Skocz do zawartości
IGNORED

oszustwo w empiku


ayran

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tu nie ma ŻADNEJ informacji, że to remaster.

Nie, nie, odpowiadając Piwu miałem na myśli, że sprzedaż cdr jako cd to jednak zupełnie coś innego niż twój przypadek z Republiką.

 

To nawiedzony maniak poprawności technicznej.

Jak by wszyscy zwrócili temu wydawcy kiepskiej jakości towar to ten wydawca by się ze +++++

 

W czym są błędne że powiedziałem że popierasz badziewie ?

 

 

Tak złośliwie czy na serio ?

 

 

Najlepiej takie single ze złomowanych szaf grających.

 

 

Co masz na myśli bardzo dobrze brzmiąca ?

 

 

mp3 ?

Przepraszam, że nie odpowiadałem a to przecież niekulturalne, ale oglądałem film Części intymne i bardzo mnje wciągnął. Śpieszę zatem z odpowiedzią,

 

Ad1. Lech36 jest takim samym użytkownikiem jak ja czy ty a nie żadnym nawiedzonym maniakiem. To bardzo nieładnie tak pisać o innych zwłaszcza gdy tego nie czytają.

 

Ad3.Tak, są błędne. Masz jakieś wiadomości na ten temat ? Poza tym nie wiem czy się zorientowałeś ale to wątek o płycie Republiki.

 

Ad4.Oczywiście, że na serio. Nie widzisz różnicy między sprzedażą cdr jako normalnej płyty cd, bez podania takiej informacji a sprzedażą normalnego cd w normalnym sklepie ? Owszem są też sprzedawane cdr i taka informacja jest podawana ale wtedy kupujący wie co nabywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Ad1. Lech36 jest takim samym użytkownikiem jak ja czy ty a nie żadnym nawiedzonym maniakiem. To bardzo nieładnie tak pisać o innych zwłaszcza gdy tego nie czytają.

Odnoszę wrażenie że nie czytasz większych fragmentów wątku przez co ich nie rozumiesz i czepiasz się.

 

Ad3.Tak, są błędne. Masz jakieś wiadomości na ten temat ? Poza tym nie wiem czy się zorientowałeś ale to wątek o płycie Republiki.

Republiki nie trawiłem i nie trawie ze względu na ich szczekanie i darcie jap którego nie można nazwać śpiewem . Absolutnie nie interesuje mnie i nie interesowało gdzie ta kapela nagrywała czy to była Muza , Pronit , Veri - ton , Savitor , Tonpress czy wytwórnia pocztówek dźwiękowych pana Jasia.

 

Ad4.Oczywiście, że na serio. Nie widzisz różnicy między sprzedażą cdr jako normalnej płyty cd, bez podania takiej informacji a sprzedażą normalnego cd w normalnym sklepie ? Owszem są też sprzedawane cdr i taka informacja jest podawana ale wtedy kupujący wie co nabywa

Czasami nie wiadomo czy robisz sobie jaja np ze mnie , czy jesteś po prostu złośliwy.

 

Przepraszam, że nie odpowiadałem a to przecież niekulturalne, ale oglądałem film Części intymne i bardzo mnje wciągnął. Śpieszę zatem z odpowiedzią,

Trudno pisać logicznie oglądając film erotyczny jednocześnie . To jest przykład na lekceważenie całego forum i ogólne czepialstwo.

