Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki DAC do Beyerdynamic DT 880 32OHM


Łukasz Cichoń

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wczoraj po długich i ogromnych dylematach stałem się szczęśliwym posiadaczem słuchawek DT 880 32 OHM.

Wybrałem je w starciu z Akg k550 / Sennheiser'ami 598 itp, lecz mniejsza z tym.

Słuchawki aktualnie grają z PC z Xonarem DX / Macbokiem pro 2015 / Telefonem Xiaomi Mi5.

Niestety z moją kartą jest coś nie tak ( chyba że to normalne ). Powyżej 50% głośności ustawionej na pc karta ma ogromne przestery, wcześniej słuchałem wszystkiego na głośnikach Edifier R2600 i na pc głośność miałem na 50%, a resztę podbijałem na głośnikach. Więcej nie potrzebowałem bo i tak grały dość donośnie. Na słuchawkach niestety głośność 50% nie jest zadowalająca a powyżej tego niestety nie da się niczego słuchać.

Tak więc stoję przed zakupem jakiegoś Dac'a . Stricte karty do PC raczej nie ma co kupować ? Chyba lepiej wziąć coś zewnętrznego co również podepnę do Mac'a ? No chyba że w moim budżecie lepiej zagra laptop aniżeli podpięty do niego dac.

Mój budżet to 300 - 400 zł ( 400 zł raczej definitywnie nie przekraczalne ) W gre wchodzą sprzęty nowe jak i używane.

Co do wyboru słuchawek - bardzo schrzaniłem jeżeli nie wziąłem wersji 250 OHM? Raczej nie mam już możliwości zamiany ich na ten model ; (

Jeżeli chodzi o brzmienie aktualnie połączenie te słuchawki + mac mi odpowiada, ewentualnie mogłoby być minimalnie więcej basu ale na prawdę troszeczkę. Nie chcę raczej 'zamulić' tego brzmienia.

 

@ Aliexpress itp oczywiście wchodzi w gre ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taki dac zewnętrzny za + - 400 zł, będzie gorszy od DAC'a którego wrzuciłbym bezpośrednio do Pc? I czy ten zewnętrzny zagra sporo lepiej niż standardowe wyjście macbooka pro 2015?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Xonara i to DG i nie miał takich problemów. Jeśli więc nie jest zepsuty ten twój DX to być może nie on jest źródłem problemów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.