Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki w przedziale 400 - 600 zł


Łukasz Cichoń

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

 

Nadszedł czas zakupu słuchawek do raczej domowego użytku.

Konstrukcja słuchawek jest dla mnie raczej bez znaczenia, ale w przypadku w zasadzie znikomego / mega sporadycznego użytkowania na zewnątrz jak najbardziej w grę wchodzą słuchawki nauszne, chyba że jakieś dokanałowe będą lepszym wyborem wtedy również nie mam z tym problemu.

 

 

Słucham różnej muzyki zasadzie chyba wszystkiego z pominięciem metalu i muzyki klasycznej. Sporo muzyki typu flume / rudimental / najróżniejszy rap / chet faker itp.

 

 

Źródłem będzie głównie PC z kartą Asus Xonar Dx / Macbook Pro 2015 / Telefon Xiaomi Mi 5

 

 

Budżet to 400 - 600 zł. Górna kwota jest już raczej nie przekraczalna, wolałbym nawet coś minimalnie tańszego ale rozpatrzę wszystkie propozycję. Sprzęt tylko nowy, muszę mieć na niego FV + najlepiej jakąś gwarancję ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Biorąc pod uwagę Twoje preferencje, zwróciłbym uwagę na słuchawki Brainwavz HM5 (http://q21.pl/brainwavz-hm5.html). To bardzo dobrze wykonane, uniwersalne brzmieniowo i wygodne nauszniki. Moja rekomendacja.

Jako alternatywa spójrz proszę na Audio-Technica ATZh-AZ550Z (http://q21.pl/audio-technica-ath-a550z.html). Po rabacie forumowym niewiele przekroczysz założony budżet, natomiast będziesz miał bardzo dobre słuchawki.

Na koniec propozycja słuchawek z dużymi możliwościami indywidualnego dopasowania dźwięku - Beyerdynamic Custom One Pro (http://q21.pl/beyerdynamic-custom-one-pro.html).

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szukałem słuchawek w tym przedziale cenowym i po wstępnej lekturze ocen, opinii, testów na pudle zostały Shury SRH 840, Audiotechnica M40X i Sennheisery HD 380 PRO. W bezpośrednim starciu wygrały Sennheisery , są solidnie wykonane, mają odłączany kabel, są składane no i oczywiście odtwarzanie dźwięku najbardziej mi odpowiadało. Są równe, raczej nie preferują żadnych częstotliwości, uczciwie oddają jakość nagrania niedodając za wiele od siebie.Słucham na smartfonie oraz za pośrednictwem wzmacniacza Nostromo 5H. Solidny produkt, ale raczej do schowania w szufladzie, nie są efektowne wizualne, cieszą raczej uszy niż wzrok. No i można je kupić poniżej 500 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz powiedzieć coś więcej o Shure SRH 840? Na pierwszy rzut oka, po poczytaniu o nich przypadły mi do gustu. Niestety nie mam możliwości odsłuchu ich gdziekolwiek. Chyba że w Rzeszowie jest jakiś porządniejszy sklep muzyczny ale nic takiego niestety nie widziałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam posłuchać Onkyo TX 8150 - bardzo dobry dźwięk + mega funkcjonalność - obecna cena rewelacyjna, a z kolumn proponuję zapoznać się z amerykańską firmą Polk Audio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Custom One Pro miałem i nie polecam. Posłuchaj senki Momentum mniejsze i większe, miałem te mniejsze i metal, rock, blues grały świetnie. Teraz przesiadłem się na Focal Listen i jest super tylko nówki musisz liczyć 1000, nie dawno na forum mp3 były za 600 do wzięcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawa z wzmacniaczem póki co odpada, potrzebuję coś co bez zabawy zagra mi z 3 źródeł podanych w 1 poście.

 

Rozkminiłem taką opcję że zamówię 3 pary słuchawek i jedną po prostu sobię zostawie.

 

Póki co wybrałem taką trójkę ale jestem pewien co do jedynie 1 pozycji, boję się trochę że braknie mi basu w tych AKG ale chciałbym je spróbować. Nie chcę raczej brać więcej niż 3 par słuchawek i 2 odsyłać. Ma ktoś jeszcze jakieś inne porpozycje? Zakupu na 99% dokonam w morele ponieważ biorę tam mase rzeczy i będzie mi tak wygodnie.

 

1) AKG K550 MK2

2) Shure srh840

3) Audio technica ath m50x

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jeszcze jakieś inne porpozycje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mam i jestem bardzo zadowolony, świetna dynamika i detaliczność, brak efektu sybilowania, jakość muzyki poprzez bluetooth bardzo dobra. A i prawie się mieszczą w Twoim budżecie. Warto ich posłuchać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też polecam Beyerdynamic. Sporo słuchawek porówywałem i wybrałem DT880. Jest wersja 32 Ohm, spokojnie grają z telefonu a z lepszego źródła jest czarująco. To inna filozofia dźwięku niż Sencheiser dlatego warto posłuchać jednych i drugich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.