Skocz do zawartości
IGNORED

Cocktail Audio, Novafidelity


4hifi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę braki w klasyce filmowej i

i poczuciu humoru. Nie podejmuje się edukacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam! Jestem tu nowy, a z racji że od ponad trzech tygodni jestem użytkownikiem nowego N25 i mam parę problemów i wiele pytań, postanowiłem się zarejestrować. Od razu uprzedzam, że nie chciało mi się "przebijać" przez cały temat. Urządzenie kupione z polskiej dystrybucji, w promocji, prawie 20% taniej, więc cena co najmniej atrakcyjna.

Mimo, że od 3 lat bawię się w streaming i pliki muzyczne, to przesiadka na N25, z urządzenia o wiele mniej skomplikowanego i prostszego, okazała się dla mnie bardzo frustrująca, a wręcz bolesna. Postaram się za bardzo nie rozpisywać, ale myślę że moje uwagi okażą się przydatne, dla kogoś, kto jest takim laikiem jak ja, a myśli o zakupie tego "cuda".

Konfiguracja podstawowa, bardzo prosta i przyjazna, potem niestety zaczynają się schody.

Uwaga nr1: bardzo lakoniczna instrukcja obsługi on line, również ta oryginalna, angielska. Znaczenia wielu funkcji trzeba się domyślać i odkrywać. Np. brak informacji o "operacjach na plikach", brak info o tym, że urządzenie potrafi utworzyć obraz płyty w ISO i......wypalić ją na podłączonej do wejścia usb, nagrywarce dvd.

Uwaga nr2: do dzisiaj nie skopiowałem ani jednej płyty cd. Nie wiem, podłączony napęd dvd odczytuje jedynie cd text i nie ściąga informacji o płycie , nie mówiąc już o okładce (bazy Gracenote aktywowane). Ponieważ miałem do zgrania prawie 900 płyt cd, zmuszony byłem do użycia oprogramowania na laptopie (EZ Cd Audio Converter w płatnej wersji Premium). Funkcji Auto Rip, nawet nie próbowałem sprawdzać.

Uwaga nr3: do tej pory nie udało mi się uruchomić serwera FTP ( Win 10, program Total Commander). Mimo wielokrotnych prób, zmian hasła w urządzeniu, operacja kończy się komunikatem "Login incorrect" i oknem dialogowym z żądaniem ponownego wprowadzenia danych.

Uwaga nr4: dziwne zjawisko na wyjściu analogowym. Płyty zgrane do flac 16/ 44,1, przy odtwarzaniu niektórych, lekko "przycinane" są początki nagrań, Bez różnicy, czy włączony  jest, czy nie, gapless. Co ciekawe, po wyprowadzeniu sygnału cyfrowego (optyk, coax) do Dac-a wzmacniacza Denon PMA-1600Ne, zjawisko to.....nie występuje.

Uwaga nr5: po włączeniu menu po polsku, ikona Music DB w głównym menu zmieniła nazwę na Jukebox. Funkcja Music DB jest wytłumaczona bardzo "nieprecyzyjnie", do dziś nie wiem np. czy po dodaniu nowego folderu z plikami, do folderu już "zeskanowanego" przez Jukebox, uwzględniany jest on na liscie artystów, albumów itp.

To na razie chyba tyle. Mimo tak wielu problemów, myślę że z Waszą pomocą, do pokonania, to jest fantastyczne urządzenie i zostanie, oby bezawaryjnie, u mnie na dlużej.

Pozdrawiam!

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie uwagi nr 3 - w X45 domyślnym i zdefiniowanym na stałe użytkownikiem serwera FTP jest "guest". Nie da się tego zmienić, więc w programie klienckim trzeba ustawić nazwę użytkownika na "guest". Może w N25 też tak jest?

Odnośnie uwagi nr 4 - bardzo przypomina mi to problem z pierwszą wersją oprogramowania X45. Wyjście analogowe osiągało pełną "drożność" 😉 po ok. 0,37s. Pomogła dopiero aktualizacja oprogramowania. Szczegóły (z przykładami dźwiękowymi i wykresami) w tym poście:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wari
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Wari napisał:

Odnośnie uwagi nr 3 - w X45 domyślnym i zdefiniowanym na stałe użytkownikiem serwera FTP jest "guest". Nie da się tego zmienić, więc w programie klienckim trzeba ustawić nazwę użytkownika na "guest". Może w N25 też tak jest?

