Skocz do zawartości
IGNORED

Kef Reference 3


Capricorn44

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie słyszałeś focale? utopia, sopra, electra? W jakich warunkach, z jaką elektroniką i okablowaniem?

u siebie w domu kilka oraz u znajomych. utopia,electry, były cobalty :) Focalowskie granie mi przeszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie w domu kilka oraz u znajomych. utopia,electry, były cobalty :) Focalowskie granie mi przeszło.

czyli jednak tak jak myślałem, to twoje indywidualne odczucia i preferencje, upodobania, bo już myślałem że jestem głuchy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie! Kupujcie Kef-y. To wspaniałe granie. Różnicowanie płyt jest wybitne, a otwartość średnicy i góry nie ma sobie równych. MNIAM!!!

ilu ludzi tyle opinii, ja kef-uw nie słuchałem, słuchałem za to dużo innych głośników znanych i cenionych marek których brzmienie mi się nie podobało, każdy wybiera co mu się podoba, ja wolę focale i to co sobą reprezentują MNIAM :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliście mnie! Kupujcie Kef-y. To wspaniałe granie. Różnicowanie płyt jest wybitne, a otwartość średnicy i góry nie ma sobie równych. MNIAM!!!

 

Masz na odsłuchu KEF Reference 3?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu ludzi tyle opinii, ja kef-uw nie słuchałem, słuchałem za to dużo innych głośników znanych i cenionych marek których brzmienie mi się nie podobało, każdy wybiera co mu się podoba, ja wolę focale i to co sobą reprezentują MNIAM :)

No może . Męczymy od miesiąca Focale 927BE (kumpel tanio wyrwał, nowe podobno 7000$!!!) w trzech pomieszczeniach z różnymi wzmakami cdkami, pre i końcówki mocy. Takie niby świetne głośniki ale to co prezentują to jakieś nieporozumienie w tej klasie- tylko obudowa ładna. Buła na basie( czasem jak by ktoś w karton walił) średnica bez życia i monotonna-suchota tak samo berylowa góra( może Tioxid bardziej mi się podobał). takie spokojne jednostajne pitu-pitu.Może się to komuś podoba ale to przereklamowane produkty a ceny nie adekwatne do jakości dźwięku ( chyba że za budę bulimy). Co kto lubi. Dynaudio też nie grają i co ja na to poradzę......Ale!? zabrałem kiedyś moje Kefy do kumpla i szczerze- gdybym je pierwszy raz wtedy słyszał nigdy bym ich nie kupił, więc dopasowanie pomieszczenia chyba najwiecej daje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buła na basie( czasem jak by ktoś w karton walił) średnica bez życia i monotonna-suchota tak samo berylowa góra

nie wiem jak poprzednie wersje focala ale to co napisałeś ma się nijak do tego co prezentują nowe linie utopia i sopra.

Jest dokładnie odwrotnie, żadnej buły na basie, piękna średnica i wspaniała rozdzielcza góra, szeroka scena i dużo "powietrza" w dźwięku.

Focal to bardzo neutralny głośnik, niczego nie podbarwia tak więc w zależności jaką elektronikę i okablowanie do nich podepniemy można kształtować ich brzmienie w kierunku ocieplenia lub przeciwnie chirurgicznej precyzji. Oczywiście jeśli ktoś oczekuję że focale zagrają tak samo jak np spendor czy Harbeth to może się rozczarować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak poprzednie wersje focala ale to co napisałeś ma się nijak do tego co prezentują nowe linie utopia i sopra.

Jest dokładnie odwrotnie, żadnej buły na basie, piękna średnica i wspaniała rozdzielcza góra, szeroka scena i dużo "powietrza" w dźwięku.

Focal to bardzo neutralny głośnik, niczego nie podbarwia tak więc w zależności jaką elektronikę i okablowanie do nich podepniemy można kształtować ich brzmienie w kierunku ocieplenia lub przeciwnie chirurgicznej precyzji. Oczywiście jeśli ktoś oczekuję że focale zagrają tak samo jak np spendor czy Harbeth to może się rozczarować.

