Skocz do zawartości
IGNORED

Sprzęt audio - czarno na białym


plastik1989

Rekomendowane odpowiedzi

Może być z metalowymi ;-)

A teraz bardzo poważnie...

 

Takie lekkie granie nie robi się płaskie...

 

Pytam bo słuchałem konfiguracji, gdzie po przejściu do ciężkiego grania zrobiło się dziwnie nudno, płasko i bez polotu...zjawisko trudne do zrozumienia...możliwe, że to reszta systemu...ale?

 

Fajne to. Moja żona kazała natychmiast wyłączyć default_wacko.png Z jakiej płyty to jest? Może sobie zamówię.

A co do Protagonista, słucham dużo takich gatunków jak gothic, gothic metal, symphonic metal, hard rock, progressive metal itd, itp. Innego DACa nie chcę. Podpytaj w klubie Studio16Hertz jak na moim DACu gra Rammstein, Avenged Sevenfold, Dream Theater, Savatage, Nightwish... niestety wiele płyt z tych gatunków jest tragicznie wręcz nagrana...

Dlaczego tam pytać? A no bo tam siedzi sporo forumowiczów którzy słuchali mojego DACa.

Idę sobie puścić Theriona albo Type'o'Negative, wokal Petera Steele jest zabójczy. default_wink.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mnie zachęciłeś :-)

Jak chcesz się żonie narazić...

Parkway Drive Atlas ;-)

Będę puszczał jak żona jest w pracy. Muzyka znakomita ... do wkurzania nielubianej sąsiadki także ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak lubisz sąsiadkę? :-)))

Pasjami

 

tumblr_inline_nojskbC7rS1to27lj_500.gif

 

 

 

Ale co by było białe na czarnym..."Kuzyn" mojej Joli nie uśrednia? jest bezlitosny dla słabych realizacji?

A skąd mam wiedzieć? Nie znam Twojej rodziny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, mam pytanie do Ciebie. Jaki to stolik na zamieszczonym zdjęciu? Mam podobnie wyglądający Atacama Audio, ale szukam jeszcze jednego tyle, że na szerokość jednego komponentu. Moje graty mi się już nie mieszczą a dodatkowe półki chciałbym mieć takie same lub podobne. Sorry za off-top.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, mam pytanie do Ciebie. Jaki to stolik na zamieszczonym zdjęciu? Mam podobnie wyglądający Atacama Audio, ale szukam jeszcze jednego tyle, że na szerokość jednego komponentu. Moje graty mi się już nie mieszczą a dodatkowe półki chciałbym mieć takie same lub podobne. Sorry za off-top.

 

Spoko. To jest Ostoja T3:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Producent ma w ofercie również inne modele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Audio Note 4 Signature , jest do sprzedania w Polsce od dłuższego czasu . ale ktoś w stopniu wyjściowym zamontował Mundorfy , pytanie do 747 jakie kody zamiast ?

Mundorfy są słabe , On jest znawcą AN moźe coś doradzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Tak więc podrrzyłem temat paneli Semper Acoustic i delikatnie mówiąc, opis różni się od oferowanego wyrobu. Po pierwsze, to nie jest fraktal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

tylko QRD

programy do obliczenia ww ustroju, dla użytku nie zarobkowego są dostępne w necie.

 

Po drugie w opisie jest napisane:

".......Dyfuzor Fraktalny 40864, składa się z 40 864 niezależnych elementów..."

Tu pojawia się kolejny zonk. Jak widać na zdjęciach, ustrój jest złożony z 202 wyfrezowanych elementów. Są to moduły łączone ze sobą. Prowadnice, czy inaczej kołki ustalające są widoczne na zdjęciach.

 

Może przedstawiciel firmy ustosunkuje się. Ponieważ materiału jest tam na 4tPLN z obróbką. A gdzie cena 19999PLN.

