Skocz do zawartości
IGNORED

Internet jako pole bitwy. Propaganda, kłamstwa, agenci wpływu.


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poprzedni wątek poświęcony podobnym zagadnieniom tajemniczo zniknął. Uważam, że temat wart jest uwagi, co więcej - coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. W poprzednik zamieściłem kilka wpisów dokumentujących zagadnienia świadomego użycia internetu do manipulowania opinią publiczną i do wpływania na całe społeczeństwa.

Jeżeli to nie jest interesujące i warte dyskusji, to może lepiej zamknąć całe to forum, pudelek wystarczy.

Wpisów "znikniętych" dokładnie nie odtworzę, ale postaram się wrócić do poruszonych zagadnień.

Ponieważ w poprzednim wątku widać było agresywne działania zadymiarskie osób, którym był nie na rękę będę zwracał się do moderacji o ukrócenie tego rodzaju sabotażu w zarodku.

 

Zachęcam do sensownej dyskusji i przemyślanych wpisów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Stanach Zjednoczonych toczy się polityczny spór dotyczący analizy CIA, według której Rosja ingerowała w wybory prezydenckie, by zaszkodzić Hillary Clinton i pomóc wygrać Donaldowi Trumpowi. Według dziennika "Washington Post", analiza mówi o osobach "dobrze znanych środowisku wywiadowczemu", które brały udział w operacji "zwiększenia szans wyborczych Trumpa i zaszkodzenia Clinton". Prezydent-elekt w swoich tweetach podważył doniesienia dziennika.

 

- Sytuacja jest bardzo poważna. Debata nie dotyczy już tego, czy Rosjanie dopuścili się ataków hakerskich, by wpłynąć na wynik wyborów; to przyjmuje już chyba każdy, może z wyjątkiem Donalda Trumpa – komentuje dla Onetu Heidi Przybyla. - Wśród agencji wywiadowczych panuje zgoda, co do tego, że to Rosja stała za atakami hakerskimi, trollingiem i fałszywymi informacjami, które zalały internet – zaznacza dziennikarka "USA Today"."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jako przyczynek do dyskusji proponuje rzucić okiem na komentarze pod artykułem. Gdyby brać je za rzeczywisty głos opinii publicznej to na ich podstawie należałoby stwierdzić, że tęsknimy za braterskim związkiem z Rosją a do NATO wciągnięci zostaliśmy podstepem i na siłę. Twierdzenia o rusofobii Polaków są kompletną bzdura, społeczeństwo jest antyamerykańskie i ma dość imperialistycznego ucisku.

 

Czy Polacy rzeczywiście tak myślą? Jeżeli nie, to kto pisze te komentarze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Analizy CIA wyśmiał sam prezydent elekt przypominając przy okazji, że CIA twierdziła, iż ma dowody na posiadanie przez dyktatora Iraku broni jądrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowody

Częściowo sfabrykowane przez samego Husajna, który chciał szantażować sąsiadów i zostać liderem tamtego rejonu świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te internety to w najwyższym stopniu podejrzane są. To nie do pomyślenia żeby każdy mógł tak se publikować co mu ślina na język przyniesie. Gdzie te czasy kiedy były tylko uznane stacje telewizyjne, za pomocą których elita mogła utrzymywać prawomyślność wśród ludu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń chemiczną Husajn miał jak najbardziej, a nawet jej używał, zabijając tysiące ludzi.

 

CIA niczego nie zmyśliła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Broń chemiczną Husajn miał jak najbardziej, a nawet jej używał, zabijając tysiące ludzi.

 

CIA niczego nie zmyśliła.

 

"New York Times" napisał w październiku 2014 roku, że iracka broń była zaprojektowana w USA, wyprodukowana w Europie i wypełniona zabójczymi chemikaliami, których dostarczały irackie fabryki zbudowanych przez zachodnie firmy - tu wymieniał Niemcy i Hiszpanię.

 

Pisał też, że część arsenału chemicznego byłej armii irackiej trafiła w ręce kalifatu i była wykorzystywana przeciwko Kurdom. Oczywiście CIA o tym też nie wiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowo sfabrykowane przez samego Husajna, który chciał szantażować sąsiadów i zostać liderem tamtego rejonu świata.

A nie chodziło może po prostu..... o iracką ropę ???

