Skocz do zawartości
IGNORED

Sprzęt audio - czarno na białym


plastik1989

Rekomendowane odpowiedzi

Używam u siebie ustrojów autorstwa Cezarego i jestem bardzo z nich zadowolony. Konkretnie tego modelu:

 

AM-2D-60x60-7+1-A01.jpg

 

Hmm, jakie te półeczki mają wymiar?

Może dałoby się tam umieścić kolekcje płyt CD? Coby się taki klamor nie marnował na ścianach? :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od czego zacząć..

Odnośnie "Persona non Grata" nie będę nic pisał, ponieważ nie chce aby wrócił. Wszystko zostało napisane i udowodnione. Król jest nagi.

 

Oczywiscie sa osoby takie jak Hi_Aro, które twierdzą ze sa w stanie wykonać to za 10% ceny

Po raz trzeci wierutnie kłamiesz i konfabulujesz. Nie pisałem i nie twierdziłem że da się wykonać za 10% tylko za 40-50%. Wiem że dla Ciebie te pojęcia ilościowe nie mają znaczenia.

 

Znalazłem wiec 6 osób chętnych na taki deal i możliwość płatności zaliczki z góry,

Masz słabą pamięć, lub ciągle manipulujesz. Pisałem kilkunastokrotnie, że nie jestem zainteresowany tymi wydmuszkami. Nie interesuje mnie ten temat i tyle.

 

projekt w Corelu

Może Ty kolego projektujesz w Corelu i tobie to wystarcza, ale jak zlecasz projekt w 3D, jak wspominane QRD robione z metra, przydało by się (ze względów praktycznych i jakościowych) zaprojektować w 3D. Ja projektuje w Solidzie.

 

Na koniec, projekt w Solidzie, QRD robionych z metra już przygotowałem jakiś czas temu. Miałem utworzyć oddzielny wątek, w którym udostępnię te projekty. Razem z kilkoma ofertami wykonania ich przez firmy reklamowe w PL. To wszystko za darmoszkę, bez ograniczeń praw autorskich.

 

Jednak jakiś czas temu, wpadły mi w rękę gotowe słupki ze spienogo PCV o dowolnym przekroju kwadratowym (10/10, 20/20) będące odpadem poprodukcyjnym, dostępnym w każdej ilości. Czyli wystarczy kupić i samemu wg projektu wygenerowanego w QRDdude zrobić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Miałem

Czego Ty nie miałeś zrobić...

 

Nie pisałem i nie twierdziłem że da się wykonać za 10% tylko za 40-50%.

No akurat twierdziłeś że za 10% dałoby się zrobić tylko przy większej ilości.

Jeśli jak twierdzisz TERAZ to jednak będzie 50% to możesz powiedzieć czemu tak wściekle nadawałeś na ceny Szymona? Skoro 50% produkt 23%VAT daje 27% marży. W tym musisz uwzględnić, transport, reklamę, pracowników, magazynowanie, know how no i zarobek (-18% dochodowego). Gdzie tu widzisz zdzierstwo czy oszustwo wręcz o którym tyle wcześniej pisałeś ?

 

dlaczego zbanowany? I dlaczego dawno?

Poważnie pytam.....

Bo nic sensownego oprócz chęci walki z Szymonem nie widziałem w tej obecności tu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem i nie twierdziłem że da się wykonać za 10% tylko za 40-50%

 

Przy tych samych parametrach ustroju to cena już z narzutami czy sam koszt produkcji netto?

 

Miałem utworzyć oddzielny wątek, w którym udostępnię te projekty. Razem z kilkoma ofertami wykonania ich przez firmy reklamowe w PL. To wszystko za darmoszkę, bez ograniczeń praw autorskich.

 

Dlaczego więc taki wątek nie powstał? Wydatnie uprościł by życie wielu audiofili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat twierdziłeś że za 10% dałoby się zrobić tylko przy większej ilości.

 

Patologiczny kłamco, nic takiego nie napisałem, podaj przykłady albo zamilcz.

 

40-50% to koszt materiału i zlecenie usługi brutto. Przy założeniu jednostkowej produkcji i blisko 20% odpadzie. Mój projekt będzie za darmo.

 

Jednak bardziej optymalne, wydaje się wykonanie QRD z gotowych profili kwadratowych zgodnie z tą koncepcją:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czyli prawdziwe pojedyncze słupki. Koszt materiału niższy, obróbka znacząco tańsza.

 

Dlaczego więc taki wątek nie powstał? Wydatnie uprościł by życie wielu audiofili.