Odnośnie uwagi nr 4 - bardzo przypomina mi to problem z pierwszą wersją oprogramowania X45. Wyjście analogowe osiągało pełną "drożność" 😉 po ok. 0,37s. Pomogła dopiero aktualizacja oprogramowania. Szczegóły (z przykładami dźwiękowymi i wykresami) w tym poście:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Uwaga nr3: jest nazwa hosta N25, nazwa użytkownika "quest", wielokrotna zmiana hasła i nie łączy. Powalczę jeszcze trochę, człowiek uczy się całe życie.

Uwaga nr4: ten dziwny objaw występuje tylko w plikach, zgranych z NIEKTÓRYCH płyt z przerwami między utworami. Płyty bez przerw odtwarzane są normalnie, zresztą gapless działa tu perfekcyjnie.

Dzięki za próbę pomocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sesji masz wpisany poprawny adres n25?
192.168.x.x . ??? Sprawdź pod jakim adresem masz N25 i taki wpisz w sesji.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka



Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, KBak napisał:

Uwaga nr3: jest nazwa hosta N25, nazwa użytkownika "quest", wielokrotna zmiana hasła i nie łączy. Powalczę jeszcze trochę, człowiek uczy się całe życie.

Uwaga nr4: ten dziwny objaw występuje tylko w plikach, zgranych z NIEKTÓRYCH płyt z przerwami między utworami. Płyty bez przerw odtwarzane są normalnie, zresztą gapless działa tu perfekcyjnie.

Dzięki za próbę pomocy.

3) W polu, które Total Commander określa jako "nazwa hosta" trzeba wpisać adres IP, który jest przypisany do N25.

4) Tak właśnie było w opisywanym przeze mnie przypadku. Zajrzyj też do tego postu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . Znajdziesz w nim plik testowy, którym możesz sprawdzić, czy to ten sam problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wari
korekta treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak i działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa sesji nie powinna mieć znaczenia (przynajmniej teoretycznie).

U mnie działa z takimi ustawieniami:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

Jeszcze jedno. Nie wiem jak jest w innych urządzeniach, ale mój X45 bardzo szybko "usypia" serwer FTP. Musiałem w Total Commandrze aktywować funkcję "budzenia":

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wari
Zmiana obrazka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KBak napisał:

 

Uwaga nr4: dziwne zjawisko na wyjściu analogowym. Płyty zgrane do flac 16/ 44,1, przy odtwarzaniu niektórych, lekko "przycinane" są początki nagrań, Bez różnicy, czy włączony  jest, czy nie, gapless. Co ciekawe, po wyprowadzeniu sygnału cyfrowego (optyk, coax) do Dac-a wzmacniacza Denon PMA-1600Ne, zjawisko to.....nie występuje.

 

Pozdrawiam!

 

 

 

Czy to zjawisko zaobserwowałeś przy graniu własnych plików czy przy graniu z serwisów? Czy występuje to nawet przy graniu całego albumu?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dzarro napisał:

Czy to zjawisko zaobserwowałeś przy graniu własnych plików czy przy graniu z serwisów? Czy występuje to nawet przy graniu całego albumu?  

Własne pliki, występuje przy graniu całego albumu. Ale, co podkreślam, albumu z przerwami między nagraniami. Przy graniu albumu nagranego oryginalnie, bez przerw i włączoną funkcją Gapless jest ok. Jest też ok. po wyprowadzeniu sygnału cyfrowego na zewnątrz. Objawy takie same ( jak mi tu któryś kolega podpowiedział) jak kiedyś w X45, potrzebna była aktualizacja oprogramowania.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, KBak napisał:

Własne pliki, występuje przy graniu całego albumu. Ale, co podkreślam, albumu z przerwami między nagraniami. Przy graniu albumu nagranego oryginalnie, bez przerw i włączoną funkcją Gapless jest ok. Jest też ok. po wyprowadzeniu sygnału cyfrowego na zewnątrz. Objawy takie same ( jak mi tu któryś kolega podpowiedział) jak kiedyś w X45, potrzebna była aktualizacja oprogramowania.
 

