Jump to content
IGNORED

Jaki wzmacniacz Quadral Montan MK V

NDC

Recommended Posts

Witam forumowiczów,

Pytanie do wyjadaczy, co by się z nimi zgrało...

Fine arts A9000 i A9009 mi się znudziły,

Kenwoody KA-1100SD, D za mocno drą buźkę,

To wszystko co z nimi grało, kolumny mam od niedawna w drugim systemie, potrzebuję czegoś innego, może warto pójść w Xindaka albo innego chińczyka? Nie musi być nowe, byleby dobrze grało. Budżet mały do 3k...

Obecnie grają z A9000, ale już nie mogę na niego patrzeć, mam go już dość, gra przepięknie, ale już mi się po prostu znudził i przy okazji jest absolutnie obrzydliwy. Może ktoś coś wynajdzie innego, mogę pożyczać z polpaku więc może coś stamtąd...

Kolumny:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wiem, czy Polpak go akurat gdzieś nie wypożyczył ;-)

Hidden Content

szybko się nie powinien znudzić....a gra też dobrze; i jest pole do negocjacji ;-)))

Przynajmniej wygląda inaczej, bo rzeczywiście klocki Onkyo czy Xindak, to ....

... i zamiast IV RP jest PRL II

To Antypody, które według wielu zwyczajnie nie istnieją ;-)))

Widziałem kiedyś na wystawie, ale sprzęt z NZL to rzadkość.

Znalazłem lepsze foto:

Hidden Content

To model już zabytkowy a nazywa się chyba Perreaux Radiance 200i

a aukcji tego modelu nie widzę ;-(

Był testowany podobny technicznie tu:

Hidden Content

konkluzja, że wart wydanych pieniędzy ....

... i zamiast IV RP jest PRL II

Miałem już kilka konstrukcji tej firmy z serii phonologue, pasuje mi obraz soniczny, jaki przedstawiają. Idą na dalszy plan z A9000, z tym grają wybornie... Niech grają, do jego końca.

Nowe zabawki się zjawiają, zupełnie coś innego, Klipsch Heresy I, 1975, wszystkie przetworniki AlNiCO, biały kruk... zauroczyły moje uszy od pierwszej w chwili. Człowiek nie wiedział co sprzedaje i tak wylądowały u mnie...

Nie warto porównywać ale to bardzo proste i trafne spostrzeżenie. Na Quadralach, Nalepa jest w oddali (nie ujmując precyzji) Na Klipschach, Nalepa podaje mi rękę i czasami się odsuwa. Wrażenie podobne do Bodnar Audio... tylko, że za wiele mniej i w o wiele mniejszym pomieszczeniu. Idealne do sypialni.

--> NDC

Gratuluję "kolumienek" - masz nieznanego i nieobcmokanego (ale to tylko u nas, bo już u Niemców jest inaczej)

Do tego za "grosze" - za to autentycznego Hajenda!

...jak Ci się nie "znudzą" wizualnie - na dożywocie.

Do tego mocny (niestety to mus) wzmacniacz i Muzyka gra!

Akurat co do historii moich MK V, mógłbym napisać, że dosłownie są nowe, kupione jako jedne z ostatnich w salonie w Hannoverze :)

Miałem już kilka konstrukcji tej firmy z serii phonologue, pasuje mi obraz soniczny, jaki przedstawiają. Idą na dalszy plan z A9000, z tym grają wybornie... Niech grają, do jego końca.

Nowe zabawki się zjawiają, zupełnie coś innego, Klipsch Heresy I, 1975, wszystkie przetworniki AlNiCO, biały kruk... zauroczyły moje uszy od pierwszej w chwili. Człowiek nie wiedział co sprzedaje i tak wylądowały u mnie...

Nie warto porównywać ale to bardzo proste i trafne spostrzeżenie. Na Quadralach, Nalepa jest w oddali (nie ujmując precyzji) Na Klipschach, Nalepa podaje mi rękę i czasami się odsuwa. Wrażenie podobne do Bodnar Audio... tylko, że za wiele mniej i w o wiele mniejszym pomieszczeniu. Idealne do sypialni.

Akurat co do historii moich MK V, mógłbym napisać, że dosłownie są nowe, kupione jako jedne z ostatnich w salonie w Hannoverze :)

Niektóre starsze modele tej firmy potrafiły zagrać.

De gustibus non est disputandum

Niektóre starsze modele tej firmy potrafiły zagrać.

Zgadza się, moje montany to kropka w kropkę pierwszy albo drugi vulkan, z bardzo malutkimi różnicami. Głównie chodzi o dół. W vulkanach było go zbyt wiele...

Posluchaj dluzej obu zanim sprzedasz Quadrale ;-)

Quadrale oczywiście zostają. Za 3D, za głębię i za emocje. Wyniosły mnie tanio, są jak nowe. Miejsce jest, a jeść nie wołają. Mają swój gabaryt i swoje brzmienie. Czuję przed nimi respekt ;)

Mimo wszystko obecnie słucham Klipschy. Nie da się przestać. Szybko, precyzyjnie, jednocześnie momentami z oddali, zwiewnie. Ideał do mniejszych pomieszczeń. Jeszcze tylko jakaś lampka, ale chyba pójdę na własne ucho, jak zwykle, napożyczam z polpaku chińszczyzny i coś wybiorę. Dla zasady.

A może Arioso?

Ale pewnie za cholerę nie będzie możliwości posłuchania. Już ja go znam....

Zgadza się, moje montany to kropka w kropkę pierwszy albo drugi vulkan, z bardzo malutkimi różnicami. Głównie chodzi o dół. W vulkanach było go zbyt wiele...

Quadrale oczywiście zostają. Za 3D, za głębię i za emocje. Wyniosły mnie tanio, są jak nowe. Miejsce jest, a jeść nie wołają. Mają swój gabaryt i swoje brzmienie. Czuję przed nimi respekt ;)

Mimo wszystko obecnie słucham Klipschy. Nie da się przestać. Szybko, precyzyjnie, jednocześnie momentami z oddali, zwiewnie. Ideał do mniejszych pomieszczeń. Jeszcze tylko jakaś lampka, ale chyba pójdę na własne ucho, jak zwykle, napożyczam z polpaku chińszczyzny i coś wybiorę. Dla zasady.

A może Arioso?

Ale pewnie za cholerę nie będzie możliwości posłuchania. Już ja go znam....

Dobierz odpowiedni piecyk i będzie OK.

De gustibus non est disputandum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.