Skocz do zawartości
IGNORED

kable jack - 2 rca


dekoracja

Rekomendowane odpowiedzi

szukam fajnego interkonektu do połączenia mojo ze wzmacniaczem w systemie stacjonarnym. Namierzyłem na razie kilka modeli audioquesta (mam w domu Golden Gate) i jakieś wireworldy. Znacie coś innego do 1000 pln? Myślę, że więcej nie ma sensu wydawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audioquest to dobry kierunek. Sam bardzo wysoko cenię produkty Furutecha. Niestety grubość tych kabli jest taka, że nie wyobrażam sobie konfekcji przy jack.

 

Przy okazji, nigdy nie miałem sprawdzić Golden Gate. Mógłbyś coś o tym IC napisać? Coś od siebie wnosi do systemu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh i jak tu opisać przewód, którego nie mam z czym porównać?

Wydaje się grać bardzo dobrze. Ilość detali na wysokim poziomie, barwowo wydaje się poprawnie. Góra jest, wokale mają przyjemne tekstury, emocje słychać. Bas raczej obfity, kontrola średnia. Słucham teraz Radiohead ostatniego i nieco się bas przewala, ale mój wzmacniacz tak gra. Brakuje mu kontroli na dole.

Może uda się przytargać wyższe AQ jakoś na dniach to zobaczymy, jakie wady ma Golden Gate ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.