Dzięki. Akurat we własnych plikach mi to by nie przeszkadzało - bo, jeśli zdecyduje się na N25, zamierzam je grać przez USB. Może jest jakaś ukryta opcja wyciszająca przejścia między utworami i stąd ten efekt - choć skoro po cyfrze gra OK, to raczej wygląda na jakieś opóźnienie w dekodowaniu przez wewnętrzny DAC

Sprawdzałeś jak działa Tidal albo inny serwis? Bawiłem się przez moment Deezerem na N25 amp - zdołałem tylko stwierdzić, że gapless działa. Logika apki chyba trochę przypomina logikę Bubble albo mConnect - np. po wyborze danego utworu wybór nie początkuje  kolejki stworzonej z albumu czy paaylisty tylko wybrany utwór jest grany osobno. Trzeba uruchomić polecenie grania całej playlisty/albumu. W używanej przeze mnie aplikacji Fidata jest podobnie. 

Sprawdzałeś czy jest opcja łączenia kilku playlist/albumów w jedną kolejkę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dzarro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotify działa. Niestety, w trybie standby, N25 jest niewidoczny w sieci i nie da się go wybudzić aplikacją , ale "tak mają" chyba wszystkie urządzenia. Łączenia playlist i albumów jeszcze nie testowałem. Jeszcze jedno, to przycinanie utworów występuje na własnych plikach granych WŁAŚNIE z usb. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza to ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez KBak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KBak napisał:

SJeszcze jedno, to przycinanie utworów występuje na własnych plikach granych WŁAŚNIE z usb. Ale jeśli Ci to nie przeszkadza to ok.

Spoko - chodzi mi o USB-Audio. Mam transport bez DAC. Ewentualnie może też grać z Coctailem jako end-pointem. Pełny Streamer Cocktaila byłby tylko do Deezera. 😉

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe oprogramowanie do starych modeli roi się od błędów, a w nowym modelu pojawia się błąd, który w starym modelu wyeliminowano niemal 4 lata temu.

Odnoszę wrażenie, że Novatron zwolnił starych programistów, a zatrudnił na ich miejsce stypendystów. 😉

 

PS

Niemcy testują wersję beta oprogramowania do zarządzania urządzeniami CA przez komputer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wari
Uzupełnienie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Wari napisał:

Nowe oprogramowanie do starych modeli roi się od błędów, a w nowym modelu pojawia się błąd, który w starym modelu wyeliminowano niemal 4 lata temu.

Odnoszę wrażenie, że Novatron zwolnił starych programistów, a zatrudnił na ich miejsce stypendystów. 😉

 

PS

Niemcy testują wersję beta oprogramowania do zarządzania urządzeniami CA przez komputer.

 

Udało mi się w końcu połączyć z FTP. Cholera, zwykła "literówka" w nazwie użytkownika. Wiedziałem że nie może to być  aż tak skomplikowane. Czyli został tylko problem z "przycinaniem" plików, teraz piłka po stronie Novatronu. Trochę mnie wkurza, że wydałem taką kupę kasy i nie mogę korzystać z tego, za co zapłaciłem. Pisałem już, że sobie radzę z zewnętrznym dac-iem, ale co może zrobić ktoś, kto nie ma takich możliwości?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Wari napisał:

Nazwa sesji nie powinna mieć znaczenia (przynajmniej teoretycznie).

U mnie działa z takimi ustawieniami:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

Jeszcze jedno. Nie wiem jak jest w innych urządzeniach, ale mój X45 bardzo szybko "usypia" serwer FTP. Musiałem w Total Commandrze aktywować funkcję "budzenia":

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

U mnie to samo, ale ustawienie podtrzymania połączenia co 5 sekund, działa, na razie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez KBak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na rozweselenie...

