Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Audiovector


diemon

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, puszkin napisał:

Cuda na kiju. Póki co od 2 tyg wysyłam zdjęcia uszkodzenia, dowody zakupu, karty gw itd. Dystrybutor się nie spieszy.... W przyszłym tyg zadzwonię tam zapytać co i jak.

Ale czy w ogóle się do tej sprawy odnieśli?

Dzisiaj się dowiedziałem, ze sklep ma już u siebie 'drivery" także wymienia je na miejscu (w 1 lub 2 dni ogarną temat). 

Edytowane przez Kacper525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co ,mieli sprawę przekazać do producenta. W moim przypadku po rozmowie tel chcieli zdjęcia uszkodzenia i nr seryjny kolumny. Po 2 dniach zapytali czy kolumny są na gwarancji.... a jeszcze później poprosili o dowod zakupu. W ten oto sposób po blisko 2 tyg wiem tyle samo co po pierwszym telefonie. Jak uznają gw to i tak trzeba zrobić zgłoszenie na ich stronie, zamówić kuriera itd. Do sierpnia może się uda 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, puszkin napisał:

Póki co ,mieli sprawę przekazać do producenta. W moim przypadku po rozmowie tel chcieli zdjęcia uszkodzenia i nr seryjny kolumny. Po 2 dniach zapytali czy kolumny są na gwarancji.... a jeszcze później poprosili o dowod zakupu. W ten oto sposób po blisko 2 tyg wiem tyle samo co po pierwszym telefonie. Jak uznają gw to i tak trzeba zrobić zgłoszenie na ich stronie, zamówić kuriera itd. Do sierpnia może się uda 😀

Faktycznie jakoś ślamazarnie to idzie.

Myśle natomiast, ze jeśli zaakceptują reklamacje (co oczywiście zależy od producenta a nie od dystrybutora) to w miarę szybko uporają się z wymiana głośników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały "update" ... Audiovectory zawiezione, czekają na naprawę/wymianę głośników.

Czas naprawy niestety nieco się wydłużył z racji małego incydentu, który miał miejsce w sklepie podczas wyciągania ich z kartonów. Sprzedawca przez przypadek (może trochę nie uważnie) postawił jedna z kolumn na krawędzi co doprowadziło do nadpęknięcia podstawy (właściciele SR i R modeli będą wiedzieli, o który el chodzi). Na szczecie fabryka jak i serwis Audiovector mieszczą się w europie także z dostawą nowej podstawy nie będzie problemu, w przyszłym tyg kolumny powinne być już do odbioru.

Miłe to, że sklep dał na czas naprawy małe monitory Dynaudio także możemy nadal w domu muzyki słuchać 😃

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, puszkin napisał:

Napisz proszę czy wymienili wszystkie przetworniki czy tylko uszkodzone ? Bo jeżeli tylko uszkodzone to czy jest jakaś różnica w odcieniu przetworników. 

 

Wymienili tylko uszkodzone, generalnie miedzy głośnikami nie ma żadnej różnicy poza jedną, a mianowicie kopułka przeciwkurzowa (chyba tak się to nazywa) w jednym z nowych glośników jest matowa gdzie reszta ma lekki połysk. 

Jak dla mnie kosmetyczny aspekt, mało widoczny, mogę z tym żyć.

IMG_0392.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie dziś została załatwiona sprawa wymiany przetwornika. Z racji tego, że miałem służbowe sprawy do załatwienia w Krakowie umówiłem się z serwisem, że przywiozę kolumnę osobiście i że sprawa zostanie załatwiona na miejscu. Sympatyczni Panowie z Audio Center w mgnieniu oka załatwili wszystko i mogłem zabrać kolumnę do domu. Stoi już na swoim miejscu i cieszy oko oraz ucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Hej koledzy, mam do sprzedanie podstawy izolacyjne zrobione na zamówienie w kształcie bazy SR3 / R3 ze spieku kwarcowego. Kolor ciemny grafit dobrany do koloru podstaw SR3. Kształt odrysowany od SR3 + 1cm zapasuj z każdej strony. Cena dla forum 250 zł, zdjęcia na olx: https://www.olx.pl/d/oferta/audiovector-kamienne-podstawy-pod-kolumny-sr3-i-r3-CID99-IDMhMko.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam serdecznie. Będę sprzedawał swoje audiovectory sr3 signature black ash. Posiadam kartony. Jeśli ktoś zainteresowany to Informacji udziele telefonicznie +48515452524. 

Cena jaka mnie  interesuje to 9500zl. Mieszkam kolo kielc. 

IMG_20211204_152444_221.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, puszkin napisał:

A jak się mają R6 do sr3 sig. Napisz coś. 

Bas ma taką  kontrolę w r6, której nigdy nie słyszałem. Krotko i na temat. Są bardzo szybkie i dynamika jest poprostu oszałamiająca.  Jest to największa żyleta jaka istnieje.  Wszystko in plus. Cena też.... 

29 minut temu, puszkin napisał:

A jak się mają R6 do sr3 sig. Napisz coś. 

Długo by o tym pisać. Wolę opowiedzieć tel.  ostatnie 3 tyg to poprostu burza audio w głowie.  Ostatecznie chyba pójdę jeszcze inna droga albo wejdę w klipsch corwall iv albo w klipsch la Scala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, puszkin napisał:

Gram na sr3 signature z naim 282/250 dr I bardzo mi to granie odpowiada. Nie miałem jednak okazji posłuchać serii R a tym bardziej R6. 