Jasne ze nie ma buly na basie bo focale tak nie graja (od Arii w gore) ale nie przesadzajmy ze focale graja neutralnie - bo to nie prawda. Focale graja efekciarsko - to na pewno - im wyzszy model tym efekciarstwo jest mniejsze i da sie z tym zyc :) - ja nawet bylem pod wrazeniem grania Sopry - calkiem przyjemnie, bas bardzo sprezysty, gora otwarta, srednica nieco wycofana - podejrzewam ze Utopie graja jeszcze lepiej (nigdy nie slyszalem). Arie i Electry sa wrazliwe na elektronike i na pewno zagraja bardzo jazgotliwie z jasno, do przodu grajacymi wzmakami - dla mnie osobiscie gora jest nie do zniesienia po 20 minutach ale komus sie to moze podobac.

Dla mnie osobiscie Sopra 2 gra bardziej skrajami od kef reference - to rozne szkoly grania i mi blizsza jest w tym wypadku bardziej wiarygodna (bardziej zblizona do naturalnego grania) szkola KEFa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Was się czyta koledzy to można dostać zawrotu głowy. Oceny tego samego produktu krańcowo skrajne. Może by tak wklejać zdjęcia pokoju byśmy mogli zorientować się w akustycznych warunkach w jakich były odsłuchy prowadzone.Oceny brzmienia są tak silnie subiektywne a nie obiektywne(mam nadzieję podyktowana akustyką), że ich wartość jest w sumie żadna. Skomplikowana ta audiofilia jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Was się czyta koledzy to można dostać zawrotu głowy. Oceny tego samego produktu krańcowo skrajne. Może by tak wklejać zdjęcia pokoju byśmy mogli zorientować się w akustycznych warunkach w jakich były odsłuchy prowadzone.Oceny brzmienia są tak silnie subiektywne a nie obiektywne(mam nadzieję podyktowana akustyką), że ich wartość jest w sumie żadna. Skomplikowana ta audiofilia jest.

Tu nie ma nad czym dywagowac. Charakterystyka tych kolumn (kef reference) jest taka ze w dobrych warunkach akustycznych graja bardzo zrownowazonym i naturalnym dzwiekiem i chyba tylko gluchy tego nie uslyszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości pytam co podłączyliście pod te focale?

Moje dwa wzmacniacze w zupełności wystarczą do napędzenia większości głośników, nie podbarwiają i nie wytwarzają "buły na basie"( u znajomych z 2xCopland,Luxman,Brystonów trochę Power/Pre - nie będę się rozpisywał).

Wiem jak grają Focale bo miałem a i słuchałem innych u znajomych i prawda co piszecie( fajnie sample na tym grają :( ) tylko że napisałem że "od miecha męczymy te electra 927BE" one są jakieś dziwne. Da się z nimi żyć ale grają zbyt spokojnie,jednostajnie,ciepłe brzmienie. scena i przestrzeń raczej przyklejona do głośników no i bas słabo( jednakowa opinia czterech osób) .Do jazzu czy jakiejś nieskomplikowanej muzyki to spoko(relax) na dłuższą metę nuuuuuda!!! A o jakimś ostrzejszym graniu to trzeba zapomnieć- bałagan.

Kefy Reference to inna bajka. Mam starsze 203.1 kumpel nowsze 203.2( troszkę przygładzone) i grają naprawdę neutralnie i naturalnie ( jak ze wszystkim trzeba dopasować ręsztę klocków).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że te nowe focale to już nie to samo co kiedyś. Trochę jak w tym filmie: urwało kurze złote jaja.

Ale mimo to porównując je do produktów kef-a to petarda!

Posluchaj nowej serii reference z dobra amplifikacja i zmienisz zdanie. Chyba ze po prostu gustujesz w takim brzmieniu z delikatnym liznieciem dyskoteki ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, wątek dotyczy Kef Reference 3 a użytkownik Trilok, jak sam przyznał, KEFów Reference w ogóle nie słyszał a pisze że tragedia, to prima aprilis? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, słuchałem dzisiaj Accuphause E-470 w połączeniu z Dynaudio najpierw Contour S 3.4 LE i potem z nowymi Contour 30.

Jestem pod wrażeniem tych drugich. Pierwsze grały bardzo szczegółowo z dużą sceną, ale bas jak dla mnie za bardzo rozlazły i słaby.

