Skocz do zawartości
IGNORED

Jak zostać dyktatorem?


wojciech iwaszczukiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem,może już sie zajmuje,bo to zdaje się za rządów Twoich ulubieńców,nadzór bankowy niedomagał?

Skoków przed nadzorem chyba bronił PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoków przed nadzorem chyba bronił PiS.

 

Oczywiście.

 

Od samego początku byłem i konsekwentnie jestem zwolennikiem pełnego wyjaśnienia afery Amber Gold i przykładnego ukarania sprawców. Nie wolno jednak zapominać, że afera SKOK-ów jest (również w wymiarze finansowym) wielokrotnie większych rozmiarów. A w tym temacie panuje cisza.

 

Ale w 90% ludzie ci sami.

 

Tak jest. Ale odpowiedziałem, gdyż próbowano mnie złapać "podchwytliwym" pytaniem czy Art B to byli PiS-owcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strategia PiSu w ramach "dobrej zmiany" i przejmowania całkowitych rządów jest jasna.Teraz opanowanie TK co umożliwi uchwalanie dowolnego prawa.W przyszłym roku walka o samorządy.Przy pomocy służb( odpowiednie śledztwa ) PiS będzie chciał przejąć władzę w tych samorządach w których jej jeszcze nie ma.I w dużych miastach.

Podporządkowanie TK,prokuratury i sądownictwa spowoduje utratę kontroli nad władzą wykonawczą.I wtedy będziemy w przedsionku PRL.A niektórzy forumowi statyści będą rechotać z dalszych rzędów.Oczywiście prędzej czy później to wszystko runie bo gospodarka tego nie wytrzyma .Ale skutki odczujemy wszyscy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy macie z tym trybunalem,to tylko w polsce taki postkomunistyczny twor (z nadania partyjnego zreszta) ma prawo jeszcze funkcjonowac ,w krajach bardziej cywilizowanych takiego czegos wogole nie ma i demokracja ma sie swietnie,co ma trybunal do zwyklych ludzi poza dzialaniem na ich szkode,to tak jakby wogole go nie bylo, bo i tak kto dorwie sie do wladzy to robi co chce a rozliczany jest dopiero przy wyborach,kompletna glupota bronic czegos potrzebnego jak przyslowiowy wrzod na .......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Oczywiście.

 

Od samego początku byłem i konsekwentnie jestem zwolennikiem pełnego wyjaśnienia afery Amber Gold i przykładnego ukarania sprawców. Nie wolno jednak zapominać, że afera SKOK-ów jest (również w wymiarze finansowym) wielokrotnie większych rozmiarów. A w tym temacie panuje cisza.

 

 

 

Tak jest. Ale odpowiedziałem, gdyż próbowano mnie złapać "podchwytliwym" pytaniem czy Art B to byli PiS-owcy.

 

Ale miliardy z warszawskiej "reprywatyzacji" też? Tam ukardziono tyle,ile wszystkie poprzednie złodziejstwa PO nie były w stanie nakraść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym kraju demokratycznym jest odpowiednik naszego TK.Może coś słyszałeś o trójpodziale władz?Każdej władzy musi patrzeć na ręce niezależny sąd.I od decyzji władzy musi być możliwość odwołania.To również w twoim interesie.

Wygranie wyborów nie oznacza nie liczenia się z prawem.Niezależnie od wyników wyborów.A na PiS głosowała mniejszość społeczeństwa.

 

to do caleba

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

Ale w 90% ludzie ci sami.

 

To bardzo podobnie jak farbowanych liberałów,po nieboszczce PZPR w PO.

 

W każdym kraju demokratycznym jest odpowiednik naszego TK.Może coś słyszałeś o trójpodziale władz?Każdej władzy musi patrzeć na ręce niezależny sąd.I od decyzji władzy musi być możliwość odwołania.To również w twoim interesie.

Wygranie wyborów nie oznacza nie liczenia się z prawem.Niezależnie od wyników wyborów.A na PiS głosowała mniejszość społeczeństwa.

 

to do caleba

 

Niezależny od kogo?może od sędziego Stępnia?pobierajacego miliony dotacji,dla swojej fundacji od poprzedniej władzy?a może przytoczymy w końcu wyniki badań,jakim zaufaniem społecznym cieszy się niezdekomunizowany wymiar sprawiedliwości,oraz TK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznajesz,że głosowałeś na Kukiza i jeszcze się chwalisz,że to była decyzja zasadna.I co Kukiz osiągnął?Przecież to jest przybudówka PiSu.Nic poza biciem piany.Razem ze swoim idolem przykładasz rękę do rozwalania państwa w imię populistycznych haseł.

