Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny za 4tys. do NAD C375, salon 30m


JKDB

Rekomendowane odpowiedzi

Taki pomysl mi strzelil wlasnoe do glowy zeby zrobic eksperyment. Kupic Castle Knight 2 - Podstawkowe i do tego rel t7i (W okazyjnej cenie) Nie zagra lepiej niz castle 5?:)

Castel Knight 2 to niezłe kolumny ale brakuje w nich życia.Miałem około roku według mnie kolumny bez charakteru ale recenzje mają zajefajne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak wytlumaczyc fakt, ze pierwsza para castle knight 2, ktora mialem (jeszcze ze starenkich wypustow) grala duuuzo dzwieczniej, z pieknym glebokim, soczystym wybrzmieniem basu, niesamowicie nasyconym i barwnym brzmieniem, a ostatnie dostawy nie maja nic z tego brzmienia, ani tej barwy, ani dzwiecznosci anie tego glebokiego soczystego wybrzmienia basu "w basie" (nie wiem jak to inaczej ubrac w slowa). Wykonanie i uzyte glosniki sa wyjatkowo niechlujnie i paskudnie wykonane w obecnych dostawach, jakby kontrola jakosci (jakakolwiek) przestala obowiazywac. A wszystkie Castle Knight 2 graly w tym samym pokoju, bez zmian w akustyce, meblach itp. i z tymi samymi klamotami. Kurfa ta pierwsza starenka para ck 2 grala tak czarujaco, ze morda cieszyla sie od ucha do ucha....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem jak wytlumaczyc fakt, ze pierwsza para castle knight 2, ktora mialem (jeszcze ze starenkich wypustow) grala duuuzo dzwieczniej, z pieknym glebokim, soczystym wybrzmieniem basu, niesamowicie nasyconym i barwnym brzmieniem, a ostatnie dostawy nie maja nic z tego brzmienia, ani tej barwy, ani dzwiecznosci anie tego glebokiego soczystego wybrzmienia basu "w basie" (nie wiem jak to inaczej ubrac w slowa). Wykonanie i uzyte glosniki sa wyjatkowo niechlujnie i paskudnie wykonane w obecnych dostawach, jakby kontrola jakosci (jakakolwiek) przestala obowiazywac. A wszystkie Castle Knight 2 graly w tym samym pokoju, bez zmian w akustyce, meblach itp. i z tymi samymi klamotami. Kurfa ta pierwsza starenka para ck 2 grala tak czarujaco, ze morda cieszyla sie od ucha do ucha....

Kiedy kupiłeś te Castle,że grały tak urzekająco?Przerobiłem kilka par Castli dlatego kupiłem praktycznie w ciemno.Zmieniłem wzmacniacz,okablowanie i nic...Wolałem Je wyprodukowane dawno temu w Europie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takich monitorach ? Mam "niedaleko" możliwość posłuchać tych pierwszych, warto jechać 150km ? (tak wiem, ze to podstawkowe ale mają świetne recenzje i jestem ciekaw)

 

MARTIN LOGAN Motion 15 HG

TANNOY REVOLUTION XT 6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o takich monitorach ? Mam "niedaleko" możliwość posłuchać tych pierwszych, warto jechać 150km ? (tak wiem, ze to podstawkowe ale mają świetne recenzje i jestem ciekaw)

 

MARTIN LOGAN Motion 15 HG

TANNOY REVOLUTION XT 6

....http://audio.com.pl/testy/stereo/zespoly-glosnikowe/2528-martin-logan-motion-15.....posłuchać zawsze warto tylko te 150 km.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z nad morza, ale dzieki.Mam problem z posluchaniem czegos ciekawego, nie ma u nas slonow audio. Jezeli cos sie znajdzie to jest dziesiec par kolumn z czegp polowa to magnaty,jbl itd

Ja mam ten wzmak z magnatami 377 i jak dla mnie gra naprawde dobrze, choć pewnie kolumny dwukrotnie droższe będą lepiej graly.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie ten nadzik gra z PSB Imagine X2T - daje radę, nie można mieć zastrzeżeń. Warunki odsłuchowe podobne do Twoich.

i też jestem z północy Polski, jakby co pisz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Monitory będą za małe do takiego grania.

Odsłuchaj Elac FS78 i tych Polków a myślę że będziesz bliżej rozwiązania.

Dla porównania tych Castle słuchałeś? Według mnie są nieco za mułowate.

 

Pozdrawiam i daj znać po odsłuchach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.