Za to drugie, dodam że nie wygrzane grały super. Tu bas już mocny i trzymający, piękna średnica i fajna góra lekko ocieplona w połączeniu z Accu,

Chyba się zdecyduje na ten zestaw, jednak wezmę najpierw Accu i postaram się u siebie odsłuchać te Dynki i jeszcze Kef Reference 3 dla porównania.

U siebie w domu to jednak co innego niż pokoje odsłuchowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, słuchałem dzisiaj Accuphause E-470 w połączeniu z Dynaudio najpierw Contour S 3.4 LE i potem z nowymi Contour 30.

Jestem pod wrażeniem tych drugich. Pierwsze grały bardzo szczegółowo z dużą sceną, ale bas jak dla mnie za bardzo rozlazły i słaby.

Za to drugie, dodam że nie wygrzane grały super. Tu bas już mocny i trzymający, piękna średnica i fajna góra lekko ocieplona w połączeniu z Accu,

Chyba się zdecyduje na ten zestaw, jednak wezmę najpierw Accu i postaram się u siebie odsłuchać te Dynki i jeszcze Kef Reference 3 dla porównania.

U siebie w domu to jednak co innego niż pokoje odsłuchowe.

 

No to jest zestaw :)

Prosimy o krótką recenzję po odsłuchach

Pozdrawiam

 

Kolego Music Fan. Kef reference które są w tytule to popierdółki w porównaniu do Blade Two. Zgodzisz się?

A więc skoro Blade Two zagrały jak kupa to jak graja reference????

 

Nie musisz odpowiadać.

 

Idź trolować gdzie indziej

Bez odbioru

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Music Fan. Kef reference które są w tytule to popierdółki w porównaniu do Blade Two. Zgodzisz się?

A więc skoro Blade Two zagrały jak kupa to jak graja reference????

 

Nie musisz odpowiadać.

Obawiam sie ze jestes w bledzie - reference graja inaczej niz blady ktore kefowi niestety nie wyszly... zupelnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem wszystkich topowych kef-ów z bardzo dobrą amplifikacją. Z dystrybutorem też się poznałem. Otwartość średnicy i góry to jakiś marny żart w wydaniu tych głośników a i bas jakiś taki nijaki służący tylko jako dopełnienie średnicy.

A najlepiej słuchać po ciemku gdyż w środku siedzi głośnik średnio wysoko tonowy który wygląda wypisz wymaluj PLASTIK FANTASTIK.

 

Tragedia...

Z bardzo dobrą amplifikacją nie oznacza "dopasowaną".MF KW500 wyparł Levinsona 383 czy KoniecPliniusa50kę z pre(Plinius to moc i masa w dźwięku)

"PLASTIK FANTASTIK" poczytaj trochę o materiałach z jakich robione są membrany. Owszem stosuje się tworzywa sztuczne ale to nie lejki do butelek. Nie "posłuchałem" wszystkich Kefów - tyle że nie sztuka posłuchać chwilę ale poobcować z nimi dłuższy czas i w między czasie stawiać obok inne dla porównania ale też przynajmniej na kilka dni (u siebie a nie gdzieś tam). Focale( przynajmniej te co "słuchałem") bardzo efekciarskie na starcie i mogą zachwycić ale po czasie ten czar prysnął dość szybko - one nie grają naturalnie i tyle i nie każdej muzyki da radę na tym słuchać - Z Kefami nie ma problemu i żąglerki płytami która zagra a która nie, gra metal po jazz czy klasykę.

Obok 927be stoją teraz stare B&W CDM7NT ( nie SE bo to padaka jest) i fokale są zjadane na każdym materiale muzycznym i nie ważne jaki wzmak zapniemy.

Wystarczy bo to nie wątek Kef/Focal itd. Pozdawiam.

 

"bas jakiś taki nijaki służący tylko jako dopełnienie średnicy".

