Jump to content
IGNORED

Życzenia świąteczne - czy potrzebny forumowy spam?

Wuelem
 Share

Recommended Posts

Sezon na życzenie zbliża się wielkimi krokami i ciekaw jestem, czy ktoś jeszcze uważa, że wpisywanie w merytorycznych tematach życzeń jest nie całkiem na miejscu.

Albo całkiem nie na miejscu - wchodzi człowiek widząc ikonkę nowego wpisu, a tam... OKAZJONALNY BZDET.

Wiem, ostra opinia, dlatego... jak ktoś musi niech wpisze w stopkę :-)

• 2 weeks later...

Ja nie uważam za spam ani życzeń świątecznych, ani kondolencji, ani życzenia powrotu do zdrowia, czy jakiegokolwiek wsparcia bliźniego kiedy widzimy że jest w potrzebie.

No to na Twoje ręce wszystkiego najlepszego z okazji Świąt, spokoju i zdrowia dla wszystkich moderatorów i wszystkich użytkowników forum a w szczególności kierownictwa forum :-).

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

• 10 months later...

Żądasz aby Twój światopogląd szanowano? Szanuj światopogląd innych.

Sorry ale światopogląd nie akceptujący życzeń świątecznych jakoś nie mieści mi się w głowie.

Może mam za małą głowę. :)

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Sorry ale światopogląd nie akceptujący życzeń świątecznych jakoś nie mieści mi się w głowie.

Może mam za małą głowę. :)

No widzisz. Właśnie od stawiania sprawy na zasadzie "twój światopogląd nie mieści mi się w głowie" bierze się wszelka nietolerancja, ze swoimi złymi skutkami.

No widzisz. Właśnie od stawiania sprawy na zasadzie "twój światopogląd nie mieści mi się w głowie" bierze się wszelka nietolerancja, ze swoimi złymi skutkami.

Tolerancja to cecha umierających społeczeństw.

Czyli palmę pierwszeństwa należy przyznać tow. Stalinowi.

Co by o nim nie rzec - w swoich czasach był skuteczny. Odwrócenie sojuszy i wyjście z II Wojny z połową Europy było majstersztykiem.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.