 

Dodam, że lepszą alternatywą jakościową oferują firmy ze Słowacji, gdzie wykonuję panele QRD z naturalnego drewna a nie z kompozytu lum nawet płyty HDF.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plastik1989

ja nie jestem producentem takich checzy. Nie lokuje swoich produktów. Przeszłość zawodowa spowodowała, że widzę obróbkę CNC, liznąłem kosztorysowanie czy kody maszynowe. Na zdjęciach widać wyraźnie zaokrąglenia wewnątrz wgłębień oraz wspomniane otwory prowadzące, ustalające. Tak więc są to moduły, które przy odpowiednim "złożeniu" dają odbicia lustrzane. Jest to wybieg stosowany przez sporą część rynku. Zresztą ja bym tak samo zrobił, aby zaoszczędzić.

Jednak ten wybieg, powoduje że opis jest niezgodny z prawdą co gorsza powoduje że cena końcowa jest wzięta z czapki.

 

Pisanie również, że jest to rzekomo panel fraktalny jest nie zgodne z prawdą.

 

Trudno ocenić z jakiego materiału jest wykonane. Z uwagi że MDF czy HDF jest trochę kłopotliwy, obróbka, sezonowanie i malowanie, optuję za płytami z tworzyw sztucznych, do dostania gdziekolwiek. Czy spienione czy solid.

 

Ja akurat mam za słaby wzrok zeby policzyć ilośc elementów z małego zdjęcia, ale ciekawe ze liczba 202 ktora podałeś, jest dokładnym pierwiastkiem 40864

Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał w nagrodę do szlifowania i malowania każdy słupek z pięciu stron. Po 2 tygodniach sam zmięknie :)

Najzabawniejsze, że nawet nie wie jak drogi to kompozyt ale wycena jest. Zapomniał też podać cenę Słowackiego odpowiednika z 8 krotnie mniejszej ilości słupków i zwykłej kantówki. Ciekawe dlaczego :) Pewnie rozdają darmo albo za 500 zł według tego toku myślenia. Wystarczy zobaczyć systemik hi_aro to wszystko tłumaczy.

 

Materiał chyba nie jest tajemnicą?

Ale skąd, spytaj o receptę na coca colę. To tylko woda, cukier i... No właśnie:)

 

Kto zgodnie czyj to hiend z doskonałą akustyką?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał w nagrodę do szlifowania i malowania każdy słupek z pięciu stron. Po 2 tygodniach sam zmięknie :)

Wypowiadasz się jako "branża" czy "user". Zawsze mam z tym problem. Skoro piszesz o technicznych aspektach swoich produktów, powinieneś pisać z konta "branża".

 

Zapomniał też podać cenę Słowackiego odpowiednika z 8 krotnie mniejszej ilości słupków i zwykłej kantówki.

Tak, mają mniejszą ilość słupków, ale są wykonane z materiałów naturalnych i to nie jest sosnowa kantówka ;). Ale Ty to wiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Wystarczy zobaczyć systemik hi_aro to wszystko tłumaczy.

Czy masz z tym jakiś problem? Nie ważne jaki, jest mój i cieszę się z tego co mam. Możesz wkleić ponownie zdjęcia, nie mam z tym problemu. Nie masz argumentów więc starasz się mnie ośmieszyć?

 

P.S.

Może w końcu ustosunkował byś się "technicznie" jako producent. Jaki kosmiczny kompozyt jest zastosowany?.

 

Kto zgodnie czyj to hiend z doskonałą akustyką?

Zanim skończyłem wpis, zdjęcie się pojawiło, a nie mówiłem. Tak, tak wyglądało 6 lat temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 000zl za 4489 elementów z kantówki to jak rozumiem okazja.

Znasz szerokość działania czy też udasz amnezję. Zapomniałem, jedyny panel jaki posiadasz to podłogowy. Gratuluję pięknego zestawu. Czy posiadasz jakikolwiek element oryginalny czy same klony? Twój problem polega na tym, że nie masz styczności z klasowym sprzętem więc zazdrość zżera Cię od środka że ktoś ma. Typowa polaczkowatość. Zrób sobie klona jak takiś zdolny i nie truj pupeńki :)

Na koniec poproszę naszego miszcza o wycenę...Harmonix RFA 7800 za 7700zł. Jaki jest koszt materiałowy, oświeć Nas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pięknego zestawu. Czy posiadasz jakikolwiek element oryginalny czy same klony?