Ponieważ do projekt non profit, więc spada w mojej hierarchii ważności dość nisko. Zresztą będzie za tani wg. audiofilskich standardów :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Patologiczny kłamco

wierutnie kłamiesz i konfabulujesz.

dla Ciebie te pojęcia ilościowe nie mają znaczenia

ciągle manipulujesz. Pisałem kilkunastokrotnie, że nie jestem zainteresowany tymi wydmuszkami

Nie będę tu tolerował takie zachowania. Żegnam. Jeśli tylko Vlado ściągnie Ci bana kolejny raz to pisz sobie dalej, ale w takim wypadku ja opuszczam to miejsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak bardziej optymalne, wydaje się wykonanie QRD z gotowych profili kwadratowych zgodnie z tą koncepcją:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czyli prawdziwe pojedyncze słupki. Koszt materiału niższy, obróbka znacząco tańsza.

 

 

Czy aby dokładnie przyjrzałeś się tym panelom? Według mnie to ta sama koncepcja jak w ustrojach Szymka, nawet montaż poszczególnych elementów ustroju względem siebie tożsamy (widać na bokach dwie zaślepki - ostatnie zdjęcie z podanego linku)....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie ma problemu, ban z Hi-Aro ściągałeś juz 6 razy w tym watku i za kazdym razem po powrocie robil jeszcze większy gnój.

 

I będzie przywracany jeśli się odwoła w sytuacji, że będąc zbanowanym jest przez Ciebie oczerniany nie mogąc się bronić.

A jak nadal będziesz udawał że nie rozumiesz stanowiska moderacji, to usunę was obu z tego wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także tego...

Skoro znaleźliśmy, czarno na białym, źródło inspiracji, poszukajmy ich "fraktalności".

Ma ktoś pomysł?

Czy to tylko nieetyczne posunięcie marketingowe?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

I będzie przywracany jeśli się odwoła w sytuacji, że będąc zbanowanym jest przez Ciebie oczerniany nie mogąc się bronić.

A jak nadal będziesz udawał że nie rozumiesz stanowiska moderacji, to usunę was obu z tego wątku.

Ok, Temat Hi_Aro zamknięty.

Niepotrzebnie wspomniałem o nim tu w ogóle - mój błąd. Miał możliwość wypowiedzieć się co zrobił i na tym skończmy. Zapowiedział otwarcie nowego wątku o ustrojach w czym mu kibicuje - szczególnie, że prosiłem moderację i użytkowników o to kilka razy.

Ja już nigdy nie przywołam Go w dyskusji tutaj i bardzo proszę o to resztę rozmówców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.

Nie tylko na swoim sprzęcie, ale i w swoim pokoju! . Przyjedziemy...pomierzymy...wstawimy kilka gratów...zobaczymy w którą stronę idziemy...pomierzymy..skorygujemy.,,, poprzestawiamy...pomierzymy...

Za każdym razem będzie Kolega wiedział w którą stronę idą zmiany..

Możemy zrobić nawet porównania ustrojów różnych producentów. Jeśli będą chcieli..

Będzie Kolega zadowolony.

 

 

"Z wielką chęcią w miarę możliwości czasowych, odwiedził bym Pana pokój testowy/showroom o podobnych wymiarach lub już gotową aplikację audiofila, który zaprosi do siebie, oczywiście z kompletnym sprzętem z mojej strony, może być Pan pewien, że jeżeli zagra to "po amplifikuje" również Pana osiągnięcia w tej dziedzinie, a być może na odsłuch i recenzji się nie skończy."

 

Niestety nie mam żadnego showromu. Nie mam śmiałości robić również takowego w mieszkaniu Klienta.

 

Tym się właśnie różni Szymon od Was, że nie pociska tanich gadek , obiecując co może zrobić. Tylko pokazuje skończone projekty , a co najważniejsze opinie zadowolonych klientów.

 

Tak więc . Chcesz być Pan postrzegany jako profesjonalista , to pokaż co osiągnąłeś, Bo oprócz pchania swoich wyrobów w przypadkowe pomieszczenia na Warszawską wystawę nic więcej nie wiemy.

 

( odwołanie do zbanowanego uczestnika wątku )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym się właśnie różni Szymon od Was, że nie pociska tanich gadek , obiecując co może zrobić. Tylko pokazuje skończone projekty , a co najważniejsze opinie zadowolonych klientów.

 

Tak więc . Chcesz być Pan postrzegany jako profesjonalista , to pokaż co osiągnąłeś, Bo oprócz pchania swoich wyrobów w przypadkowe pomieszczenia na Warszawską wystawę nic więcej nie wiemy.

Rafał która to adaptacja Twojego pokoju? Pierwsza? Druga? Pracujesz na kolejną- rozumiem.

