Jump to content
IGNORED

SME 3009 I '74

kvist

Recommended Posts

Dzień dobry!

Potrzebuję wskazówki.

Czy na ramię SME 3009 wersja I z 74 roku, ze stałym headshellem, mogę zamontować jakąś wkładkę MC na początek? Myślałem o AT-0C9 lub Ortofon Quintet Red - czy to dobra droga? Denon 103R?

Jeśli nie to na które ramię Jelco zwrócić uwagę (do którejś z powyższych wkładek)?

Ostatnio gralem na MM Shure M97xE oraz Ortofon Bronze ale teraz chciałbym spróbować MC.

Sekcja MC w moim pre jest na trafach CineMag CMQEE-3440A.

Bardzo proszę o sugestię.

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

kvist.

Czy na ramię SME 3009 wersja I z 74 roku, ze stałym headshellem,

1974? stały headhsell? to chyba nie jest SME3009 S1 (bo to by było z lat 60tych a w ogóle to jakiś b rzadki stwór) tylko S2 Improved? ok. 5-6g masy efektywnej, lekkie ramię?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na allegrogo zwróciłem uwagę na Heybrooka TT2 z tym ramieniem. Zastanawiam się nad nim ale sprzedający zwleka z odpowiedziami na moje pytania. Jeszcze myślę o jakimś Aristonie DR11 / RD80 i wtedy może właśnie Jelco. Ale za nim kupię chciałem upewnić się czy mogę tam zaaplikować którąś z wymienionych wkładek MC.

Bartek napisz coś więcej o tym sprzedawcy, bo kiedyś interesowało mnie coś z jego oferty. Tyle, że gość nie odpowiedział nawet na maila :)

Trochę to mi zajęło

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . On z Redłowa czy z Orłowa jest ale koleś kupił u niego Sansui 929 i nie był zadowolony , bo sporo zapłacił a ramię kompletne nie było niestety .

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.