Skocz do zawartości
IGNORED

Dobra zmiana czyli reforma edukacji.


wojciech iwaszczukiewicz

Rekomendowane odpowiedzi

Tradycyjnie dyskusja nie na temat. Nie dało by sie założyć wątku "Misiomor i jego koncepcje historiozoficzne kontra reszta świata"?

Piszę całkiem poważnie, bo to mogłoby być interesujące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huczny plan Morawieckiego o budowie polskiego samochodu elektrycznego też zaczyna przybierać realne ramy. Samsung postawi u nas fabrykę akumulatorów do samochodów elektrycznych. A podobno już miało być inaczej. Okazuje się że to nie takie proste jak się niektórym "misiewiczom" wydaje. Albo bardzo wolno i długo albo przez montownie. Postawił bym na to drugie i widzę że Morawiecki też poszedł po rozum do głowy. Szkoda było tylko pieniędzy na "dojną zmianę".

Obecne próby Morawieckiego to przypominają próby skakania na połamanych nogach. Bez dobrze wychowanej (od urodzenia, przez rodziców) młodzieży to skończy się na machaniu szabelką.

 

Montownie jednak też nie są atrakcyjną perspektywą, bo takie parobczaństwo będzie trwało dziesięciolecia, a kto wie czy nie zakończy się przerobieniem nas na folksdojczów, z szansami awansu zablokowanymi na ileś pokoleń. Niemcy nie są głupi, i robią co mogą żeby utrzymywać u nas bezhołowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej pańszczyźnianej maniery stawiania państwa na piedestale.

To nie rozumiesz świata, nic a nic.

Bo na tym oparła się potęga Królestwa nad którym nie zachodziło słońce, Wielkich Niemiec, Ameryki....

 

Chyba łyknąłeś za dużo oparów narodowców, obyś śladem niektórych narodowców tylko nie zaczął 5 piw zamawiać...

 

A pro po, narodowcy mają coś do zaoferowania poza marszem 11 listopada ?

Czy cala ich filozofia to tuptanie i race ? I pytam z ciekawości, kpiąco, ale bez złośliwości....

 

"Misiomor i jego koncepcje historiozoficzne kontra reszta świata"?

Ja misiomora bardzo szanuję i to serio piszę bez jakiejkolwiek złośliwości !!!!!

Można z nich pogadać, powbijać w siebie nawzajem szpilki, przeczytać dużo mądrego - acz nie zmienia to faktu iż mogę się z tym nie zgadzać.

I nigdy, ale to nigdy Misiomor nie walnął tekstu ban za obrażanie moderatora....

Także jeśli chodzi o mnie to wielki ogrzy szacun dla Niego !!!!

 

Także łapy precz od Misiomora !!!

 

Niom :)

 

Bo jak nie pójdę po Fionę a jak to nie pomoże mam numer do smoczycy !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego tematu wątku :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Denon PMA 925R, Sony TA F690ES, ST-S590ES, NuBERT NuBox 360, AKG K550, Graham Slee Solo klon, BCL.

"Doświadczenie jest ostatecznym kryterium prawdy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja misiomora bardzo szanuję i to serio piszę bez jakiejkolwiek złośliwości !!!!!

Można z nich pogadać, powbijać w siebie nawzajem szpilki, przeczytać dużo mądrego - acz nie zmienia to faktu iż mogę się z tym nie zgadzać.

I nigdy, ale to nigdy Misiomor nie walnął tekstu ban za obrażanie moderatora....

Także jeśli chodzi o mnie to wielki ogrzy szacun dla Niego !!!!

 

Także łapy precz od Misiomora !!!

 

Niom :)

 

Ależ ja to piszę całkiem na poważnie. W tej chwili jego idee i koncepcje rozsiane sa po całej bocznicy, warto je zebrać w jednym miejscu.

 

Teraz np. w wątku o edukacji strach napisać coś o min. Zalewskiej, bo przy rozważaniach historiozoficznych sięgających wieki wstecz wygląda to kompletnie niepoważnie.

 

Co do banów całkowita zgoda - czasem wręcz podziwiałem Jego cierpliwość, również w stosunku do mnie, więc tu szacun!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie rozumiesz świata, nic a nic.

