Skocz do zawartości
IGNORED

Jak zostać dyktatorem?


wojciech iwaszczukiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie dotarło to jeszcze raz zadam pytanie.Gdzie napisałem,że w Polsce jest dyktatura?

Czytaj ze zrozumieniem zamiast karmić nas swoim bełkotem.

 

to do shreka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

Ktoś kogoś zamknął w więzieniu ???

No litości, ale nawet brednie mają jakąś granicę głupoty....Chociaż Bocznica przekonała mnie, że głupota nie ma granic.

 

W Polsce jest faszyzm, dyktatura, zamordyzm, demokrację zamordowano, a wcześniej wielokrotnie zgwałcono...

Taki przekaz nam serwują rożne wojtusie.

 

Tylko jak to jest możliwe iż odbywają się marsze KOD-u nikt do nikogo nie strzela, nie pałuje, nie podpada budek przy Rosyjskiej ambasadzie.

Internet jest pełen gów...a wylewanego na PIS i Kaczyńskiego i Policja nie wywala nikomu drzwi o 6 rano...

Nawet wojtusie tego forum gdyby ten stek bzdur tu wypisywany był prawną dawno by siedziały w jakimś obozie i przechodziły resocjalizację....

A stacje telewizyjne i media wrogie Polsce leją gnojówkę w ilościach przemysłowych świadomie skłócając to społeczeństwo...

I te ciapy z rządunie potrafią nic z tym zrobić. A wystarczy popatrzeć jak to się robi w Niemczech, Hiszpanii, Skandynawii....

Do d... z taką dyktaturą...... LOL

 

Młodych rozumiem, wszystko co było przed internetem nie istniało, ale ci starsi wiekiem mają już chyba zaawansowaną demencję starczą. Bo nawet w końcowych latach PRL-u gdyby ktoś się odważył wypisywać 1% tego co się obecnie wypisuje miałby naprawdę duże problemy i to nie tylko zdrowotne. A PRL-u okresu schyłkowego przy okresie stalinizmu to przedszkole.... SB to harcerze przy UB, a też zabijali i okaleczali....

 

I gdyby choć 1% tych bzdur o dyktaturze miało odbicie w świecie realnym to raz Bocznice by zamknięto, a tutejsi obrońcy demokracji bali by się nawet w domu źle o władzy wypowiedzieć. LOL

 

Bo odwaga jest tania jak nic "bohaterowi" nie grozi.

 

PIS to nie moja bajka, ale głupota też nie....

 

Jeszcze bym zrozumiał gdybyście jak mr. Fox stracili naprawdę ciężkie pieniądze, ale tak za free ???

No chyba że to taki darmowy substytut kozetki u psychoanalityka

 

W takim razie życzę dużo bohaterstwa obrońcom demokracji - lol - to kpina, żeby nie było niejasności....

 

Fantastyczny wpis,gratulacje Shrek :))

Forumowi wojtusie nie ustaną w trudzie zwykłego kłamania,do póki nie będzie tak jak było a wtedy w spokoju odłożą komputery i zaczną upajać się "demokracją" sorry batory,ale niedoczekanie,to se ne wrati,na wiosnę w Europie zrobi się kompletny galimatias powyborczy i nawet wyborcze ścierwo tego nie zniekształci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze inne demokracje

 

Ta twoja jak się zwie?

Czy tobie Orzeł Biały i Biało-Czerwona też kojarzy się ludźmi wulgarnymi, agresywnymi, homofobami, radosnymi burakami?

 

"...symbol biało-czerwonej flagi czy orła to prawie nieomylny znak - że musisz się mieć na baczności. Budzi graniczące z pewnością podejrzenie, że masz do czynienia z osobą wulgarną, agresywną, homofobem, radosnym burakiem."

 

Paweł Wroński - organ Michnika.

 

 

Przykłady zdjęć z mediów społecznościowych:

 

0004Z8Z537Q5FTUR-C122-F4.jpg

 

9508591-andrzej-rzeplinski-900-557.jpg

 

 

 

 

mid_23276.jpgz20192980Q,logo.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojciechu w.

ty nawet siebie nie czytasz ???

litości....

