Skocz do zawartości
IGNORED

NETFLIX - jakie vodeo podają ?


janunio

Rekomendowane odpowiedzi

A może masz coś z łączem? Netflix dostosowuje jakość do prędkości. Sprawdź na dedykowanym teście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy faktycznie dobrze widzę że większość filmów jest dostępna w jakości SD? Pomijam seriale, chodzi mi o treść większości filmów w tym stosunkowo nowych?

W szczegółach "dostępne w rozdzielczości SD" , nadmieniam że korzystam teraz z firefoxa, ale to chyba bez znaczenia , chodzi o dostępność a nie co wyświetli przeglądarka. Liczyłem że na projektorze będzie fajnie a tu treści HD bez szału.

To na czym ogladasz, gra kluczową rolę.

Netflix pokazuje tylko to co aktualnie może być wyświetlone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może masz coś z łączem? Netflix dostosowuje jakość do prędkości. Sprawdź na dedykowanym teście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Łącze nie jest rewelacyjne bo to T mobile dla firm żeby nie było limitu ale te15-20 Mbps wyciąga. Testowałem wczoraj jednak na super szybkim łączu dochodziło do 80-ciu.

To na czym ogladasz, gra kluczową rolę.

Netflix pokazuje tylko to co aktualnie może być wyświetlone.

No i własnie o to mi chodzi, tyle że pytanie jest czy Netflix wyświetli w opcjach maksymalną treść udostępnioną przez serwis , czy max co daje to na czym oglądam. to drugie wydaje się bez sensu, bo przecież inne filmy wyświetla jako dostępne w HD, poniżej screen to co mi wyświetla, Yodas wspomniał że te pozycje ma w HD dlatego właśnie podawałem konkretne przykłady,.

 

.

 

edit

ok, sprawa się wyjaśniła, w domu na TV te co podawałem jako SD wyświetlone z jakością HD. Dziwne bo w takim razie poprzez przeglądarkę powinno pokazywać wszystko jako SD a jest tak pół na pół. A dziwniejsze że widać na kompie zdecydowaną różnice w jakości , te gdzie wyświetla w HD wyglądają sporo lepiej choć wiem że firefox przepuści max 780p. Ma ktoś pomysł dlaczego tak jest? Jest możliwość sprawdzenia przez apke Netflixa w TV streaming? Bo np. te co podałem np. LOTR jakością nie porywa, choć z ta pozycją zawsze był problem.

W zasadzie to na TV nie przeszkadza, ale pytania pod projektor, niestety nie mogę sam sprawdzić bo padł mi w salce repeater wifi.

post-27122-0-78596300-1512302074_thumb.jpg

post-27122-0-70580900-1512302083_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

cześć, kilka razy padła już taka propozycja i ja również polecam najbardziej proste rozwiązanie ,,projektor + chromecast google video" chromecast ma wbudowaną aplikację więc nie odbywa się to poprzez mirror.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,projektor + chromecast google video"

Dla uściślenia to ta konfiguracja załatwia temat video, lecz przecież nie słucha się dźwięku przez głośniki projektora ( o ile je posiada). Konkretnie należy podpiąć Chromecasta pod amplituner i dalej video przesłać do projektora. U mnie Chromecast pracuje na wejściu HDMI IN w Oppo UDP-203. Oppo rozsyła video do HW55ES a audio do amplitunera. Taka konfiguracja pozwala zaprzęgnąć procesor obrazu w Oppo do obróbki video z Chromecasta. Efekt jest więcej niż dobry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.