 

Broń chemiczną Husajn miał jak najbardziej, a nawet jej używał, zabijając tysiące ludzi.

CIA niczego nie zmyśliła.

Już nie miał, zmyśliła (CIA). Niestety nie znaleziono ani sztuki, mimo intensywnych poszukiwań. Kombinowano nawet coś podrzucić, ale przeważył lęk przed kompromitacją...

 

A co do Trumpa - W Polsce się o tym nie mówi, ale praktycznie cały majątek małżeństwa C. pochodzi z... Rosji.

I co ugryzą rękę która przez lata karmiła ? Lol....

 

A co do zimnej wojny - trwa ona od lat 40 ub. wieku, tylko teraz Ameryka i Rosja walczą w necie, w mediach - to i dobrze, że nie na polu bitwy ;P

Szkoda tylko iż do bójki dużych psów miesza się Polska (mała kość)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chodziło może po prostu..... o iracką ropę ???

A nie.

 

Tak samo jak w Bośni i w Serbii i w Normadii i w Hiroshimie. Tam też nie chodziło o ropę.

 

Już nie miał,

Dawał do zrozumienia, że ma.

 

Tak samo jak teraz daje do zrozumienia przywódca Irański. Tyle że ten nie najeżdża sąsiadów i nie zabija masowo własnych obywateli.

 

A ropy ma jeszcze więcej niż Husajn. To Husajnowi chodziło ropę, kiedy najechał Kuwejt.

 

"New York Times"

Nowa biblia dziadka. Wybiera to, co mu pasuje.

 

część arsenału chemicznego byłej armii irackiej trafiła w ręce kalifatu i była wykorzystywana przeciwko Kurdom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Arsenał chemiczny Prusaków wykorzystano po dYpres. No i co to ma wspólnego z czymkolwiek?

 

Oczywiście CIA o tym też nie wiedziała.

Skąd wiesz? Z nasłuchu TASS?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak w Bośni i w Serbii i w Normadii i w Hiroshimie. Tam też nie chodziło o ropę.

 

No Kolego jak nie odróżniasz np. Hiroszimy od Iraku, to ja podziękuję za dyskusje.

Szkoda mi po prostu czasu.

Dużo zdrowia życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń chemiczną Husajn miał jak najbardziej, a nawet jej używał, zabijając tysiące ludzi.

 

CIA niczego nie zmyśliła.

 

W ostatnich czasach obalono kilku dyktatorów bo zabijali ludzi (w tym większość islamskich terrorystów) a potem się okazało że ci co obalili tych dyktatorów, to teraz sami muszą zabijać (bo już dyktatorzy tego nie zrobią bo są sami zabici) te same ugrupowania terrorystyczne które zabijali ci dyktatorzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś przykłady, nazwiska, daty, nr telefonów?

 

Na przykład Husajn, Kadafi, Mubarak, Asad - i nie tylko - jak najbardziej popierali terroryzm - skierowany przeciwko Zachodowi.

 

Asada obronił Zw. Radziecki (sorry, Rosja poradziecka).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIA niczego nie zmyśliła.

 

 

''CIA odtajniła raport, który stał się argumentem za inwazją na Irak w 2003 roku. Wynika z niego, że ekipa George'a W. Busha świadomie wprowadzała w błąd opinię publiczną''

 

''Z raportu wynika, że CIA rzeczywiście - i całkowicie błędnie - donosiła politykom w Waszyngtonie o irackiej broni masowego rażenia. A zatem również oni zostali wprowadzeni w błąd. Ale w raporcie często CIA zastrzegała, że jej wiadomości są niepewne, tymczasem politycy przedstawiali je jako ustalone ponad wszelką wątpliwość fakty.''

 

''Przypadków, w których ekipa Busha przedstawiała hipotezy CIA jako twierdzenia udowodnione lub niemal pewne, było więcej. Ujawniony właśnie raport jest ich najlepszą jak dotąd dokumentacją. Ale najbardziej obciążająca Busha, Cheneya i Rumsfelda okoliczność jest inna i w raporcie jej nie znajdziemy. Otóż, jak twierdzi większość historyków i dziennikarzy, decyzja o inwazji na Irak zapadła, jeszcze zanim CIA opracowała swój raport...''

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te internety to w najwyższym stopniu podejrzane są. To nie do pomyślenia żeby każdy mógł tak se publikować co mu ślina na język przyniesie. Gdzie te czasy kiedy były tylko uznane stacje telewizyjne, za pomocą których elita mogła utrzymywać prawomyślność wśród ludu.