Ponownie atakujesz i starasz się mnie ośmieszyć. Ja przynajmniej sam to co mam zrobiłem. A Ty co zrobiłeś sam?

 

Twój problem polega na tym, że nie masz styczności z klasowym sprzętem więc zazdrość zżera Cię od środka że ktoś ma. Typowa polaczkowatość.

Ale skąd ty to możesz wiedzieć, z fusów?

 

Zrób sobie klona jak takiś zdolny i nie truj pupeńki :)

Pewnie że zrobię, ale nie Twojego. A może Twojego, zobaczymy. Materiał już znalazłem. W UK za 120GPB arkusz 1200/2400.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe, nie stać mnie na samochód i dom sąsiada to przynajmniej porysuje auto i narobię na wycieraczkę. A niech ma gad jeden.

W późniejszym odcinku wyjaśnię dlaczego nie wykonuje się tego typu ustrojów z kantówki drewnianej.

Najzabawniejsze, że takie dziadostwo a miszcz chce je klonować i stosować u siebie :)

 

A może Twojego, zobaczymy. Materiał już znalazłem. W UK za 120GPB arkusz 1200/2400.

I wyszło szydło z worka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, aby firma produkująca dyfuzory, nie rozróżniała fraktali od QRD to jest trochę wstyd.

 

To tak, jakby ktoś mieniący się być lekarzem, nie rozróżniał anginy od zapalenia oskrzeli.

 

(wpis obraźliwy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy przespali na matematyce zatem wyjaśniam. W końcu jak się buduje pomieszczenie z GK to jakie można mieć pojęcie w dziedzinie akustyki. Ustroje charakteryzuje się na kilka sposobów, ot taki paradoks że qrd nie wyklucza fraktali i odwrotnie. Ze względu na złożoność struktury i jej samo podobny charakter takie określenie jest jak najbardziej prawidłowe i do tego, o zgrozo w języku ojczystym. Jako ciekawostka dodam, że Mandelbrot miał polskie pochodzenie! Uszanowanie miszczom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe, nie stać mnie na samochód i dom sąsiada to przynajmniej porysuje auto i narobię na wycieraczkę

Tego nie znałem. Mam mniejszy dom i samochód niż Ty. Załatwiam się w ubikacji, taki paradoks.

 

Użytkownik hi_aro dnia 01.05.2017 - 11:22 napisał

A może Twojego, zobaczymy. Materiał już znalazłem. W UK za 120GPB arkusz 1200/2400.

I wyszło szydło z worka.

Dogadał kocioł, garnkowi. Ja mogę klonować co tylko chcę, a Ty?

 

Ponownie apeluję do Ciebie @Szymon1, abyś pisał z konta "Branża", taki był zamysł podwójnych kont. W sumie się trochę dziwię, jako "Branży" powinno Tobie zależeć na kulturalnej dyskusji. Wyjaśnienie wszystkim userom zawiłości technicznych. Z czego wykonane, jaki ma to wpływ na akustykę (tylko nie wspominaj o mikrodetalach). Pomiar przed pomiar po. Jakąś charakterystykę widma, no wiesz aby było ciekawie. Każdy taki panel ma inny charakter i wpływ na akustykę. Ale w jakim stopniu na poszczególne Hz. Jaką mają skuteczność dla np 120Hz a jaką dla 3500Hz. No przecież jakoś je pomierzyłeś zanim zastosowałeś. Czyż nie?

 

Osobiście uważam, że QRD i fraktale, to jedno z najlepszych rozwiązań akustycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby pomierzyć, to trzeba najpierw wiedzieć jak :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie znałem. Mam mniejszy dom i samochód niż Ty. Załatwiam się w ubikacji, taki paradoks.