To mój kolejny CA X14, dźwięk z niego taki sobie (oczywiście nie sprawdzałem większych braci z wbudowanym wzmacniaczem), wiec sprzedawałem, kupowałem itp. itd... Zmieniałem kolumny, cudowałem :)

Znalazłem swój dźwięk, ale niestety funkcjonalność tego urządzenia gaci mi nie zerwała, wiec pożeniłem oba urządzenia bo akurat funkcjonalność w CA mnie urzekła 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już dostępne nowe wersje instrukcji obsługi (2.0) do urządzeń CA. Instrukcje uwzględniają nową wersję bazy danych. Linki do wersji angielskich:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

 

PS

Opublikowano nowe oprogramowanie (R1725) do X45Pro i X50Pro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .

Są odważni, którzy zainstalują? ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wari
Uzupełnienie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Krok po kroku.

Kilka nowych uwag dotyczących N25. Może przydadzą się aktualnym i przyszłym użytkownikom.

Music DB (Jukebox)- wszystkie dodawane foldery główne z nazwą artysty umieszczane są zawsze na końcu listy (tryb wyświetlania Artyści/ Albumy), podfoldery z albumami dodawane do folderów głównych też wędrują na koniec listy i to bez względu na nazwę. Z poziomu pilota tej kolejności wyświetlania nie można zmienić, z poziomu aplikacji można, ale o samej aplikacji kilka zdań poniżej

Serwer FTP-przestał działać, ale to wina ustawień sieci, mam ustawione DHCP i "przydzielono" N25 po jakimś czasie inny adres IP. Wystarczyło go zmienić  w Total Commanderze. Podtrzymywanie połączenia ustawione na "co 2 sekundy", przy 5 sekundach, potrafiło uśpić serwer. Teraz jest ok, transfer nie powala prędkością, ale do moich potrzeb zupełnie wystarczy.

Aplikacja MusicX Neo-czytałem opinie że siermiężna i jak z lat 90-tych. Dla mnie to same plusy, nie cierpię "wodotrysków", zainstalowana na telefonie z 4 giga ramu (LG G 8s), chodzi jak burza i robi to co ma robić. Dzięki tej prostocie jest naprawdę "energooszczędna". Jak pisałem wyżej, bardziej użyteczna niż pilot, w trybie Music DB, można posortować wyświetlane pliki i foldery ( Sort "A-Z" i "Z-A"), a w trybie Browser utworzyć i dowolnie edytować "kolejkę" odtwarzania. Jako, że słucham całych albumów i tak też mam "zorganizowaną" całą muzykę na dysku, dla mnie rewelacja. Oczywiście, na początku,  wymaga ogarnięcia, ale potem, moim zdaniem to już czysta przyjemność, bo miałem do czynienia z o wiele gorszymi appkami.

Spotify- dziwne, ale czasami N25 widoczny jest w aplikacji jako "coctail audio N25", a czasami jako "N25". Zdarzało się też kilka razy "nieznane urządzenie", ale za każdym razem łączyło się bez problemu.

Pozdrawiam i myślę że ta moja pisanina komuś się przyda.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam problem z Cocktail Audio x35, konkretnie z czytnikiem cd. Po włożeniu płyty, czytnik jej nie widzi, kręci i "wypluwa".  Po wielu próbach w końcu zaczyna ją widzieć i odtwarza, ale w czasie odtwarzania zdarzają się przeskoki, choć nie zawsze i płyta jest odtwarzana bez żadnych przerw. Nie jest to problem płyty, zdarza się to praktycznie za każdym razem. Jeśli już w końcu płyta jest normalnie odtwarzana, po jej zakończeniu i całkowitym wyłączeniu całego urządzenia zostaje "wypluta". Ktoś z Was miał takie problemy?

Jako że jestem całkowitym laikiem i sprzęt mam już ponad 3 lata (czyli już bez gwarancji), to  nie chcę się bawić w rozkręcanie sprzętu, jakieś samodzielne próby czyszczenia lasera, itp.  Więc chyba będzie potrzebna pomoc jakiegoś serwisu. Jest u nas jakiś autoryzowany serwis?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

witam,

proszę o podzielenie się wiedzą odnośnie podłączenia modelu N15D przez wifi. Czy poprzez CocktailAudio WLAN USB Adapter otrzymam poprzez aplikację dostęp do internetu oraz do poszczególnych funkcji urządzenia?