 

to do P S

 

caleb

 

Porównania ze Szwajcarią są śmieszne bo tam są zupełnie inne reguły gry ( powinieneś o tym wiedzieć).W.Brytania też rządzi się innymi prawami.Ale przecież w Europie jest jeszcze sporo innych państw.Czemu się na nie nie powołujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Kukiz osiągnął?Przecież to jest przybudówka PiSu.Nic poza biciem piany

 

Cóż takiego po wyborach osiągnęły PO, Nowoczesna.pl i PSL?

Poza sianiem fermentu i lataniem z płaczem za komisarzami.

Może nam tu napiszesz Wojtku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Strategia PiSu w ramach "dobrej zmiany" i przejmowania całkowitych rządów jest jasna.Teraz opanowanie TK co umożliwi uchwalanie dowolnego prawa.W przyszłym roku walka o samorządy.Przy pomocy służb( odpowiednie śledztwa ) PiS będzie chciał przejąć władzę w tych samorządach w których jej jeszcze nie ma.I w dużych miastach.

Podporządkowanie TK,prokuratury i sądownictwa spowoduje utratę kontroli nad władzą wykonawczą.I wtedy będziemy w przedsionku PRL.A niektórzy forumowi statyści będą rechotać z dalszych rzędów.Oczywiście prędzej czy później to wszystko runie bo gospodarka tego nie wytrzyma .Ale skutki odczujemy wszyscy.

 

To wygrajcie wybory,wprowadźcie "demokracje" i przestańcie truć doopę.

 

Przyznajesz,że głosowałeś na Kukiza i jeszcze się chwalisz,że to była decyzja zasadna.I co Kukiz osiągnął?Przecież to jest przybudówka PiSu.Nic poza biciem piany.Razem ze swoim idolem przykładasz rękę do rozwalania państwa w imię populistycznych haseł.

 

 

 

No z pewnością nie bedę się krył po kątach,bo Tobie nie pasuje wynik wyborów. Zachęcam Cie,po raz ostatni,żebyś te swoje mądrości o psuciu państwa i rozwalaniu demokarcji,okraszał zwrotem"moim zdaniem"inaczej ja będę o Tobie pisał per lewak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ono chcą wrócić tylko po to by przywrócić dyktat komisarzy.

Tacy to "demokraci".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P S

 

Możesz sobie pisać co chcesz zwłaszcza,że sam nie stosujesz się do swoich zaleceń.

 

xniwax

 

Twoja demokratyczna opcja pokazuje właśnie prawdziwe oblicze.Tak więc już wiemy o jaką demokrację Ci chodzi.

 

Ja znam Luxemburg,może byc?

 

To mało znasz.Czemu nie Monaco albo Andorra?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

P S

 

Możesz sobie pisać co chcesz zwłaszcza,że sam nie stosujesz się do swoich zaleceń.

 

xniwax

 

Twoja demokratyczna opcja pokazuje właśnie prawdziwe oblicze.Tak więc już wiemy o jaką demokrację Ci chodzi.

 

 

 

To mało znasz.Czemu nie Monaco albo Andorra?

 

Ale co chcesz udowodnić,że miałeś w szkole geografię? Dobrze rozumiesz o czym pisal caleb,są w Europie bardzo stabilne demokrację,które nie mają TK,ale mają Sąd Najwyższy,który nie składa się w większosci z komunistów,więc Mu ufają,to proste,ale Ty wolisz manipulować. To co mamy tą dyktaturę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Tak więc już wiemy o jaką demokrację Ci chodzi.

 

Zadziwiasz mnie ;)

Przecież wg Was demokracja nie ma innych opcji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowny przykład demokracji. Gatuluje prenumeratorom

 

 

Trudno mówić tutaj o demokracji skoro ponad 100 ludzi rzuca się na bruk bo tak "kumpel z kasą" Michnika ujarzmił...sobie.

Czytacze papieru podręcznego to "inteligentni" ludzie, po latach nawet mylą art-B z PC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P S

 

To Ty udajesz Greka.Dobrze wiesz,że w Szwajcarii jest demokracja bezpośrednia i wszystko jest inaczej.Takie porównanie jest bez sensu.To jest właśnie manipulacja.W Polsce już komunistów dawno nie ma no chyba ,że w PiSie.Ale rozumiem,że potrzebny jest wróg.

SN powołany jest do czego innego a TK do czego innego.W sytuacji gdy władza wykonawcza czyli minister sprawiedliwości ma w ręku prokuraturę a już niedługo i sądy prowadzi w krótkim czasie do PRL.Trzeba być ślepym aby tego nie dostrzegać.

Co do dyktatury.Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?Zadałem pytanie o to gdzie napisałem,że w Polsce jest dyktatura?Nie odpowiedziałeś bo oczywiście tak nie napisałem.Napisałem,że jeszcze nie ma ale do niej zdążamy.

 

Piszesz,że w TK są komuniści.A w SN nie ma ich?Dziwne!

