Jump to content
Świetlicki

Winyl z Biedronki

Recommended Posts

Właśnie też wróciłem z Frankiem do domu. Może wieczorem posłucham a bardzo lubię tę płytę.

Też zawsze bawiły mnie te dopiski Franka, overdubs: lots. 

Czy w "waszych" biedrach widzieliście koncert Allmanów??

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

xavian

Ja wpadłem tylko do Biedronki  po Idealnych nieznajomych.😂 Jak po ogień.

Ale jeszcze jedna płyta mnie kusi...Przemyślę i może wskoczę rano.

1 godzinę temu, xniwax napisał:

Czy w "waszych" biedrach widzieliście koncert Allmanów??

Nie było. 

Akurat tego na co poluję nie ma w najbliższych biedrach.
Allman i Camel "Rain Dances" muszę mieć. Trzeba będzie kilka biedrek obskoczyć ;)

Dzięki za odzew.

Od pewnego momentu, zwiedzanie co jakiś czas wszystkich Biedronek, stało się dla mnie nowym hobby 🤣🤣🤣

• Like 1
  • Haha 1

17 godzin temu, xniwax napisał:

Akurat tego na co poluję nie ma w najbliższych biedrach.
Allman i Camel "Rain Dances" muszę mieć. Trzeba będzie kilka biedrek obskoczyć 😉

Dzięki za odzew.

Masakra.  8  biedronek i tylko w dwóch były płyty. Radom  🙂  Ale kupiłem Allman, Burn Deep purpli i Camel ze zwierzakiem. Rain Dances nie widziałem. Chciałem kupić tylko jeszcze Foxtrot ale dałem spokój z jazdą

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Allman już gra  🙂

Allman. Cichy winyl, bez szumów i trzasków czy pykań fabrycznych. Zawartość wiadomo rewelka. Dzwiękowo, nie wiem jak 1 press, ale gra przyzwoicie 🙂  Kiedyś miałem ochotę na MFSL. Jak ktoś by porównał to niech da znać.

Edited by daru0105

Frank Zappa gra cudownie. The Eagles również. Na szczęście kupiłem również koncert Nirvany bo dźwięk kapitalny- doskonałe zakupy w 3 Biedronkach. Do kompletu z poprzednich zakupów dokupiłem również The Cure i gra pieknie ze świetnym basem i głębią.

Camel Mirage mi nie podszedł, jakby ktoś chciał zamienić za Genesis Foxtrot to idę na to  🙂

To prawda że Biedronka nie pozwala juz zwracać płyt ? Ja miałem dzisiaj szczęście i jedną zwróciłem, ale z trudem.

W dniu 6.07.2020 o 18:47, Pablo15099 napisał:

Było w mojej;)

W mojej też 🙂

Foxtrot w tym rozdaniu nie wystepuje,ale jest Selling...a to też genialna płyta,jak każda do momentu odejscia Gabriela.

Harbeth Luxman Naim Rega

4 godziny temu, daru0105 napisał:

Allman. Cichy winyl, bez szumów i trzasków

Allmanów już mam, Franka też, zostało mi poszukać Camela.
Allman gra lepiej niż mój zjechany na stronie "D" 47-letni ziolono-pomarańczowy atlantic z Niemiec zakupiony gdzieś tak 35 lat temu, a i okładka w lepszym stanie 😉

Edited by xniwax

44 minuty temu, xniwax napisał:

Allmanów już mam, Franka też, zostało mi poszukać Camela.
Allman gra lepiej niż mój zjechany na stronie "D" 47-letni ziolono-pomarańczowy atlantic z Niemiec zakupiony gdzieś tak 35 lat temu, a i okładka w lepszym stanie 😉

U mnie tak samo,czy obecny re press to Holland?

