobry kierunek. Moje kolumny to jbl ti 5000

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za Emmitera z lat 90- '93 - powinna wynosic dokladnie 5-5,5 tys zl (czy warto za te modele to inna sprawa) natomiast taniej bylbym ostrozny. Lepiej miec do dyspozycji +/- 8tys i szukac z okolic rocznika '97. Oczywiscie mowa o I-ce ; EII w tak niskich cenach to sciema albo calkowite zwloki do regeneracj/renowacji.

Co do oszustow czy kupna z odbiorem osobistym. Tak jak pisalem - nawiązalem kontakt z jednym - EI z roku 96 za 1400e. Oczywiscie ogloszenie z niemiec, ja nastawiony ze pojade osobiscie (w zyciu nie przelalbym takiej kasy w ciemno) a gosc odpisuje: niestety niemozemy sie spotkac, on od pol roku mieszka w Irlandii , solidnie mi zapakuje i przesle..

Yhy.. Na bank :-/

 

Nie liczylbym ze Phast zagra na poziomie E I-ki z roku 96+ ale starsze niz '94 napewno ukraince są w stanie "ograć". Ogólnie oba tropy obrales dobre ale nie daj sie poniesc emocją tylko myśl.

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś racje, pisałem parę dni o monobloki denona poa 6600 to jakaś Pani odpisała mi właście przed chwilą że ona mieszka teraz w UK i parę lat była w Niemczech i może wysłać mi tylko przesyłką itd. itd. Z emitterem też facet odpisał mi, że może wysłać mi go do Polski. Coraz mniej jestem przekonany na tzw. "okazję" za granicą

 

A co myślicie o Vincent d-150?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy nie iść w kierunku lampy np Phast'a.

Niektóre wzmacniacze Phasta są świetne! Zwłaszcza monobloki. Od chyba dziesięciu lat gram na monoblokach Phasta na lampach 6B4G i nie mam ochoty ich zmieniać, aczkolwiek planuję im zrobić nowe obudowy. Mimo niskiej mocy nominalnej napędzają bezproblemowo kolumny o efektywności 86dB w dużym i wysokim pomieszczeniu.

Oczywiście do monobloków potrzebny będzie preamp. Stare modele preampów Phasta radziłbym sobie odpuścić. Nowsze są już lepsze, ale wciąż da się znaleźć lepszy preamp innego producenta w podobnym budżecie. A monobloki Phasta są czułe na jakość preampa.

Np. Klimo Merlin będzie dobry. Albo któryś model Conrad-Johnson.

Ja gram na preampie własnej konstrukcji inspirowanym Audio Note/Kondo M7 i jestem zadowolony.

Nie zapominaj też o klasowym źródle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem kilka modeli ASR odd 1993-2004 1 I 2 dwojka potwor z bateriami in prawie100kg .Dla mnie jedyna z lepszy integrated absolutely top do 10000zl . Rocznikowo zeczywiscie lepsze modele po 1995 r wysteruja wszystko. Wyciskaja z kolumn ich 100% mozliwosci wybitny do ciemno I cipelo grajacych wzacniaczy. Co do ceny 1 odd 800eur w stanie takim sobie realnie za 1500 do kupienia na zachodzie. 2 to koszt odd 1600 with gore nowsze modele okolo3000-4000eur. Warte swoich pieniedzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.