 

Sr3 to i tak w swojej klasie świetne granie.  U mnie powód do zmian jest jeden. Zmiana metrażu. Wcześniej miałem 24 m2 i było świetnie z avsr3. Po zmianach w życiu, od marca stoją w salonie z otwarta przestrzenią 80m2 i zabrakło ciśnienia  😉  więc szukam trochę innego grania. I nieukrywam że nielubie się rozstawać z autami oraz sprzętem audio. Więc jak ktoś nie kupi sr3 to wstawię do biura  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Melduję się w klubie z modelem M3 Signature. Dotarłem do nich po długich poszukiwaniach i jak na razie są to najlepsze kolumny jakie miałem. Myślę, że zostanę przy marce na dłużej i ewentualnie wdrapię się wyżej w drabince firmy. Tym bardziej, że kolonia duńska rozrosła się u mnie niesamowice i mam w tej chwili chyba tylko dwa elementy systemu, które nie pochodzą z Danii. Na dzień dobry mam pytanie. Jak duża jest róznica soniczna pomiędzy modelami M3 Signature a Mi3? Czy jest sens wymiany na Mi3 czy jednak różnica będzie niewarta zachodu?

Edytowane przez VreidSogndal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, VreidSogndal napisał:

Witam. Melduję się w klubie z modelem M3 Signature. Dotarłem do nich po długich poszukiwaniach i jak na razie są to najlepsze kolumny jakie miałem. Myślę, że zostanę przy marce na dłużej i ewentualnie wdrapię się wyżej w drabince firmy. Tym bardziej, że kolonia duńska rozrosła się u mnie niesamowice i mam w tej chwili chyba tylko dwa elementy systemu, które nie pochodzą z Danii. Na dzień dobry mam pytanie. Jak duża jest róznica soniczna pomiędzy modelami M3 Signature a Mi3? Czy jest sens wymiany na Mi3 czy jednak różnica będzie niewarta zachodu?

Warto posłuchać i przekonać się na własne uszy, każdy nowy model wnosi coś nowego - czy lepszego?? - to już kwestia indywidualna  😊 Wesołych Świąt!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2021 o 22:41, Kacper525 napisał:

Bardzo chętnie bym porównał SR3 AA vs. R6 Signature.🤔  Pozwolę sobie zapytać, jakim wzmacniaczem napędzasz R6?

 

Kacper 

Cayin vp 100i po modach. Do tego dac rmi adi. Strumien z node. Plus vinyl z clearaudio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kacper525 napisał:

 U mnie SR3 AA graja podobnie jak u Puszkina - w zestawieniu, wraz z końcówka 250 Dr

Słyszałem, że Audiovector zgrywa się z Naim doskonale, ale czy te 80 watów Ci wystarcza? Wiem, że waty Naimowe są potężne i znaczą więcej niż 100 watów innych marek ale zastanawiam się po prostu jaka jest optymalna moc, której trzeba dostarczyć kolumnom Audiovector

Edytowane przez VreidSogndal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, VreidSogndal napisał:

Słyszałem, że Audiovector zgrywa się z Naim doskonale, ale czy te 80 watów Ci wystarcza?

Taka 250dr z AV serii SR3 robi co chce. Ponadto AV nie są trudne do wysterowania. Nie wiem jak by ten set zagrał z R6 bo to już ogromne skrzynie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, VreidSogndal napisał:

Słyszałem, że Audiovector zgrywa się z Naim doskonale, ale czy te 80 watów Ci wystarcza? Wiem, że waty Naimowe są potężne i znaczą więcej niż 100 watów innych marek ale zastanawiam się po prostu jaka jest optymalna moc, której trzeba dostarczyć kolumnom Audiovector

Producent audiovector niegdyś był dystrybutorem Naim w Danii- może stąd ta synergia miedzy tymi dwiema markami:-) 

80 watów w Naim to czysta moc…

Ciekawy, niedługi film, w którym pan pokrótce wyjaśnia kwestie zagadnienia mocy w Naim 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2021 o 00:04, VreidSogndal napisał:

Witam. Melduję się w klubie z modelem M3 Signature. Dotarłem do nich po długich poszukiwaniach i jak na razie są to najlepsze kolumny jakie miałem. Myślę, że zostanę przy marce na dłużej i ewentualnie wdrapię się wyżej w drabince firmy. Tym bardziej, że kolonia duńska rozrosła się u mnie niesamowice i mam w tej chwili chyba tylko dwa elementy systemu, które nie pochodzą z Danii. Na dzień dobry mam pytanie. Jak duża jest róznica soniczna pomiędzy modelami M3 Signature a Mi3? Czy jest sens wymiany na Mi3 czy jednak różnica będzie niewarta zachodu?

Witaj w Klubie. Cieszę się iż udało się je znaleźć i się przekonałeś do AV. Moje pierwsze AV do Mi3 Sig. w tej cenie to rewelacja i zamieniłem je na SR3Sig... Niestety nie słuchałem M3 Sig.  więc najlepiej porównać.

Mam kolegę co z Norwegii czasem coś ściąga.. Mi3Sig mk2 (były takie) < 3 000pln mi pokazywał swego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.