 

Dla mnie przykład spamu w dodatku produkowanego przez moderatora.

 

''CIA odtajniła raport, który stał się argumentem za inwazją na Irak w 2003 roku. Wynika z niego, że ekipa George'a W. Busha świadomie wprowadzała w błąd opinię publiczną''

 

To Szanowny Kolego to już dzieci wiedzą. Co to ma wspólnego z internetem??? Chyba nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż, jak twierdzi większość historyków i dziennikarzy, decyzja o inwazji na Irak zapadła, jeszcze zanim CIA opracowała swój raport..

Czyli CIA jest niewinna.

 

Ale to miło, że cytujesz wyborczą.pl. Oby tak dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asada obronił Zw. Radziecki (sorry, Rosja poradziecka).

 

A czemu nie po-carska, wiesz ilu było wcześniej carów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizy CIA wyśmiał sam prezydent elekt

 

Jak rozumiem ktoś spodziewał się, że Trump potwierdzi, że popierali go Rosjanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie po-carska, wiesz ilu było wcześniej carów

Chciałeś napisaś - anty-carska, ale nie umiałeś.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

(...)

Tak samo jak w Bośni i w Serbii i w Normadii i w Hiroshimie. Tam też nie chodziło o ropę.

(...)

 

Potrafisz to uzasadnić w oparciu o fakty i źródła?

 

(...)

Nowa biblia dziadka. Wybiera to, co mu pasuje.

(...)

 

Ani dziadka, ani babci - tylko red. Michnika. Bowiem tak to opisywała "Gazeta Wyborcza' Powołując się "NYT".

 

(...)

Arsenał chemiczny Prusaków wykorzystano po dYpres. No i co to ma wspólnego z czymkolwiek?

(...)

 

Pruski atak chemiczny w czasie drugiej i trzeciej bitwy w okolicy Ieper tyle wspólnego z bronią chemiczną Saddama Husajna, co twoje wypowiedzi z prawdziwą dyskusją. I potrafię to udowodnić jednym zdaniem.

 

(...)

Skąd wiesz? Z nasłuchu TASS?

 

Teraz najbardziej wiarygodne źródła to: "GW', "Newsweek" red. Lisa, "Gazeta Polska",TVN 24 i 24 bis, CIA i SBU, Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka z/s w Londynie i parę innych.

 

Jak rozumiem ktoś spodziewał się, że Trump potwierdzi, że popierali go Rosjanie.

 

Jak zwykle źle rozumiesz. Spodziewałem się, że opinię CIA o Iraku Saddama Husajna potwierdzą przynajmniej Blair i Kwaśniewski.Na Millera absolutnie nie liczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bowiem tak to opisywała "Gazeta Wyborcza'

Nowa krynica wiedzy dla dziadka. Wertuje stare numery, może mu coś kapnie.

 

Ieper

Leper jest ś.p. Nie tykaj zmarego.

 

Teraz najbardziej wiarygodne źródła to: "GW', "Newsweek" red. Lisa, "Gazeta Polska",TVN 24 i 24 bis

Tak, miszczu.

 

Nie zasługujesz na poważne traktowanie. Z powodu Twego całokształtu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Włodzimierzu!

 

Czy musisz koniecznie zamulać kolejny wątek wpisami kompletnie nie na temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Nowa krynica wiedzy dla dziadka. Wertuje stare numery, może mu coś kapnie.

 

Leper jest ś.p. Nie tykaj zmarego.

 

Tak, miszczu.

 

Nie zasługujesz na poważne traktowanie. Z powodu Twego całokształtu.

 

Już samo użycie przez ciebie i to bez najmniejszego powodu osoby Leppera (w dodatku z błędną pisownia Jego nazwiska) świadczy, że nie jesteś miszczem debaty godnym poważania.

 

Drogi Włodzimierzu!

 

Czy musisz koniecznie zamulać kolejny wątek wpisami kompletnie nie na temat?

 

Sam przekierowujesz debatę w wątku na ad. personam. Wykaż, że w któryś momencie nie odniosłem się do jakiejkolwiek wypowiedzi merytorycznie.

 

(...)

 

Nie zasługujesz na poważne traktowanie. Z powodu Twego całokształtu.