 

baju,baju- gdzie ty te kefy słuchałeś? W namiocie? a propo to bas jest dopełnieniem średnicy jak i góry, gra wtedy kiedy potrzeba a nie non stop i bez sensu coś tam dudni i bucy. Moje kefy to maleństwa ale bas to bardzo mocna strona tych głośników- kontrabas,fortepian,stopa......Torpeda :):):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bardzo dobrą amplifikacją nie oznacza "dopasowaną".MF KW500 wyparł Levinsona 383 czy KoniecPliniusa50kę z pre(Plinius to moc i masa w dźwięku)

"PLASTIK FANTASTIK" poczytaj trochę o materiałach z jakich robione są membrany. Owszem stosuje się tworzywa sztuczne ale to nie lejki do butelek. Nie "posłuchałem" wszystkich Kefów - tyle że nie sztuka posłuchać chwilę ale poobcować z nimi dłuższy czas i w między czasie stawiać obok inne dla porównania ale też przynajmniej na kilka dni (u siebie a nie gdzieś tam). Focale( przynajmniej te co "słuchałem") bardzo efekciarskie na starcie i mogą zachwycić ale po czasie ten czar prysnął dość szybko - one nie grają naturalnie i tyle i nie każdej muzyki da radę na tym słuchać - Z Kefami nie ma problemu i żąglerki płytami która zagra a która nie, gra metal po jazz czy klasykę.

Obok 927be stoją teraz stare B&W CDM7NT ( nie SE bo to padaka jest) i fokale są zjadane na każdym materiale muzycznym i nie ważne jaki wzmak zapniemy.

Wystarczy bo to nie wątek Kef/Focal itd. Pozdawiam.

 

"bas jakiś taki nijaki służący tylko jako dopełnienie średnicy".

 

baju,baju- gdzie ty te kefy słuchałeś? W namiocie? a propo to bas jest dopełnieniem średnicy jak i góry, gra wtedy kiedy potrzeba a nie non stop i bez sensu coś tam dudni i bucy. Moje kefy to maleństwa ale bas to bardzo mocna strona tych głośników- kontrabas,fortepian,stopa......Torpeda :):):)

 

Bardzo ciekawie opisałeś. Ciągle się zastanawiam czy próbować przesiadki z KEF R900 na KEF Reference 3. Czy w Twojej opinii będzie krok do przodu czy niekoniecznie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle się zastanawiam czy próbować przesiadki z KEF R900 na KEF Reference 3.

 

będzie krok do przodu czy niekoniecznie?

 

Jeśli posłuchasz Reference 3 to rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości, to nie będzie tylko krok do przodu ale po prostu zostawisz R900 daleko w tyle.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jeśli posłuchasz Reference 3 to rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości, to nie będzie tylko krok do przodu ale po prostu zostawisz R900 daleko w tyle.

Pozdrawiam

 

Dzięki za radę. Muszę ich koniecznie posłuchać w domu. Poszukam gdzie można wypożyczyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem kef reference model three. Odnajduję w innych kolumnach (też uznawanych niegdyś za wybitne w swojej klasie cenowej) różne rzeczy, których kefy nie mają. Jednak nawet w trakcie dłuższych okresów niesłuchania kefów inne kolumny odnoszę do brzmienia "niedoskonałych" reference. Dlaczego? Właśnie dlatego że kef reference są kolumnami referencyjnymi. Nie dla każdego, nie dla każdej amplifikacji, ciężko znaleźć konkurenta. Jest to głośnik głównie dla melomanów słuchających przeróżnych rodzajów muzyki w sposób koncertowy. Pozwalają zbudować dojrzałe audio i przez wiele lat nie myśleć o zmianach.

 

Nie są to kolumny do sportu. Na nich można prowadzić wielogodzinne odsłuchy, w trakcie których słucha się muzyki, jak na koncercie. Dla osób będących JESZCZE na ścieżce wymian, odsłuchowej neurozy, wiary w wybraną grupę parametrów technicznych na których budują opinie i filozofię audio polecam produkty upgradowane dostosowywane do potrzeb. Jest to taka ułuda. Modne są ostatnio fastfoody gdzie konfigurujesz sobie sam hamburgera. Masz check listę i zaznaczasz co chcesz. I na tym zbudowany jest marketing rewelacyjnego dania. Przepraszam, ale ja wybieram wykwintne danie w dobrej restauracji skonfigurowane przez kucharza, bo mu ufam gdyż wie co robi.