 

Pisze do ciebie świadomie z małej litery, bo pisałem z dużej, ale do kogoś kto nie ma kultury osobistej nawet w mikroskopijnej ilości nie warto strzępić klawiatury......

 

I niech ktoś ci wytłumaczy, albo kredkami rozrysuje co to jest ten tekst w ramkach i czemu tam jest twój nick.

I jak będzie litościwy to niech jeszcze ci wyjaśni znaczenie słowa cytat.

A później zacznij czytać bzdury które wypisujesz - chociaż to może zbyt okrutne żądanie z mojej strony,....

 

p.s. powyższy tekst jest do wojtusia - boże broń do Kolegów powyżej. (dodałem wojciechu w. na początku)

 

Kolegów z dużej litery, bo to podstawa net etykiety wojtusiu - ale tego od ciebie nie wymagam, ale i również cię z niej wyłączam - znana z dyplomacji zasada wzajemności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowi kukizowcy wchodzą PiSowi bez wazeliny i cieszą się z drugiego rzędu.A gdzie ta antysystemowość waszego wodza?Gdzie te genialne pomysły na nową Polskę?Jakoś to wszystko zgasło.Zostaliście tylko przybudówką dobrej zmiany.Jak SD za komuny.Na samej trawie daleko się nie zajedzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez wazeliny

 

Jako lekarz powinieneś wiedzieć, że to trudniejsze niż po użyciu...co być może bliższe tobie politycznie i zapewne bezstresowe jest nadal wchodzić nie pisowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shrek

 

Kolejny przykład merytorycznego wpisu?Jak zwykle bełkocik i osobiste wycieczki.Oczywiście odpowiedzi na pytanie nie otrzymałem.Może jak nie potrafisz czytać tekstu ze zrozumieniem ( co w obecnych czasach jest częste) to daj sobie spokój.

 

xniwax

 

Chciałeś przez to powiedzieć,że jeśli to robicie bez wazeliny to jest to lepsze?Bardziej ambitne?A może szlachetniejsze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shrek

 

No to poczytaj jeszcze raz,jeszcze raz aż do zrozumienia.Jeśli to możliwe.Ale to chyba za duży wysiłek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim numerze Polityki wywiad z norweskim dziennikarzem Mikalem Hemem autorem książki pod takim właśnie tytułem.

Oto jego przepis w punktach.

 

1.Najpierw wygrać wybory i zmienić system.Przejąć kontrolę nad mediami,sądami,oświatą i gospodarką.Część gospodarki należy znacjonalizować a resztę uzależnić i nastraszyć.

2.Wymyślić populistyczny program.Obecnie najlepsze hasła to treści antyimigranckie i powrót do tradycyjnych wartości( rodzina,bezpieczeństwo,naród,suwerenność).

3.Powtarzanie aż do znudzenia,że dotychczasowa władza była skorumpowana,niepatriotyczna,niedemokratyczna i łamie konstytucję.W stosunku do Brukseli należy podkreślać,że nie walczymy z nią a jedynie chcemy ją zmienić.

4.Należy poszerzać swoją władzę pod hasłami "muszę mieć więcej władzy żeby lepiej was chronić" lub aby "zapewnić prawdziwą demokrację".A najlepiej aby "walczyć z wrogiem".

5.Określić i wskazać wroga.Mogą to być konkretne osoby lub niejawna struktura np. układ.O przeciwnikach należy mówić oni a o sobie i społeczeństwie my.

6.Wychowanie sobie zwolenników.W tym celu należy budować kult już na etapie edukacji i w mediach.

7.Ewentualnie budowa kultu zasłużonego,bliskiego krewnego.

8.Zadbać o specjalny tytuł dla siebie.Może to być przewodniczący,prezes,ojciec.

9.Stworzenie własnej ideologii.Najlepiej aby nie była nazwana i aby nie zawierała szczegółów.Tajemniczość popłaca.W religijnym kraju dobrze jest mieć specjalne relacje z Kościołem.