Jezz albo oglądasz film albo komentujesz . Wybieraj . Inaczej nie zawracaj D+++++.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno pisać logicznie oglądając film erotyczny jednocześnie

 

No więc tak nam się jawi obraz kolegi: film "Private parts" ( jak zwykle głupio przetłumaczony ) jest erotyczny?!?, Republika "szczeka i drze japę" ( nie chodzi mi tutaj o ocenę śpiewu ale o elementarny brak szacunku do wykonawcy oraz jego fanów, ja np. nie lubię heavy metalu ale nigdy bym się tak nie wyraził o żadnym uznanym zespole tego gatunku) do tego oczywiście wszechobecny "badziew" zwłaszcza w Empiku. Jednym słowem: wielka kultura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

No więc tak nam się jawi obraz kolegi: film "Private parts" ( jak zwykle głupio przetłumaczony ) jest erotyczny?!?, Republika "szczeka i drze japę" ( nie chodzi mi tutaj o ocenę śpiewu ale o elementarny brak szacunku do wykonawcy oraz jego fanów, ja np. nie lubię heavy metalu ale nigdy bym się tak nie wyraził o żadnym uznanym zespole tego gatunku) do tego oczywiście wszechobecny "badziew" zwłaszcza w Empiku. Jednym słowem: wielka kultura.

Piszę jak jest i nowomowa dzisiejszych czasów mnie nie interesuje . Wypada autora wątku wsadzić do pudła za obrazę uczuć handlowych EMPIKU i wydawcy płyty o której mowa.

A to czy jest to wielka kultura czy nie to zachowajmy dla siebie.

 

Zaobserwowałem w tym wątku obraz nowomowy który sprzeciwia się jakiejkolwiek krytyce EMPIKU i wydawcy płyty . Co poniektórzy zaczynają w tej nowomowie kłapać .

Proponuję więc zgłosić sam fakt "oczerniania i próbę obrazy "uczuć handlowych" ---- nowomowa " administracji AS , oraz doniesienia do prokuratury możliwości popełnienia przestępstwa przez autora wątku oraz niektórych jego uczestników. Przestępstwem tym jest samo słowo oszustwo w myśl nowomowy , niepoprawne politycznie i handlowo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem do kogo kierujesz te słowa ale.....

... kurna nie kumam kompletnie.... o jakiej nowomowie mówisz?

Jeśli chodzi o krytykę empiku to jak już pisałem wcześniej ja mam zastrzeżenia nie do samej krytyki tego sklepu tylko jej treści. Jak można jednocześnie krytykować empik za np. sprzedaż badziewia a z drugiej strony nic nie pisząc nt innych sklepów oferujących te same badziewie?????

Czy empik ma wpływ na to jak zostanie wydana jakaś płyta? Sprzedaje co dostanie. Czy empik też mam krytykować, że jakaś książka wydana jest na papierze toaletowym a nie kredowym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Nie wiem do kogo kierujesz te słowa ale.....

... kurna nie kumam kompletnie.... o jakiej nowomowie mówisz?

Jeśli chodzi o krytykę empiku to jak już pisałem wcześniej ja mam zastrzeżenia nie do samej krytyki tego sklepu tylko jej treści. Jak można jednocześnie krytykować empik za np. sprzedaż badziewia a z drugiej strony nic nie pisząc nt innych sklepów oferujących te same badziewie?????

Czy empik ma wpływ na to jak zostanie wydana jakaś płyta? Sprzedaje co dostanie. Czy empik też mam krytykować, że jakaś książka wydana jest na papierze toaletowym a nie kredowym?

Zadam ci pytanie . Przeczytałeś cały wątek od A do Z ? . Czy tylko ad hoc odpowiadasz żeby coś nabazgrać ? Prosta odpowiedź tak czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeczytałem i jakbym miał ująć w dwóch zdaniach Twoje posty to wyglądało by to tak; Empik (i tylko empik) to gówno, wszystko co sprzedają to badziew a badziew sprzedają bo tego chcieliśmy my - użytkownicy - dlategoempik oszukuje klientów. Jak chcesz kupić super brzmiące CD to kupuj na ebayu lub na allegro bo to jest gwarancja sukcesu inste panaceum. Oni dysponują super jakością.

ahn - Republika to kolejny badziew, którego nie lubię i nie słucham

 

no chyba, że coś pominąłem w postach w których się kłócisz z innymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

no przeczytałem i jakbym miał ująć w dwóch zdaniach Twoje posty to wyglądało by to tak; Empik (i tylko empik) to gówno, wszystko co sprzedają to badziew a badziew sprzedają bo tego chcieliśmy my - użytkownicy - dlategoempik oszukuje klientów. Jak chcesz kupić super brzmiące CD to kupuj na ebayu lub na allegro bo to jest gwarancja sukcesu inste panaceum. Oni dysponują super jakością.

ahn - Republika to kolejny badziew, którego nie lubię i nie słucham

 

no chyba, że coś pominąłem w postach w których się kłócisz z innymi.