 

Jestem postrzegany jako profesjonalista,dlatego poproszono mnie o adaptację na AVS

Was nie poprosili? Trzeba było powiedzieć, bo kilku firmom musiałem odmówić, musieli nie wiedzieć o Waszych "wykonach"

W sumie nieźle wyszło, mimo przypadkowych pomieszczeń. Klienci zadowoleni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał która to adaptacja Twojego pokoju? Pierwsza? Druga? Pracujesz na kolejną- rozumiem.

 

Jestem postrzegany jako profesjonalista,dlatego poproszono mnie o adaptację na AVS

Was nie poprosili? Trzeba było powiedzieć, bo kilku firmom musiałem odmówić, musieli nie wiedzieć o Waszych "wykonach"

W sumie nieźle wyszło, mimo przypadkowych pomieszczeń. Klienci zadowoleni.

Jakieś zamówienia się posypały?. Jeżeli tak, to pewno za niedługo będzie można poczytać o Pana ,, profesjonalizmie'' .

 

Czy reklamie blisko do akustyki . Śmiem wątpić. Bo to pana wcześniejsza profesja. Prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Szymuś, Szymuś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zamówienia się posypały?. Jeżeli tak, to pewno za niedługo będzie można poczytać o Pana ,, profesjonalizmie'' .

 

Czy reklamie blisko do akustyki . Śmiem wątpić. Bo to pana wcześniejsza profesja. Prawda.

 

1/ Faktycznie, posypały się. Dziękuję. Podeślę linki.

2/ Bliżej niż hodowli nierogacizny.

3/ Prawda-stąd trafianie w potrzeby Klienta i jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem postrzegany jako profesjonalista,dlatego poproszono mnie o adaptację na AVS

 

Dla mnie przejawem profesjonalizmu było by wykonanie projektu pokoju, w którym mógł by Pan zaprezentować pełnię swoich możliwości i gorąco do tego Pana zachęcam. Rafał maj rację, panele wstawione na AVS nic nam o sobie nie mówią, jedynie czy jakość wykonania jest odpowiednia....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/ Faktycznie, posypały się. Dziękuję. Podeślę linki.

2/ Bliżej niż hodowli nierogacizny.

3/ Prawda-stąd trafianie w potrzeby Klienta i jakość.

Poczekamy i być może pooglądamy i poczytamy.

 

Życzę sukcesów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przejawem profesjonalizmu było by wykonanie projektu pokoju, w którym mógł by Pan zaprezentować pełnię swoich możliwości i gorąco do tego Pana zachęcam. Rafał maj rację, panele wstawione na AVS nic nam o sobie nie mówią, jedynie czy jakość wykonania jest odpowiednia....

Dziękuję za sugestię, ale pełnia możliwości zależy od determinacji inwestora,a nie ode mnie. Z marketingowego punktu widzenia pokazanie jakości jest ważne. Oczywiście jeśli jest co pokazywać.

Ważniejsze nawet od marketingowego bełkotu o fraktalach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za sugestię, ale pełnia możliwości zależy od determinacji inwestora,a nie ode mnie. Z marketingowego punktu widzenia pokazanie jakości jest ważne. Oczywiście jeśli jest co pokazywać.

Ważniejsze nawet od marketingowego bełkotu o fraktalach.

 

Wykonanie takiego pokoju jako "swojego" we własnym zakresie nie jest możliwe? Myślę, że gdyby taki projekt powstał, był dostępny dla szerokiego grona i zrobił odpowiednie wrażenie, determinacja potencjalnych inwestorów znacząco by wzrosła....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej to tylko obiektywna opinia, zero konkretów...

 

Trudno o konkrety będąc przeciętnym użytkownikiem nie dysponującym aparaturą pomiarową.

 

Wykonanie ładne, natomiast konstrukcja to nic nadzwyczajnego, lub nic czego byśmy wcześniej nie widzieli. Nie chce zaczynać kolejnej sprzeczki, ale skoro juz tak bardzo chcecie konfrontować to z wyrobami Szymona, to trudno chyba nie przyznać, ze jego adaptacje sa znacznie bardziej zaawanasowane niz zwykły dyfuzor ze sklejki...

 

Skromność i prostota są zawsze na czasie. Jak chodzi o efekty działania, to u mnie istotne polepszenie wprowadzają już 4 sztuki. Odnośnie wyrobów Szymona, to ja nie kwestionuję, że te nowe produkty mogą być fajne. Natomiast początek jego działalności polegał na .... powiedzmy delikatnie sporej inspiracji wyrobami acousticmanufacture.com.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy i być może pooglądamy i poczytamy.

 

Życzę sukcesów.