Bo na tym oparła się potęga Królestwa nad którym nie zachodziło słońce, Wielkich Niemiec, Ameryki....

Dlaczego zatem polska przedsiębiorczość za zaborów rozwijała się o wiele lepiej niż w II RP? Pomijasz ten fakt i przedstawiasz rzeczywistość jakby przed II RP nic nie było. Przeciwko temu wystąpiłem.

 

A pro po, narodowcy mają coś do zaoferowania poza marszem 11 listopada ?

Czy cala ich filozofia to tuptanie i race ? I pytam z ciekawości, kpiąco, ale bez złośliwości....

Na razie nie widzę żeby przebijała się u nich jakaś refleksja w tematach fundamentalnych. Polski Ruch Narodowy został totalnie zepsuty w II RP, pod koniec której potrafił już tylko licytować się z Sanacją na wodzowskie napinki. Szkoda że dzisiejsi kontynuatorzy nawiązują bardziej do ONR niż do Narodowej Demokracji z roku 1900.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszedłem pod ten link, idę stąd zanim się w średniowieczu obudzę...

 

to o linku Kolegi Gelsona....

 

@misiomor - kurde, a chciałem Ci wbić narodową szpileczkę w plecy, ale spudłowałem jak widzę :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak nie pójdę po Fionę a jak to nie pomoże mam numer do smoczycy !!!

A ta Fiona to nie jest też przypadkiem "smoczyca" ;-) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego tematu wątku :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Już coś było na forum na temat tej fanatyczki religijnej.

 

„Marzył jej się podręcznik totalny. W stu procentach katolicki, z poradami na temat naturalnego planowania rodziny. Próbowała go przeforsować, ale wciąż trafiała na opór MEN. Frustrowało ją to. Odżyła, kiedy PiS doszło do władzy i minister Anna Zalewska zaproponowała jej opracowanie nowej podstawy programowej.”

 

Nieźle się zapowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne próby Morawieckiego to przypominają próby skakania na połamanych nogach. Bez dobrze wychowanej (od urodzenia, przez rodziców) młodzieży to skończy się na machaniu szabelką.

W mojej opinii wychowanie młodzieży należy zacząć od wychowania rodziców. Niestety to bardzo trudne zagadnienie powodujące zaklęty krąg niemocy, ale może kiedyś to przezwyciężymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba że o czymś nie wiem, albo osioł ma wp........

Żartowałem :-), choć w zasadzie wszystkie kobiety mają coś ze smoczycy ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już coś było na forum na temat tej fanatyczki religijnej.

 

„Marzył jej się podręcznik totalny. W stu procentach katolicki, z poradami na temat naturalnego planowania rodziny. Próbowała go przeforsować, ale wciąż trafiała na opór MEN. Frustrowało ją to. Odżyła, kiedy PiS doszło do władzy i minister Anna Zalewska zaproponowała jej opracowanie nowej podstawy programowej.”

 

Nieźle się zapowiada.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Kolega chciałby uczyć w szkole chamstwa?

 

Do tego PiS ma już całą grupę ekspertów, ja proponuję wykorzystać doświadczenie posłanki Pawłowicz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie Cejrowskiego do szkół (tradycyjną drogą ministerialną) nic nie da. Pójdę nawet dalej - porównanie Cejrowskiego z jego szkocko-kanadyjsko-amerykańskim odpowiednikiem nazwiskiem Gavin McInnes chyba dość dobrze ilustruje dlaczego Anglosasi biją nas praktycznie we wszystkim co istotne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie Cejrowskiego do szkół? Nawet w PiS aż takich idiotów chyba nie mają.

Chociaz bo ja wiem? W świetle ostatnich posunięć wszystko jest możliwe, np. zakonnice i księża nauczający o seksie,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberta Tekieliego wpuszczają do szkół

 

To dobry chłopak, artysta. Pamiętam, jak swego czasu w Brulionie wydrukował wiersz Sajnoga "Flupy z pizdy".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Jeżeli za Cara budowali duże zakłady które za sanacji były niepotrzebne to z reguły się tak kończy. Duże zakłady na świecie też bankrutują nawet dzisiaj. Z reguły bankrutują bo pracownicy nie umieją się przystosować do bieżącej sytuacji. Mam przykłady z rynku niemieckiego.