Nie umiesz czytać wątku i nie wiesz o co chodzi albo nie chcesz wiedzieć . Jeśli przeczytałeś kawałki moich postów i wątek tylko z punktu widzenia moich postów i Jezza to gratuluję !!!.

 

"Ja też nie jestem fanem empiku ale też trochę nie rozumiem tego hejtu na empik z powodu tego, że takie a nie inne badziewne wydanie (jak ta Republika) znalazła się na ich półkach." To napisałeś

Co to za hejt w tym wątku pokaż mi zwolenniku nowomowy w którym miejscu wątku to poczytam. Wymień mi z kim się kłócę . Może ze wszystkimi i z Ayranem o to poco ten wątek poruszył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak racja.. głupi ja.... najwyraźniej nie rozumiem nowomony ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja się wypieram??? Od kilku postów wstecz próbuję uzyskać odp. i nic a od Ciebie wychodzi tylko powielanie tego co napisałeś w pierwszym poście w tym wątku....

Empik to gówno i oszuści i ten co tam chodzi to w sumie frajer..... no to jestem frajerem bo jutro idę odebrać zamówioną w preorderze najnowszy album Metallicy.....;)

I nie widzę żadnej przesłanki aby kupić ją na allegro czy gdzie tam kupujesz

 

ps- a propo

na ich kanale pojawiły się nowe clipy to utworów z nowej płyty

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jest moc!!!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół a nożyce się odezwą . Czyżby koledzy Jezz , sihborx i audiofan01 pracowali na stażu w EMPIK i Sonic Records z nadzieją na pracę na etacie , że tak ich bronią ?

Nie, ja chodzę jeszcze do szkoły:) Ale jak skończę to zostanę prezesem Empiku.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jezz, sihborx

 

Koledzy odpuście, nie ma z kim i nie ma o czym

Pozdr:)

chyba tak trzeba zrobić

 

Uderz w stół a nożyce się odezwą . Czyżby koledzy Jezz , sihborx i audiofan01 pracowali na stażu w EMPIK i Sonic Records z nadzieją na pracę na etacie , że tak ich bronią ?

 

wiesz Piwo wieź lepiej przerzuć się na pszeniczne bo najwyraźniej jasne ci nie służy. Polecam piwa z browaru Raciborskie (zwłaszcza klasycznie ważone).

 

Idąc twoim tokiem rozumowania to ty pracujesz dla allegro ......

I zamiast wylewać żółć i zaśmiecać wątek może wreszcie być napisał coś konkretnego- coś co by potwierdziło twoje tezy.

 

ps- Wcale nie bronię empiku tylko mówię o tym aby oceniać sklepy tymi samymi miarami a nie na zasadzie: empik= shit .... bo tak i basta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponuję ostudzić emocje i kontynuowac na bardziej akceptowalnym poziomie. Proszę przy tym pamiętać, że to porządna "knajpa".

Liczę na Wasze zrozumienie i unikanie kolejnych postów w takiej formie jak przed chwilą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że to porządna "knajpa".

 

popieram

 

stawiam piwko (bez podtekstu) .... najlepiej raciborskie klasycznie ważone ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie piwo?

No jasne, że... ciemne ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma empik do wiatraka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....a'propos. Podobno w warszawskim i chyba w katowickim empiku już od północy można było j nabyć nowy album Matellicy i podobno był jakiś występ Był ktoś może?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DENON: AVR X7200W,  DPD 3310UD, CREEK EVOLUTION 100A, CREEK  EVOLUTION 50DC, DALI MONTOR 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek strolowany . Można by rzec.