10.Dobrze jest napisać książkę typu "moja droga" lub autobiografię.

11.Kontrolować masową kulturę.Codziennie w serwisach powinny być wzmianki o tym co robimy dla kraju.

12.Trzeba mieć wszędzie własnych ludzi i należy się z nimi dzielić.Rozdawanie urzędów,posad,rządowych zleceń i odbieranie ich przeciwnikom.Im więcej ludzi nam coś zawdzięcza tym lepiej.Ale należy udawać,że wygrywają najlepsi.

 

Czy Wam to czegoś nie przypomina?

Skoro nie dotarło to jeszcze raz zadam pytanie.Gdzie napisałem,że w Polsce jest dyktatura?

Czytaj ze zrozumieniem zamiast karmić nas swoim bełkotem.

 

to do shreka

Oczywiście,w pierwszym poście,tylko liczysz na idiotów, którzy tego nie zrozumieją.

To jeszcze ja sie spytam gdzie Wojciech napisał to co mu nachalnie wmawiasz...........

 

GDZIE TO JEST ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to

 

Nie, chciałem tylko zasugerować, że nosisz w sobie ślady z przeszłości...nie usuwalne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P S

 

Akurat na Twoje pytanie odpowiedziałem.Też nie dotarło?

 

Widzę,że mam do czynienia z ludźmi inteligentnymi inaczej.To wyjaśnię jeszcze raz.Nie uważam,że w Polsce jest dyktatura ale PiS posługując się metodami niedemokratycznymi do niej zdąża.Niektóre z tych punktów już są wprowadzone do praktyki.Dlatego należy o tym głośno mówić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

 

 

To jeszcze ja sie spytam gdzie Wojciech napisał to co mu nachalnie wmawiasz...........

 

GDZIE TO JEST ?

 

W pierwszym poście,tylko musisz zdjąć kodowskie okulary a wtedy od razu to dostrzeżesz,chyba że lubisz być traktowany jak idiota,wtedy nie zdejmuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście,tylko musisz zdjąć kodowskie okulary a wtedy od razu to dostrzeżesz,chyba że lubisz być traktowany jak idiota,wtedy nie zdejmuj.

Koles wskaż gdzie Ty to

widzisz

 

czy tak jak Twój idol Kukiz najpierw ozorem chlapie a potem id...e zgrywa że nic nie mówiłKukiz_mem.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posługując się metodami niedemokratycznymi do niej zdąża.

 

Chłopie, w takim tempie nigdy własnego dyktatu Kaczyński nie doczeka.

Tym samym twoja teoria jest o blat czerwonego stołu potłuc.

 

To działanie kukizowej trawki powoduje

 

Przecież jesteś za legalizacją, prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

Koles wskaż gdzie Ty to

widzisz

 

czy tak jak Twój idol Kukiz najpierw ozorem chlapie a potem id...e zgrywa że nic nie mówiłKukiz_mem.png

 

Koleś to ty do męża sobie możesz zasuwać ok?

Ja nie mam w przeciwieństwie do Ciebie idoli,zapytaj Kijowskiego,może on Ci jakoś pomoże?

 

W rok czasu tyle narobić bałaganu?To mało?Te nocne obrady.To wyjątkowe pracusie.

 

Boli,że ktoś potrafił?wygraj sobie wybory i pracuj za dnia.

 

To działanie kukizowej trawki powoduje zaburzenia widzenia.

A to z tym to najlepiej do Rzeplińskiego,on zaradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś to ty do męża sobie możesz zasuwać ok?

Ja nie mam w przeciwieństwie do Ciebie idoli,zapytaj Kijowskiego,może on Ci jakoś pomoże?

 

 

 

Boli,że ktoś potrafił?wygraj sobie wybory i pracuj za dnia.

 

 

A to z tym to najlepiej do Rzeplińskiego,on zaradzi.

Może łaskawie odpowiesz na pytania zadane przeze mnie i Wojciecha

 

czy dalej pleciesz głupoty i tekstami dennymi starasz sie swoje zabłysnąc ......?