 

Zabór rosyjski centrum uprzemysłowienia ziem polskich pod zaborami? Raczej niemożliwe, większość na Bocznicy twierdzi, że była to wyłącznie katorga i cywilizacyjne zadupie w każdej dziedzinie, do tego tu najbardziej prześladowali polskich patriotów oraz normalnych Polaków. Poza tym w zaborze rosyjskim produkowali głownie na Wschód. Kierunek, który skończył się po 1920, 1989 i 2014 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

 

Właściwa kobieta na właściwym miejscu i problem rozwiązany za pomocą modlitwy i drzwi. Trzeba zacząć od modlitwy, aby takiej kobiety w życiu nie spotkać. A jak nie pomoże to zawsze drzwi zostają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwa kobieta na właściwym miejscu i problem rozwiązany za pomocą modlitwy i drzwi. Trzeba zacząć od modlitwy, aby takiej kobiety w życiu nie spotkać. A jak nie pomoże to zawsze drzwi zostają...

 

Jeśli ktoś się chwali korzystaniem z luksusowych dziwek to się dziwię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabór rosyjski centrum uprzemysłowienia ziem polskich pod zaborami?

Nie w całości, ale ziemia obiecana była właśnie tam - z dzikim dziewiętnastowiecznym kapitalizmem.

głownie na Wschód. Kierunek, który skończył się po 1920, 1989 i 2014 roku.

Jedne kierunki się kończą, trzeba szukać drugich. Ważne, żeby mieć co zaoferować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaz bo ja wiem? W świetle ostatnich posunięć wszystko jest możliwe, np. zakonnice i księża nauczający o seksie

 

Myślisz, że nie mają doświadczenia ?;)

 

Wracając do głównego tematu wątku :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

"kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia choruje"

 

"Współżycie przed ślubem grozi bowiem poważnymi konsekwencjami, np. wyrzutami sumienia gnębiącymi człowieka do śmierci. "

 

Według mnie to już lepiej, żeby kobiety miały wyrzuty sumienia niż miały być narażone do ślubu na różne choroby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cejrowski nie przepada za PiS-em bo mu interesy psują.

Cejrowski nie przepada za nikim i niczym, jego programy lubię, bo są lekkie, miłe i przyjemne.

Ale Cejrowski jako autorytet w czymkolwiek to jak poseł Niesiołowski jako wzór manier i kultury....

 

"Współżycie przed ślubem grozi bowiem poważnymi konsekwencjami, np. wyrzutami sumienia gnębiącymi człowieka do śmierci. "

Jezu jak czytam takie wynurzenia to jestem za aborcją do 60 roku życia....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja to piszę całkiem na poważnie. W tej chwili jego idee i koncepcje rozsiane sa po całej bocznicy, warto je zebrać w jednym miejscu.

 

Teraz np. w wątku o edukacji strach napisać coś o min. Zalewskiej, bo przy rozważaniach historiozoficznych sięgających wieki wstecz wygląda to kompletnie niepoważnie.

 

Co do banów całkowita zgoda - czasem wręcz podziwiałem Jego cierpliwość, również w stosunku do mnie, więc tu szacun!

Potwierdzam jaki jest ma swoje zdanie a to co podkreśliłem cenie w Nim (sorry że tak cukrzym ;) )

lecz w wielu nie zgadzam sie ale nie należy do przeciwników wywołujących negatywy

 

sry misiomor że obgaduje.........

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czyli historia po nowemu....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższa pora wprowadzić kreacjonizm do szkół. Poza tym Ziemia jest przecież płaska - wszyscy to widzą. Masturbacja prowadzi do wyniszczenia organizmu i śmierci. Jak nietoperz nad krową przeleci, to jej mleko odbiera. Jak mąż żony nie bije, to jej wątroba gnije (niezbędne, kulturowo uzasadnione uzupełnienie kursu z hepatologii na studiach medycznych). Szczepienia rozsiewają choroby. Wałęsa nie był nigdy przywódcą Solidarności. Żołnierze wyklęci nigdy nie dopuścili sie mordów na ludności cywilnej. Czy mogę prosić o honorarium za wkład do podstawy programowej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.