 

xniwax

 

Są jeszcze inne demokracje.Putinowska,pisowska,chińska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

P S

 

To Ty udajesz Greka.Dobrze wiesz,że w Szwajcarii jest demokracja bezpośrednia i wszystko jest inaczej.Takie porównanie jest bez sensu.To jest właśnie manipulacja.W Polsce już komunistów dawno nie ma no chyba ,że w PiSie.Ale rozumiem,że potrzebny jest wróg.

SN powołany jest do czego innego a TK do czego innego.W sytuacji gdy władza wykonawcza czyli minister sprawiedliwości ma w ręku prokuraturę a już niedługo i sądy prowadzi w krótkim czasie do PRL.Trzeba być ślepym aby tego nie dostrzegać.

Co do dyktatury.Nie umiesz czytać ze zrozumieniem?Zadałem pytanie o to gdzie napisałem,że w Polsce jest dyktatura?Nie odpowiedziałeś bo oczywiście tak nie napisałem.Napisałem,że jeszcze nie ma ale do niej zdążamy.

 

Piszesz,że w TK są komuniści.A w SN nie ma ich?Dziwne!

 

Jeśli Ty piszesz,że w Polsce komunistów nie ma i nie potrafisz pojąć w jakim stopniu wymiar sprawiedliwości jest nimi obsadzony,bo nigdy z woli Strzębosza nie zostal zdekomunizowany,to co ja Ci poradzę?może dyskutuj w przedszkolu?choć nie,bo nawet tam dzieci znają przypadki,gdzie sędzia Stanu Wojennego,orzekający w procesach Opozycji,w tzw wolnej Polsce,orzekał bez cienia strachu,pod parasolem rozłożonym przez jego możnych kolegów.To o czym Tobą chłopie gadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caleb

 

Demokracji bezpośredniej w takim kraju jak Polska nie da się wprowadzić.Gdybyś trochę więcej wiedział np. o naszej historii.O historii polskiego parlamentaryzmu w XVIII wieku to byś wiedział,że właśnie wtedy coś takiego u nas było.Rządziły sejmiki ziemskie.Jak to się skończyło wiadomo.

 

P S

 

A byli sędziowie prlowscy w rządzie PiSu to co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki ma sens dyskusja z calebem,który twierdzi,że 30 % poparcie upoważnia do zamykania w więzieniach ludzi o odmiennych poglądach? I z tych 30% też nie wszyscy popierają takie rozwiązanie.To czysta głupota calebie i puknij się w głowę.

Ktoś kogoś zamknął w więzieniu ???

No litości, ale nawet brednie mają jakąś granicę głupoty....Chociaż Bocznica przekonała mnie, że głupota nie ma granic.

 

W Polsce jest faszyzm, dyktatura, zamordyzm, demokrację zamordowano, a wcześniej wielokrotnie zgwałcono...

Taki przekaz nam serwują rożne wojtusie.

 

Tylko jak to jest możliwe iż odbywają się marsze KOD-u nikt do nikogo nie strzela, nie pałuje, nie podpada budek przy Rosyjskiej ambasadzie.

Internet jest pełen gów...a wylewanego na PIS i Kaczyńskiego i Policja nie wywala nikomu drzwi o 6 rano...

Nawet wojtusie tego forum gdyby ten stek bzdur tu wypisywany był prawną dawno by siedziały w jakimś obozie i przechodziły resocjalizację....

A stacje telewizyjne i media wrogie Polsce leją gnojówkę w ilościach przemysłowych świadomie skłócając to społeczeństwo...

I te ciapy z rządunie potrafią nic z tym zrobić. A wystarczy popatrzeć jak to się robi w Niemczech, Hiszpanii, Skandynawii....

Do d... z taką dyktaturą...... LOL

 

Młodych rozumiem, wszystko co było przed internetem nie istniało, ale ci starsi wiekiem mają już chyba zaawansowaną demencję starczą. Bo nawet w końcowych latach PRL-u gdyby ktoś się odważył wypisywać 1% tego co się obecnie wypisuje miałby naprawdę duże problemy i to nie tylko zdrowotne. A PRL-u okresu schyłkowego przy okresie stalinizmu to przedszkole.... SB to harcerze przy UB, a też zabijali i okaleczali....

 

I gdyby choć 1% tych bzdur o dyktaturze miało odbicie w świecie realnym to raz Bocznice by zamknięto, a tutejsi obrońcy demokracji bali by się nawet w domu źle o władzy wypowiedzieć. LOL

 

Bo odwaga jest tania jak nic "bohaterowi" nie grozi.

 

PIS to nie moja bajka, ale głupota też nie....

 

Jeszcze bym zrozumiał gdybyście jak mr. Fox stracili naprawdę ciężkie pieniądze, ale tak za free ???

No chyba że to taki darmowy substytut kozetki u psychoanalityka

 

W takim razie życzę dużo bohaterstwa obrońcom demokracji - lol - to kpina, żeby nie było niejasności....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.