Skocz do zawartości
IGNORED

Laptop, interfejs audio, wzmacniacz


Michał_55447

Rekomendowane odpowiedzi

Stałem się posiadaczem Rotela RA-04 i Missionów M71i. Mam również interfejs audio Presonus Audiobox usb. Zastanawiam się czy jest sens łączyć laptopa poprzez interfejs do wzmacniacza czy też lepiej podłączyć go bezpośrednio do wzmacniacza. Czy ktoś mógłby mi coś pomóc w tej kwestii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem, skoro masz to po co to pytanie? Tak jest sens, podłącz i zobacz efekty.

Grałem miesiąc na dziurce od laptopa, jak podłączyłem dac-a za 1000pln to mi szczęka opadła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko poprzez interfejs, chyba, że masz maca pro to słaby dac może zagrać gorzej. Ale pewnie masz jakąś słabiutką kartę jak w większości laptopów. Nawet się nie zastanawiaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i tak i tak słuchać i wydaje mi się, że z DACiem gra to wszystko ciszej, ale za to jest więcej przestrzeni. A moje pytanie wynika stąd, że zastanawiałem się czy nie ma jakichś przeciwwskazań w stylu, że im więcej po drodze przełączeń i kabli tym gorzej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.