Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner Marantz NR 1506 vs OnkyoTX-8150


Tomyboy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Mam mały dylemat. Stoję przed wyborem zakupu amplitunera AV Marantz NR1506 a Onkyo TX-8150 do kolumn Audio Pylon Pearl Monitor. Dlaczego amplituner choć posłuży mi głównie do odbioru muzyki? Chciałem mieć wzmacniacz,odtwarzacz,radio sieciowe w jednym .,Nie wykluczam w przyszłości użycia go w systemie kina domowego. Wcześniej używałem zestawu elementów technics A clasa ale po przeszło 20 latach zaczął wykazywać oznaki zmęczenia :( Chciałbym uzyskać przestrzenny dźwięk, ale nie mam możliwości odsłuchu sprzętu przed jego zakupem w miejscu , w którym się znajduję.Oba sprzęty występują w podobnej ofercie cenowej. Doradźcie proszę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na uzyskaniu możliwie najlepszej jakości dźwięku, zdecydowanie namawiam na zakup amplitunera stereofonicznego. Onkyo TX-8150 zagra po prostu lepiej niż amplituner kina domowego. Decyzja natomiast należy do Cienie i moim zdaniem jest związana z ewentualną opcją rozbudowania zestawu do konfiguracji kina domowego.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci przede wszystkim na uzyskaniu możliwie najlepszej jakości dźwięku, zdecydowanie namawiam na zakup amplitunera stereofonicznego. Onkyo TX-8150 zagra po prostu lepiej niż amplituner kina domowego.

A jak w stosunku do Marantza SR 5010?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamboy, zdecydowanie onkyo. Ten marantz jest ok do kina ale stereo na nim to przeciętne.

C-k jesteś już dojrzałym użytkownikiem jak widzę. Nadal porównanie 8150 do sr5010 nie ma sensu to urządzenia do innych celów onkyo lepiej zagra w stereo. 5010 gra na poziomie pm5005 co także nie oznacza że źle.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.