 

 

Dogadał kocioł, garnkowi. Ja mogę klonować co tylko chcę, a Ty?

 

Ponownie apeluję do Ciebie @Szymon1, abyś pisał z konta "Branża", taki był zamysł podwójnych kont. W sumie się trochę dziwię, jako "Branży" powinno Tobie zależeć na kulturalnej dyskusji. Wyjaśnienie wszystkim userom zawiłości technicznych. Z czego wykonane, jaki ma to wpływ na akustykę (tylko nie wspominaj o mikrodetalach). Pomiar przed pomiar po. Jakąś charakterystykę widma, no wiesz aby było ciekawie. Każdy taki panel ma inny charakter i wpływ na akustykę. Ale w jakim stopniu na poszczególne Hz. Jaką mają skuteczność dla np 120Hz a jaką dla 3500Hz. No przecież jakoś je pomierzyłeś zanim zastosowałeś. Czyż nie?

 

Osobiście uważam, że QRD i fraktale, to jedno z najlepszych rozwiązań akustycznych.

Gdybyś zamiast obrzucać mnie błotem normalnie zapytał to chętnie bym się podzielił swoją wiedzą w tej kwestii a tak obejdziesz się smakiem.

 

Aby pomierzyć, to trzeba najpierw wiedzieć jak :)

Widać tą chęć pozyskania wiedzy i merytorycznej dyskusji na każdym kroku.

Z fraktalami się nie udało to trzeba dalej insynuować, taki trollerski zwyczaj. Uszanowanie miszczowie, spadam na świeże powietrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś zamiast obrzucać mnie błotem

Żadnym wpisem nie obraziłem Ciebie. Ten wątek został założony aby wyłapywać kreatywny marketing i techniczne gnioty. Jak dotąd nigdy nie udzieliłeś konkretnej odpowiedzi, tylko wklejasz moje foty i piszesz o kupie.

 

a tak obejdziesz się smakiem.

ja nie potrzebuję tych informacji, ponieważ wiem że każdy panel ma inną skuteczność i zakres działania. Ale fajnie by było jak byś napisał to innym kolegom. Tak normalnie, informacje o tych zwykłych ustrojach (bo jest to popularne i obstukane rozwiązanie) można wygooglować. Jest tego TONA. Twoje ustroje to tylko kolejna wersja znanych rozwiązań, ale jednak Twoja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Niektórzy przespali na matematyce zatem wyjaśniam. W końcu jak się buduje pomieszczenie z GK to jakie można mieć pojęcie w dziedzinie akustyki. Ustroje charakteryzuje się na kilka sposobów, ot taki paradoks że qrd nie wyklucza fraktali i odwrotnie. Ze względu na złożoność struktury i jej samo podobny charakter takie określenie jest jak najbardziej prawidłowe i do tego, o zgrozo w języku ojczystym. Jako ciekawostka dodam, że Mandelbrot miał polskie pochodzenie! Uszanowanie miszczom.

Szymek , nazwałeś to fraktalem Ok masz prawo , ale to nie jest fraktal w znaczeniu matematycznym .

Prawdziwy fraktal to coś z zasady nieskończonego .

W akustyce nie ma takiej możliwości więc jest to nazwa uproszczona .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest fraktal w znaczeniu matematycznym

 

I nie może być...wyobrażasz sobie produkcje takiego ustroju ;) ilość elementów stanowiła by o podobieństwie do matematycznego wzorca ;)

Bawiliśmy się w "rysowanie" fraktali w szkole....przeniesienie go ze wzoru na postać rzeczywistą jest zawsze uproszczeniem.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Tak, mają mniejszą ilość słupków, ale są wykonane z materiałów naturalnych i to nie jest sosnowa kantówka ;). Ale Ty to wiesz.

Cena raczej nie jest jakaś promocyjna .

Te Szymona raczej są podobnie wycenione .