Oto pierwszy link:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Poczytajcie.

Być może pooglądajcie i poczytajcie.

Miłej lektury :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

Oto pierwszy link:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Poczytajcie.

Być może pooglądajcie i poczytajcie.

Miłej lektury :)

 

Jaki ten link ma związek z tematem?

Oczywiście tekst autorstwa p. Pacuły zawsze miło się czyta, niezależnie czy to Wojciecha czy Bartosza, ale jak wklejasz jakiś link to napisz przynajmniej na co mamy zwrócić uwagę w tym tekście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.

Proszę Moderację o usunięcie mojego posta.

Spełniłem tylko prośbę Rafała.

 

Także tego...

Skoro znaleźliśmy, czarno na białym, źródło inspiracji, poszukajmy ich "fraktalności".

Ma ktoś pomysł?

Czy to tylko nieetyczne posunięcie marketingowe?

Użytkownik cocacol edytował ten post 30.11.2017 - 14:04

 

Wracając do tematu wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.

Proszę Moderację o usunięcie mojego posta.

Spełniłem tylko prośbę Rafała.

 

 

 

Wracając do tematu wątku.

 

Ty trochę jak te przebierańce typu; Hegel. Pół roku potrzebowałeś aby zerżnąć dokładnie to co Szymon pokazał. Jest tyle wzorów, a Ty akurat powieliłeś ten sam, mimo że na Szymka po premierze jego ustroi popłynęła fala hejtu. Nie bałeś się plagiatować ustroi które nie działają. Przecież to pewna wtopa.

 

Ps. Należy się szczere; dzięki Szymon za przetarcie szlaku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty trochę jak te przebierańce typu; Hegel. Pół roku potrzebowałeś aby zerżnąć dokładnie to co Szymon pokazał. Jest tyle wzorów, a Ty akurat powieliłeś ten sam, mimo że na Szymka po premierze jego ustroi popłynęła fala hejtu. Nie bałeś się plagiatować ustroi które nie działają. Przecież to pewna wtopa.

 

Ps. Należy się szczere; dzięki Szymon za przetarcie szlaku.

Skup się i poczytaj co lidzie pisali.

Nie widziałem, aby ktoś pisał, że nie działają. Raczej nad sensem takiej nie innej aplikacji

Była mowa o pomiarach, a raczej o ich braku. Podaj przykład, proszę

Co do mnie... à propos powielania..

Odpowiem Ci słowami Szymona, gdy padały zarzuty plagiatu w jego stronę.

Sens był taki::"To wiedza dostępna ogólnie i konstrukcja będzie zawsze tak samo wyglądać"

I widzisz? Ja przemyślałem to i przyznałem Szymonowi rację.

Więc jeśli chcesz: "Dziękuję Ci Szymon. Szczerze"

 

Ale my ciągle uciekamy od odpowiedzi czarno na białym:

Gdzie te fraktale?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Więc jeśli chcesz: "Dziękuję Ci Szymon. Szczerze"

 

Ale my ciągle uciekamy od odpowiedzi czarno na białym:

Gdzie te fraktale?

 

Zasada tego wątku jest to ze osoba rzucająca oskarżenia ma obowiązek przedstawić ułomność opisywanego urządzenia. Taki Szymon jak miał uwagi do Hegla to potrafił to merytorycznie uzasadnić, wrzucić linki, zdjęcia, miał te sprzęty u siebie w domu.

 

Jak masz jakieś uwagi do fraktali, to napisz wprost co w tych ustrojach jest skopane, jak jes testowałes itd.

Bo powoli już nie nadążam co nasz przeciwko fraktalom i rozwiązaniom Szymona skoro sam również je stosujesz?

Jeśli fraktal Szymona jest problemem i masz jakieś merytoryczne uwagi to OK, ale póki co to widzę ze problemem jest dla Ciebie Szymon a nie jego produkty do których nie masz za bardzo jak się przyczepić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tkwi tu pewien błąd logiczny.

Ja nie robię dyfuzorów fraktalnych.

Staram się dowiedzieć, czy Szymon przypisując tą cechę swoim produktom robi to z niewiedzy, czy może świadomie wprowadza klientów w błąd.

Niczym Hegel ze swoim miejscem produkcji...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ale Szymon niczego nie starał się wykazać tylko po prostu wykazał.

Jeśli chcesz coś wykazać to to zrób, a jak nie masz czego wykazywać to skończmy ten temat.

Uważasz ze fraktale to zła nazwa to napisz dlaczego tak uważasz, podeprzyj to jakimś logicznym uzasadnienieniem. Nie chce tu pisania w stylu „wiem ale powiem”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.