Problem tkwi nie tylko w klockach audio i tzw. guście. Problem tkwi kto tworzy opinie. Niestety wielu audiofilów tutaj piszących odzywia się hamburgerami i są określonymi ludźmi. Nie warto ich słuchać, bo nie mają pojęcia co dobre. Zestawianie takich konstrukcji jak kef reference z niektórymi innymi, wymienionych w tym wątku, powinno zamknąć dyskusję, bo brak w tym powagi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem kef reference model three. Odnajduję w innych kolumnach (też uznawanych niegdyś za wybitne w swojej klasie cenowej) różne rzeczy, których kefy nie mają. Jednak nawet w trakcie dłuższych okresów niesłuchania kefów inne kolumny odnoszę do brzmienia "niedoskonałych" reference. Dlaczego? Właśnie dlatego że kef reference są kolumnami referencyjnymi. Nie dla każdego, nie dla każdej amplifikacji, ciężko znaleźć konkurenta. Jest to głośnik głównie dla melomanów słuchających przeróżnych rodzajów muzyki w sposób koncertowy. Pozwalają zbudować dojrzałe audio i przez wiele lat nie myśleć o zmianach.

 

Nie są to kolumny do sportu. Na nich można prowadzić wielogodzinne odsłuchy, w trakcie których słucha się muzyki, jak na koncercie. Dla osób będących JESZCZE na ścieżce wymian, odsłuchowej neurozy, wiary w wybraną grupę parametrów technicznych na których budują opinie i filozofię audio polecam produkty upgradowane dostosowywane do potrzeb. Jest to taka ułuda. Modne są ostatnio fastfoody gdzie konfigurujesz sobie sam hamburgera. Masz check listę i zaznaczasz co chcesz. I na tym zbudowany jest marketing rewelacyjnego dania. Przepraszam, ale ja wybieram wykwintne danie w dobrej restauracji skonfigurowane przez kucharza, bo mu ufam gdyż wie co robi.

Problem tkwi nie tylko w klockach audio i tzw. guście. Problem tkwi kto tworzy opinie. Niestety wielu audiofilów tutaj piszących odzywia się hamburgerami i są określonymi ludźmi. Nie warto ich słuchać, bo nie mają pojęcia co dobre. Zestawianie takich konstrukcji jak kef reference z niektórymi innymi, wymienionych w tym wątku, powinno zamknąć dyskusję, bo brak w tym powagi.

 

Kapitalnie napisane. Tym bardziej muszę spróbować u siebie i porównać z R900 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem użytkownikiem kef reference model three. Odnajduję w innych kolumnach (też uznawanych niegdyś za wybitne w swojej klasie cenowej) różne rzeczy, których kefy nie mają. Jednak nawet w trakcie dłuższych okresów niesłuchania kefów inne kolumny odnoszę do brzmienia "niedoskonałych" reference. Dlaczego? Właśnie dlatego że kef reference są kolumnami referencyjnymi. Nie dla każdego, nie dla każdej amplifikacji, ciężko znaleźć konkurenta. Jest to głośnik głównie dla melomanów słuchających przeróżnych rodzajów muzyki w sposób koncertowy. Pozwalają zbudować dojrzałe audio i przez wiele lat nie myśleć o zmianach.

 

Nie są to kolumny do sportu. Na nich można prowadzić wielogodzinne odsłuchy, w trakcie których słucha się muzyki, jak na koncercie. Dla osób będących JESZCZE na ścieżce wymian, odsłuchowej neurozy, wiary w wybraną grupę parametrów technicznych na których budują opinie i filozofię audio polecam produkty upgradowane dostosowywane do potrzeb. Jest to taka ułuda. Modne są ostatnio fastfoody gdzie konfigurujesz sobie sam hamburgera. Masz check listę i zaznaczasz co chcesz. I na tym zbudowany jest marketing rewelacyjnego dania. Przepraszam, ale ja wybieram wykwintne danie w dobrej restauracji skonfigurowane przez kucharza, bo mu ufam gdyż wie co robi.