 

Pytanie gdzie Wojciech napisał o dyktatorze?

trudne prawda ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boli,że ktoś potrafił?wygraj sobie wybory i pracuj za dnia.

jeszcze nie zauwazyłeś, ze mieszkamy we wspólnym domu? tu mieszka 38 mln ludzi. ślepy jesteś, że nie widzisz, że kaczor poróżnił nas wewnątrz i zewnatrz. po ostatnich wyborach wypełzły spod kamieni szczury, w postaci narodowców i innych zboków prawicowych, i teraz mówia nam ,jak mamy żyć. na to nie ma zgody!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,w destrukcji są świetni.

Wojtek maja przykład od swoich idoli wystarczy gwiazdy takie jak Czarnecki lub Kempę posłuchać ...mamy odpowiedz

 

koledzy wczesniej pisali że tonami podajemy przykłady tzw Dojnej Zmiany po gwieździe niejakim Pawle to jak po kaczce woda..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

Wojtek maja przykład od swoich idoli wystarczy gwiazdy takie jak Czarnecki lub Kempę posłuchać ...mamy odpowiedz

 

koledzy wczesniej pisali że tonami podajemy przykłady tzw Dojnej Zmiany po gwieździe niejakim Pawle to jak po kaczce woda..

 

Widzę że beton trzeba kruszyć wytrwale,wojtuś napisał to w pierwszym poście,problem jest w tobie-koleś,że nosisz michnikowe majtki i dopiero jak z nich wyrośniesz,to może,może zrozumiesz czym jest przekaz podprogowy. Co do kolejnego twojego akapitu-koleś,to choćbyś tu merdał skrzydełkami,nie przytoczyłeś,wraz ze swoim zastępem demokratów,żadnego,ale to kompletnie żadnego przykładu patologii,który nie istniał wcześniej a objawił się za pisu i doprawdy g mnie obchodzi,że tego nie pojmujesz-koleś.

 

shane

 

Najgorsze,że te podziały są na długie lata.

 

Prawda,michnik je wykopał 27 lat temu i było dobrze-tobie i tobie podbnym,dopóki inni nie doszli do wniosku,że jest im źle. Wobec czego mam yco?tak,tak dyktaturę:))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że beton trzeba kruszyć wytrwale,wojtuś napisał to w pierwszym poście,problem jest w tobie-koleś,że nosisz michnikowe majtki i dopiero jak z nich wyrośniesz,to może,może zrozumiesz czym jest przekaz podprogowy. Co do kolejnego twojego akapitu-koleś,to choćbyś tu merdał skrzydełkami,nie przytoczyłeś,wraz ze swoim zastępem demokratów,żadnego,ale to kompletnie żadnego przykładu patologii,który nie istniał wcześniej a objawił się za pisu i doprawdy g mnie obchodzi,że tego nie pojmujesz-koleś.

Kłaniam się nisko i równie miło pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

 

Wojtek maja przykład od swoich idoli wystarczy gwiazdy takie jak Czarnecki lub Kempę posłuchać ...mamy odpowiedz

 

 

 

Pewnie lepiej słuchać taki tuzów polskiej polityki jak pierwszy obywatel Ukrainy-Nowak,lub poseł od sztabek a może Nikifor polskiej politologii Misiek Kamiński?nie?

 

 

Kłaniam się nisko i równie miło pozdrawiam

 

Koleś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak zaczynasz zaprzeczać samemu sobie.Piszesz,że patologie PiSu miały miejsce wcześniej.A przecież miało już tego nie być.Miała być zmiana.Broniąc obecnej władzy podpisujesz się pod jej decyzjami.

 

to do P S

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

No to jednak zaczynasz zaprzeczać samemu sobie.Piszesz,że patologie PiSu miały miejsce wcześniej.A przecież miało już tego nie być.Miała być zmiana.Broniąc obecnej władzy podpisujesz się pod jej decyzjami.

 

to do P S

He he he,chciałbyś, asterixowi sprzedawaj takie głodne kawałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nocne obrady.

 

Fakt.

Przynajmniej w parlamencie, a nie w knajpie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.