Czy w opisany sposób można rozpocząć konfigurację?

bardzo dziękuję za odpowiedź,

Jazon20

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam problem z Cocktail Audio x35, konkretnie z czytnikiem cd. Po włożeniu płyty, czytnik jej nie widzi, kręci i "wypluwa".  Po wielu próbach w końcu zaczyna ją widzieć i odtwarza, ale w czasie odtwarzania zdarzają się przeskoki, choć nie zawsze i płyta jest odtwarzana bez żadnych przerw. Nie jest to problem płyty, zdarza się to praktycznie za każdym razem. Jeśli już w końcu płyta jest normalnie odtwarzana, po jej zakończeniu i całkowitym wyłączeniu całego urządzenia zostaje "wypluta". Ktoś z Was miał takie problemy?
Jako że jestem całkowitym laikiem i sprzęt mam już ponad 3 lata (czyli już bez gwarancji), to  nie chcę się bawić w rozkręcanie sprzętu, jakieś samodzielne próby czyszczenia lasera, itp.  Więc chyba będzie potrzebna pomoc jakiegoś serwisu. Jest u nas jakiś autoryzowany serwis?
 

Wg mojej wiedzy to 4hifi ale zdejmuj obudowę zrób zdjęcie czytnika CD to może się da szybciej i taniej bo to wszystko na 4 śrubki i 2 złączki tylko musisz kupić taki sam czytnik CD. Przewazbie to są czytniki komputerowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
witam,
proszę o podzielenie się wiedzą odnośnie podłączenia modelu N15D przez wifi. Czy poprzez CocktailAudio WLAN USB Adapter otrzymam poprzez aplikację dostęp do internetu oraz do poszczególnych funkcji urządzenia?
Czy w opisany sposób można rozpocząć konfigurację?
bardzo dziękuję za odpowiedź,
Jazon20

Tak , tak i tak mam podłączony obecnie CA X45 w ten sposób. Oczywiscie musisz zainstalować aplikację Music X Neo oraz z komórką i Cocktail Audio być w tej samej sieci. Poprzez aplikację konfigurujesz oraz logujesz się na swoje konto do tidal I gra muzyka.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź, choć pracownik firmy która jest dystrybutorem stwierdził, że najpierw muszę połączyć sie po kablu i dopiero poprzez konfigurację mogę się połączyć poprzez wifi..... zacząłem być lekko zaniepokojony :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
dzięki za odpowiedź, choć pracownik firmy która jest dystrybutorem stwierdził, że najpierw muszę połączyć sie po kablu i dopiero poprzez konfigurację mogę się połączyć poprzez wifi..... zacząłem być lekko zaniepokojony :)

To o tym nie wiedziałem tzn fakt sam miałem CA X45 w jednym systemie po kablu a ostatnio przeniosłem do drugiego i tam chodzi po Wi-Fi więc może chodzi tylko o pierwszą konfigurację


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , Panie ... Jak tam przesiadka na nowy firmware dla X45 ? Jakieś problemy z konwersja bazy waszych ripow CD ? Bo ja się wstrzymałem ale już chyba pora ?
Liczę na to że appka będzie go szybciej znajdowała bo czasem mnie to wk....a


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Koledzy,

mam pytanie odnośnie samej apki music X neo, po odpaleniu Tidal podczas wyboru albumów konkretnego artysty nie pokazywane są wszystkie dostępne albumy tylko kilka początkowych, jak się dobrac do pozostałych?, tylko po wyszukiwaniu czy jest inny prostszy sposób? Z góry dzięki za podpowiedź,

pozdrawiam,

jazon20 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
W dniu 18.03.2022 o 15:00, jazon20 napisał:

cześć Koledzy,

mam pytanie odnośnie samej apki music X neo, po odpaleniu Tidal podczas wyboru albumów konkretnego artysty nie pokazywane są wszystkie dostępne albumy tylko kilka początkowych, jak się dobrac do pozostałych?, tylko po wyszukiwaniu czy jest inny prostszy sposób? Z góry dzięki za podpowiedź,

pozdrawiam,

jazon20 

Witam. Po wyszukaniu albumów klinij napis Albumy to powinno rozwinąc całą listę i pomóc. Pozdrwiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.