Problem tkwi nie tylko w klockach audio i tzw. guście. Problem tkwi kto tworzy opinie. Niestety wielu audiofilów tutaj piszących odzywia się hamburgerami i są określonymi ludźmi. Nie warto ich słuchać, bo nie mają pojęcia co dobre. Zestawianie takich konstrukcji jak kef reference z niektórymi innymi, wymienionych w tym wątku, powinno zamknąć dyskusję, bo brak w tym powagi.

Tylko czasem kucharz okazuje się kłamczuszkiem, tu dosoli , tam dopieprzy żeby ukryć niedostatki albo też musi słuchać menadzera restauracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dla każdego,

Największy problem jest gdy kolumny grają równo, spójnie, bez podbarwień; nie da się tego słuchać:)

Miłośnicy wzmacniaczy lampowych, szczególnie tych na 300b coś o tym wiedzą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ja wybieram wykwintne danie w dobrej restauracji skonfigurowane przez kucharza, bo mu ufam gdyż wie co robi.

 

Dobre sobie.Czy wiesz jak tam od zaplecza jest to przygotowywane? Tylko na filmikach dla matołów wszystko wygląda cacy. To samo z producentami kolumn.Zajrzyj do środka, to oniemiejesz co tam wewnątrz.

 

Tylko czasem kucharz okazuje się kłamczuszkiem, tu dosoli , tam dopieprzy żeby ukryć niedostatki albo też musi słuchać menadzera restauracji.

A główną przyprawą jest glutaminian sodu. W kolumniarstwie tym glutaminianem jest dobry pijarowski bajer.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

A główną przyprawą jest glutaminian sodu. W kolumniarstwie tym glutaminianem jest dobry pijarowski bajer.

Kilka przykładów zwrotnic w drogich uznanych konstrukcjach za naście i dziesiąt tysięcy złotych ...i przykład zwrotnic DIY ..każdy sam oceni jak umie;))

Cewki rdzeniowe , podle kondensatory i najtańsze rezystory w uznanych " kultowych " konstrukcjach ..

post-59766-0-86229900-1481305375_thumb.jpg

post-59766-0-61113000-1481305385_thumb.jpg

post-59766-0-86096100-1481305395_thumb.jpg

post-59766-0-58723300-1481305403_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość Panów nie miała do czynienia z szeroką gamą produktów Kefa z serii Reference w całej je okazałości . znam to serię bardzo dobrze od modelu 103 104 AB 104 105 107 3. 4 3.2 4.2 205 207 Słuchałem raz blade u gościa w Szwajcarii znam również konstrukcje kefa robione w kooperacji bbc. 1 To klasyk Anglii na równi z Harbeth i Sependor czy Rogers . Lecz na zdecydowanie większą skale filozofia firmy ? N cóż a co dziś jest tego wykladnikiem osiąganie szczytów jeżeli ma się już wszystko za sobą. Pieniądze sam nie wiem jeżeli kogoś ma milion zawsze jest biediejszy od tego co ma 10 mili. A gdzie tu koniec . Dzisiejsze brzmienie kefa zasadniczo różni się od pierwowzoru ale to lata doświadczeni i porównań mogą o tym decydować co jest lepsze stare sprawdzone czy nowe modne i td...

 

Kef i dynaudio .no cóż to dwie inne szkoły to jak porównać auta z innych Państw mercedes i np volvo .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość Panów nie miała do czynienia z szeroką gamą produktów Kefa z serii Reference w całej je okazałości . znam to serię bardzo dobrze od modelu 103 104 AB 104 105 107 3. 4 3.2 4.2 205 207 Słuchałem raz blade u gościa w Szwajcarii znam również konstrukcje kefa robione w kooperacji bbc. 1 To klasyk Anglii na równi z Harbeth i Sependor czy Rogers . Lecz na zdecydowanie większą skale filozofia firmy ? N cóż a co dziś jest tego wykladnikiem osiąganie szczytów jeżeli ma się już wszystko za sobą. Pieniądze sam nie wiem jeżeli kogoś ma milion zawsze jest biediejszy od tego co ma 10 mili. A gdzie tu koniec . Dzisiejsze brzmienie kefa zasadniczo różni się od pierwowzoru ale to lata doświadczeni i porównań mogą o tym decydować co jest lepsze stare sprawdzone czy nowe modne i td...

 

Ten tekst to skąd przetłumaczony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.