Jump to content
IGNORED

Wymiana kabla - Słuchawki Focal Listen

Observe

Recommended Posts

Mam pytanie czy ktoś z Was wymieniał fabryczny kabel na inny w słuchawkach Focal Listen a jeśli tak to czy była zauważalna różnica w dźwięku? Czy coś się poprawiło oraz co jest inaczej?

Pytam, ponieważ już kilka razy podczas przeglądania internetu natrafiłem na tę poradę "aby wymienić kabel na lepszy" , bez mikrofonu.

Napiszcie na jaki kabel wymieniliście lub jaki polecacie do tego modelu?

Panowie rzuccie okiem na recenzje Focal Listen na zakupek.pl a potem co zrobil dystrybutor Focal Polska, reakcja wyborna, wrecz ksiazkowa i pokazujaca jak wyglada "pisanie" recenzji. Focal Polska zrobiliscie sobie i swoim produktom kapitalna antyreklame! Za to brawa dla Pana Recenzenta za uczciwe podejscie, szacun!.

A&K SR25+OPPO PM3+AUNE E1 ///QUTEST///SUPERNAIT3///ATC7///

Tez kiedyś wymienialem kabel w swoich słuchawkach, czytając mp3store 90% słyszało różnice, reszta stwierdziła że różnicy nie słychać, ja mając dwie pary takich samych słuchawek, różnicy nie usłyszałem, także kolega z którym owy recabling robiliśmy ;-)

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Mnie raz coś naleciało i po przeczytaniu artykułu ze strony Audiofanatyka - pożyczyłem od kumpla

kable Audeos Deluxe do HD600 Sennheisera. Żadnej różnicy w dźwięku nie usłyszałem ( być może to wina wzmacniacza słuchawkowego ) w odróżnieniu od recenzji... Za to przy eksperymentach z wkładkami akustycznymi różnice były wyraźne, ale w końcu i tak zrezygnowałem z przeróbek,

ponieważ oryginał najbardziej mi odpowiada.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.