Jump to content
IGNORED

Klub AVM Germany (Audio Video Manufactur)

HipertrofiaAbsolutu
 Share

Recommended Posts

Witam!

Zapraszam wszystkich do wymieniania się spostrzeżeniami na temat sprzętu tego producenta.

Marka dosyć słabo rozpowszechniona u nas w kraju, ale chyba ktoś z forumowiczów słucha muzyki na tych klockach?

Ja jestem posiadaczem integry AVM EVOLUTION A1 Chrome i jestem bardzo zadowolony. Wzmacniacz gra analogowo, duża scena i szczegolowość.

Z chęcią przetestowalbym tuner T1, T2 i player CD2

Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edited by HipertrofiaAbsolutu

• 1 month later...

Mam preamp AVM Evoluton V2. Jestem bardzo zadowolony. W pełni zbalansowany, regulacja drabinką, możliwość podłączenia pod procesor kina domowego. Wady zgdne z nazwą -Manufaktura. Regulacja glośności nieprecyzyjna z pilota. Kiepskie kąty widzenia tegoż. Przydźwięk sieci (od kiedy musi biedak łącyć zbalansowany przetwornik z niezbalansowaną końcówką), pilot paskudny. Zalety: precyzyjne, pełne detali i wybrzmień brzmienie bez agresji, dobry bas, dobra przestrzeń, podłączenie do kina domowego, daje się zaprogramować na pilocie Harmony, wejścia zarówno zbalansowane jak i liniowe, bardzo dobra relacja ceny do jakości, niezłe wykonanie, neutralny, typowy dla niemieckiego audio lat 2005-2010 wygląd.

• 2 years later...

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale cóż....

Witam wszystkich,

Interesuje mnie Wasza opinia na temat końcówek mocy AVM Evolution M2 (chyba jeszcze w nazwie jest "NG" tj. Next Generation).  Dwa niezbyt duże, niepozorne klocki .  Może ktoś ma, może tylko słyszał jak grają? Każda opinia jest dla mnie cenna.

Pozdrawiam

• 9 months later...

Ja mam odtwarzacz AVM MP 5.2. Gra u mnie głównie jako źródło CD, bo dźwięk z serwisów streamingowych jest delikatnie mówiąc taki sobie (nie ma to jak stara dobra płyta).

Odtwarzacz wykorzystuje dodatkowo lampowy stopień liniowy. Lampy są w pełni zabalansowane - są dwa niezależne zasilacze.

Możliwość ustawienia próbkowania do 192hz i filtr sharp/smooth. Słucham na tym ostatnim.

Dźwięk - zbliżony do tego co oferuje Esoteric K-03. Nie tak dobry, ale jest blisko, a kosztuje ułamek tego.

Świetne urządzenie jak dla mnie za tą cenę - dodatkowo z układem PureCD od Teaca.

Ma oczywiście też możliwość odtwarzania plików wysokiej gęstości.

Miałem kiedyś CD 1 w chromie. Bardzo solidny sprzęt. Przetwornik zdaje się PCM 1702.

Hidden Content

Hidden Content

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.