Jump to content
IGNORED

Sennheiser HD650 + marantz odtwarzacz sa8003

1penny

Recommended Posts

Witam , chciałem zapytać jak z napędzeniem Sennheiserów HD650 poradziłby sobie wzmacniacz słuchawkowy z Marantza SA8003 . Obecnie używam model HD595 i z Marantza grają rewelacyjnie, bez porównania lepiej niż ze wzmacniaczami słuchawkowymi poniżej 1000 pln Pro Ject czy Musical Fidelity ( porównywałem z Marantzem i grały gorzej m.in na dole , odchudzony dźwięk był ) . Ale HD 650 to już 300ohm , a więc trudniejsza sprawa i moje pytanie brzmi : czy tu już będzie niezbędny wzmak słuchawkowy taki powyżej tysiąca , żeby zagrały odpowiednio ?

Dzień dobry.

Wzmacniacz słuchawkowy w odtwarzaczu Marantz SA8003 jest wyjątkowo dobry, tak więc można spokojnie przynajmniej na początku wykorzystać go do zasilenia słuchawek Sennheiser HD650. Natomiast są to bardzo dobre nauszniki, w przyszłości dla wykorzystania pełnych możliwości jakościowych HD650 warto zastosować zewnętrzny, dobry wzmacniacz słuchawkowy.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy słuchawek i ewentualnie wzmacniaczy słuchawkowych do naszego salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.