Jeszcze uwaga do Zappy,zobaczcie jak ta płyta jest k**ewsko uczciwie wydana,gatefold,piękne wkładki,dokładnie jak w latach 70tych

Harbeth Luxman Naim Rega

Godzinę temu, Margol napisał:

W mojej też 🙂

Foxtrot w tym rozdaniu nie wystepuje,ale jest Selling...a to też genialna płyta,jak każda do momentu odejscia Gabriela.

Niby tak. Ale patrząc z punktu widzenia współczesnej muzyki, nawet Genesis bez Gabriela jest wyjątkowo smaczny. Z pół roku temu było w Biedrze A Trick of the Tail-fantastyczne😊

Sorry dla mnie nie,Trick to już Phillowskie,monumentalne bździny,ale to dla mnie,wiec subiektywnie.Ja jestem bardzo ortodyksyjny w sprawach G,podobnie jak w sprawach Marillion.

• Like 1

Harbeth Luxman Naim Rega

No nie wytrzymałem  i pobiegłem jeszcze po A. Grande - "Dangerous Woman".      Warto było.

A ktos widzial to dwuplytowe wydanie Amy Winehouse "Back to Black" - to jest to half-speed master Abbey Road? Pytam bo jakis czas temu chcialem kupic ale albo dostepnosc mnie blokowala albo dosc wysoka cena na alledrogo (zdecydowanie powyzej 100zl stala). Ale za to kupilem koncertowe Eagles - warto ja miec nawet tylko dla tej akustycznej wersji Hotelu California, stare pressy chodza za grybe pieniadze, ten repress tez w cenie biedronkowej bije na glowe wszystkie ceny z netu. Szkoda, ze Biedra nie robi winylowych tematow czesciej i z szerszym asortymentem - mysle ze ich ceny pokazuja ile te winyle realnie sa warte...

W końcu ten cały audiofilizm to i tak hobby jak każde inne - chociażby kolekcjonowanie lalek Barbi. Co kto lubi ;)

4 minuty temu, adamgdansk napisał:

A ktos widzial to dwuplytowe wydanie Amy Winehouse "Back to Black"

Zobacz w biedrze przy skrzyzowaniu słowaka z budowlanych. Wczoraj chyba była.

1 godzinę temu, adamgdansk napisał:

A ktos widzial to dwuplytowe wydanie Amy Winehouse "Back to Black" - to jest to half-speed master Abbey Road? Pytam bo jakis czas temu chcialem kupic ale albo dostepnosc mnie blokowala albo dosc wysoka cena na alledrogo (zdecydowanie powyzej 100zl stala). Ale za to kupilem koncertowe Eagles - warto ja miec nawet tylko dla tej akustycznej wersji Hotelu California, stare pressy chodza za grybe pieniadze, ten repress tez w cenie biedronkowej bije na glowe wszystkie ceny z netu. Szkoda, ze Biedra nie robi winylowych tematow czesciej i z szerszym asortymentem - mysle ze ich ceny pokazuja ile te winyle realnie sa warte...

Amy nie jest w Abbey Road Master,to zwykłe wydanie,natomiast pozycja obowiązkowa to Police w masterze Abbey Road. Fantastyczna robota,nawt jak ktoś ma press z epoki,to niech koniecznie nabędzie to wydanie. Muzyka wiadomo,klasyka,ale mastering-bajka!

Harbeth Luxman Naim Rega

Aha. Myslalem, ze to to wydanie 2xLP Amy ...?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W końcu ten cały audiofilizm to i tak hobby jak każde inne - chociażby kolekcjonowanie lalek Barbi. Co kto lubi ;)

no wlasnie .. o te Amy chodzi ;)

Godzinę temu, ten8 napisał:

Moja Amy  kupiona  przedwczoraj wygląda tak.

IMG_20200708_143507081[1].jpg

O cholera,tej nie widziałem. Ja kupowałem zwykłą za 39.99,kupię tę wersję,bo jeśli mastering jest tak dobry jak na The Police,to będzie to pięknie grało.

Edited by Jamówię

Harbeth Luxman Naim Rega