Skocz do zawartości
IGNORED

Płyty z polskich sklepów, na polski rynek, polskie wydania.


sihborx

Rekomendowane odpowiedzi

....................................przykładowo jedna z najnowocześniejszych na świecie TAKT..............................................................

 

Tylko Kontrola jakości cienko funkcjonuje w tej firmie.

Kupiłem koncert M. Grechuty tłoczony przez ten najnowocześniejszy zakład na świecie, płyta włożona do CD, oprócz zniekształceń cyfrowych, przeróżnych jazgotów , mało co nie wyrwała napędu z tacką - ale MM przyjął reklamację.

Podobny przypadek miałem też z innymi płytami tłoczonymi przez Takt.

No fakt, 5 tytułów to jeszcze nie problem ;))

 

Dla próby i przez ciekawość wadliwy koncert M. Grechuty zgrałem EAC-em i wypaliłem CD-R, grało to bez problemu w moim odtwarzaczu CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla próby i przez ciekawość wadliwy koncert M. Grechuty zgrałem EAC-em i wypaliłem CD-R, grało to bez problemu w moim odtwarzaczu CD.

 

Jak widać masz wadliwy odtwarzacz CD.

Skoro napęd komputerowy potrafił bezbłędnie odczytać płytę i potem bezbłędnie tę płytę zrzucić na dysk to znaczy, że płyta była OK.

Gdyby płyta CD była zła to KAŻDY odtwarzacz nie potrafiłby jej odczytać a napęd komputerowy nie potrafiłby wykonać obrazu bit do bita zgodnego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać masz wadliwy odtwarzacz CD.

Skoro napęd komputerowy potrafił bezbłędnie odczytać płytę i potem bezbłędnie tę płytę zrzucić na dysk to znaczy, że płyta była OK.

Gdyby płyta CD była zła to KAŻDY odtwarzacz nie potrafiłby jej odczytać a napęd komputerowy nie potrafiłby wykonać obrazu bit do bita zgodnego

Z takim podejściem to ręce opadają ;))

Komputer dopiero, za którymś razem po 2,5 h mulenia, sobie poradził.

W trakcie odczytu wydawał podobne chroboty, jakby płyta była niesamowicie niewyważona - masakra.

A mam naście setek płyt i takich problemów nie miałem, jak z płytami z TaKtu.

Więc odtwarzacz jest jak najbardziej w porządku, tylko płyta była skopana niechlujnym wykonaniem i brakiem kontroli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z płytą Sikorowski Turnau - Pasjans dla dwojga, żaden z moich odtwarzaczy nie dał rady jej odczytać, wypaliłem Cd-ra i było ok, też uważasz że mam do du..y odtwarzacze? Oddałem płytę w MM, pan nawet nie mrugnął i oddał kasę. Niedawno kupiłem nowe wydanie tej płyty i jest wszystko w porządku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.