 

Piszesz do mnie, językiem moderatora. W innym wątku napisał do mnie tak: "Wybacz, znam Ciebie nie od dziś aby uwierzyć w to co napisałeś." Przez chrześcijańskie podejście nie wspomnę jego nicka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się zmienia...., prawda sama się obroni , bo kasa na kłamstwa się kiedyś musi skończyć...,

mainestream jest tak bardzo mocno obżydliwy ...., że ludzie sięgają do alternatywnych źródeł informacji tak więc jeśli nie blokują jeszcze dostępu to jest na plus........z drugiej strony jak można nie sięgać po inne źródła jak się czyta takie bzdury jak wysmarowane np..przez redakTROLka typu Pawlicki..

O pierwszy lepszy przykład....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat się zmienia...., prawda sama się obroni , bo kasa na kłamstwa się kiedyś musi skończyć...,

mainestream jest tak bardzo mocno obżydliwy ...., że ludzie sięgają do alternatywnych źródeł informacji tak więc jeśli nie blokują jeszcze dostępu to jest na plus........z drugiej strony jak można nie sięgać po inne źródła jak się czyta takie bzdury jak wysmarowane np..przez redakTROLka typu Pawlicki..

O pierwszy lepszy przykład....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jak rozumiem wszystko, co Szanowny Kolega ma do powiedzenia, to obrona rosyjskiego punktu widzenia. Jakaś misja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz do mnie, językiem moderatora

Chciałbyś.

 

Nie zasługujesz na poważne traktowanie przez mnie (nie wykluczam innych tyż).

 

Już samo użycie przez ciebie i to bez najmniejszego powodu osoby Leppera (w dodatku z błędną pisownia Jego nazwiska)

He he he. Wiedziałem, że tak odpowiesz.

 

Niepoważne traktowanie Ciebie - przeze mnie - tak właśnie wygląda. Mam jeszcze w zanadrzu kilka niespodzianek dla Cię, miszczu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Chciałbyś.

 

Nie zasługujesz na poważne traktowanie przez mnie (nie wykluczam innych tyż).

 

He he he. Wiedziałem, że tak odpowiesz.

 

Niepoważne traktowanie Ciebie - przeze mnie - tak właśnie wygląda. Mam jeszcze w zanadrzu kilka niespodzianek dla Cię, miszczu.

 

Dla mnie to nie są zdroworozsądkowe wpisy. Będę unikał z nimi polemiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Debata nie dotyczy już tego, czy Rosjanie dopuścili się ataków hakerskich, by wpłynąć na wynik wyborów; to przyjmuje już chyba każdy

 

Kolejna oczywista oczywistość kreowana przez media głównego ścieku - jak na razie nie ma na nią żadnych dowodów oprócz plotek i przecieków.

 

Głównym problemem nie jest kto dostarczył zhakowane maili WikiLeaks. Głównym problemem jest to, że nikt w mediach głównościekowych nie mówi o istocie problemu - manipulacjach, przekrętach i kłamstwach Killary i jej otoczenia. Dobry przykład prymitywnej manipulacji medialnej, na którą jak widać dają się nabrać niby samodzielnie myślące.

 

Wśród agencji wywiadowczych panuje zgoda

 

Kolejne kłamstwo. http://edition.cnn.com/2016/12/11/politics/russia-hacking-conclusions-donald-trump/ https://www.theguardian.com/us-news/2016/dec/10/fbi-russia-trump-election-harry-reid-james-comey-wikileaks

 

A np. władze amerykańskiej Gruzii mają podejrzenia, ze ich serwery hakowała DHS (Department of Homeland Security). http://www.politico.com/story/2016/12/georgia-donald-trump-cyberattacks-dhs-232648

 

Gdyby brać je za rzeczywisty głos opinii publicznej to na ich podstawie należałoby stwierdzić, że tęsknimy za braterskim związkiem z Rosją

 

Mógłbyś wskazać chociażby jeden komentarz potwierdzający to stwierdzenie? Czy samo mówienie krytyczne o USA oznacza ową tęsknotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem wszystko, co Szanowny Kolega ma do powiedzenia, to obrona rosyjskiego punktu widzenia. Jakaś misja?

 

Zaczynasz Trolować we własnym wątku , brawo Jaro...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kanał Prawy Kanał Lewy STEREO......................Przenicowany świat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.