Oszustwa nie było . Miał być apartament w hotelu , a wyszło jak zawsze sala 20 osobowa z 20 pryczami w zapluskwionym hostelu.

 

Oszukał Sonic a dostało się Empikowi. Myślę, że nikt tam dr nie sprawdzał.

Napisz do Zaiksu donos na Sonic'a wtedy ten znienawidzony Empik wycowa płytę ze sprzedaży.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Oszukał Sonic a dostało się Empikowi. Myślę, że nikt tam dr nie sprawdzał.

Napisz do Zaiksu donos na Sonic'a wtedy ten znienawidzony Empik wycowa płytę ze sprzedaży.

Ksiądz wini pana , pan wini księdza , a nam wszystkim zewsząd dobrobyt. Tylko tym cyganem jest zawsze klient który wszystko jak ciemny ludek kupi.

Gorzkie to ale prawdziwe.

Kiedyś w sklepach był tylko dżem truskawkowy i ocet , w EMPIKU asortyment nie wiele lepszy.

A co do Zaiksu . Zapytałem się czy potrzebne jest pozwolenie na rozpowszechnianie filmów na YT od producenta sprzętu na którym się robi dany film tj kamera ,aparat fotograficzny, kamera internetowa " tzw Licencja producencka sprzętu " Panienka w Zaiksie powiedziała że słyszała o czymś takim , ale dokładnie nie wie i przyśle mi odpowiedź w tej sprawie , negatywną , albo pozytywną drogą e.mailową w ciągu tygodnia . Zapytanie zadałem 5 lat temu . Takie ble ble ble . Do tej pory tiszyna .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

To ty do tych badziewników chodzisz ? Nie warto . Szkoda nerwów , czasu i forsy.

Kiedyś w Warszawie były takie sklepy jak Planet na placu Zbawiciela i Trafic w domu Braci Jabłkowskich .

Były , bo były dobre . Był też dobry sklep Combo na Słupeckiej na warszawskiej Ochocie , nawet redaktorzy muzyczni radiowej trójki się tam zaopatrywali . Sam tam kupiłem parę płytek . Był , bo był dobry . Teraz pozostał Ebay , ewentualnie Allegro Music Corner w Krakowie i Flamenco w Kołobrzegu tam często jeżdżę .

Empik to tylko badziewiaste kubki z napisem The Beatles oraz szmatławe koszulki z nadrukami zespołów muzycznych.

Takie rozszerzenie.pl

music media jest ok, na Słowackiego, stary Hit-Bit jeszcze z Merkurego, ileż cd na kasety mi tam przegrali w podstawówce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udać się z płytą pod ten adres .

Sonic Records

ul. Mścisławska 6, 01-647 Warszawa.

Mailem w gębę nie walniesz . Co najwyżej napiszesz po łacinie a oni to zignorują.

 

Dziękuję ale nie skorzystam ponieważ nie mam problemu z tą płytą . Jestem ciekaw odpowiedzi firmy.

Nie mam też w zwyczaju walenia w gębę czymkolwiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwo Jasne

(Konto usunięte)

Dziękuję ale nie skorzystam ponieważ nie mam problemu z tą płytą . Jestem ciekaw odpowiedzi firmy.

Nie mam też w zwyczaju walenia w gębę czymkolwiek

Na

 

Dziękuję ale nie skorzystam ponieważ nie mam problemu z tą płytą . Jestem ciekaw odpowiedzi firmy.

Nie mam też w zwyczaju walenia w gębę czymkolwiek.

Na ich stronie internetowej jest aż tylko 4000 pozycji . Cholernie dużo .

Jaki pan taki kram. Patrzałem na kompakty . Winyli pewnie niewiele więcej . Tyle płyt a nawet więcej mają rasowi kolekcjonerzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.