Jump to content
IGNORED

Jakie kolumny do Akai AA-1050?

Misio38

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Witam. Sprzedałem te moje kolumny 'Grundig box 5500'. Jakiś czas używałem kolumienek od gramofonu 'Unitra -licence Telefunken' - takie w obudowie plexi, z jednym jajowatym głośnikiem... Ale do rzeczy : przywiózł dziś kurier kolumny 'Grundig box 850'. Strasznie ciężkie, jak na właściwie niewielkie wymiary (mniejsze od' 5500', a o wiele mniejsze od 'Altus 140', które kiedyś miałem). Postawiłem je na podłodze, podłączyłem i grają. Nie wiem jak to opisać,ale w porównaniu z poprzednimi 'grundikami' z tych dźwięk jest dosłownie potężny, jest tego dźwięku jakby dużo więcej .Posłuchałem sobie płyty, którą kiedyś dała mi mama : 'Russian Melodies' wydanie Pronit, orkiestra Jack'a White'a - niesamowite. Jeszcze sprawa ustawienia tych kolumn, gdzieś czytałem, że muszą być lekko odchylone do tyłu.... Za nieco ponad 500 zł z przesyłką jestem zadowolony z kolumn, pozdrawiam, j

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.