Jump to content
IGNORED

Jaki wzmacniacz za ok 3000 do heco metas 701xt ?

Krysti

Recommended Posts

Witam.

Jaki wzmacniacz w kwocie około 3000 możecie polecić do heco metas 701xt??

Wzmacniacz musi mieć pilota, oraz wolę żeby był używany.

Obecnie zestaw gra z rotelem 1060 i stream magic 6, ale mam wrażenie że wzmacniacz jest tutaj najsłabszym ogniwem który nie pozwala pokazać pazura : )

Dzień dobry.

Opisz proszę, co podoba Ci się w aktualnej konfiguracji, a co chciałbys zmienić, poprawić. Wtedy łatwiej będzie znaleźć optymalne rozwiązanie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Dzień dobry.

Opisz proszę, co podoba Ci się w aktualnej konfiguracji, a co chciałbys zmienić, poprawić. Wtedy łatwiej będzie znaleźć optymalne rozwiązanie.

Ogólnie jestem zadowolony z brzmienia rotelowskiego, lubie jak muzyka jest szczegolowa, dynamicza, czuc power, lubie jak bass schodzi nisko.

Chciałbym pojść w sprzet z wyższej półki, chce się przenieść o klase, dwie wyżej.

Ogólnie jestem zadowolony z brzmienia rotelowskiego, lubie jak muzyka jest szczegolowa, dynamicza, czuc power, lubie jak bass schodzi nisko.

Chciałbym pojść w sprzet z wyższej półki, chce się przenieść o klase, dwie wyżej.

Z dwiema to nie przesadzaj :) Bo nie jest zły ale o klasę można iść. Roksan Ci to zapewni. Myślałeś ewentualnie o lampie?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.