Czy zrobisz takie za pare tysięcy ...wątpię .

Tam sama obróbka CNC to koszt kilku tysięcy takie mam wrażenie jak znam się na aktualnych cenach .

Nie zaglądam nikomu do kieszeni , ale 20 000 zł za te dyfuzory to i tak rewelacyjna cena przy cenie listwy Verictum czy innych kabli .

Mnie taka cena nie szokuje , to jest potwór 2 x2 metry .

Zresztą jak się znam to przy zakupie kilku sztuk pewnie można coś tam utargować ;)

 

 

 

I nie może być...wyobrażasz sobie produkcje takiego ustroju ;) ilość elementów stanowiła by o podobieństwie do matematycznego wzorca ;)

Bawiliśmy się w "rysowanie" fraktali w szkole....przeniesienie go ze wzoru na postać rzeczywistą jest zawsze uproszczeniem.....

Przecież piszę o matematyce .

Nie da się zrobić prawdziwego fraktalu w realu .

Fraktalem jest linia brzegowa np. Australii , choć skończonym na poziomie jednego atomu ;)

post-59766-0-11583100-1493639779_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam sama obróbka CNC to koszt kilku tysięcy

na 5-cio osiowym Huronie, a nie na 3-osiowym ploterze. Dodatkowo zakładasz dwa lub trzy wrzeciona i koszt spada trzykrotnie. Tolerancja wymiarowa jest żadna. Generalnie pewnie połowa polskich firm z branży reklamowej jest w stanie to wykonać. A to znaczy, że konkurencja jest zażarta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

5-cio osiowym Huronie, a nie na 3-osiowym ploterze. Dodatkowo zakładasz dwa lub trzy wrzeciona i koszt spada trzykrotnie. Tolerancja wymiarowa jest żadna.

No to do dzieła ;)

Zamawiam od razu 2 sztuki , poproszę czarne ;)

 

 

Zresztą nie bardzo rozumiem Wasz problem ..

Audiofile wydają ciężką kasę za jakieś podstawki , szafki , kulki, x-blocki , kable , listwy itp ..często więcej niż 2-3 sztuki dyfuzorów Szymona .

Ja z doświadczenia wiem jakie zmiany takie ustrojstwa wprowadzają w dźwięku .

Gdybym miał do wyboru wydać kilkadziesiąt tysięcy na dodatki lub akustykę to wiedziałbym co wybrać .

Różnice w dźwięku będą jak przy głosowaniu na Tuska 27 do 1 ;) na korzyść akustyki .

Nie piszę tego ,żeby na siłę bronić Szymona tylko niestety Panowie tak jest naprawdę .

Akustyka jest absolutnie i to bardzo istotną częścią hi-endowego systemu .

Wątpiących zapraszam do siebie najlepiej z jakimiś klasycznymi skrzynkami ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam to pisać. Nie jestem branża audio i nie będę. Chciałem pokazać tylko kreatywny marketing, ponieważ nie są te ustroje wykonane z 40864 pojedynczych elementów tylko 202 modułów. Przez to pryska aura nadnaturalnej jakości i niepowtarzalności.

 

Jak bym zamówił ustrój o innym zakresie działania to idę o zakład że cena będzie wyższa.

 

Ja z doświadczenia wiem jakie zmiany takie ustrojstwa wprowadzają w dźwięku .

Gdybym miał do wyboru wydać kilkadziesiąt tysięcy na dodatki lub akustykę to wiedziałbym co wybrać .

Różnice w dźwięku będą jak przy głosowaniu na Tuska 27 do 1 ;) na korzyść akustyki .

Nie piszę tego ,żeby na siłę bronić Szymona tylko niestety Panowie tak jest naprawdę .

Akustyka jest absolutnie i to bardzo istotną częścią hi-endowego systemu .

Wątpiących zapraszam do siebie najlepiej z jakimiś klasycznymi skrzynkami ;)

100% racja. Nawet 110%.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.