Skocz do zawartości
IGNORED

Sprzęt audio - czarno na białym


plastik1989

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę prosić o link, nie mogę tego odszukać.

zgłosiłem do admina ten problem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jello: mial telefon bo kupowalem u niego i pakowalismy jego produkty w nasze firmowe fudelka vide 'Hagel' ;) z tym ze nie dorabialismy do tego otoczki i calej historii 'brytyjskiej' firmy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jello: mial telefon bo kupowalem u niego i pakowalismy jego produkty w nasze firmowe fudelka vide 'Hagel' ;) z tym ze nie dorabialismy do tego otoczki i calej historii 'brytyjskiej' firmy.

Każdy tak może powiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgłosiłem do admina ten problem

 

A jaki to ma wpływ na moją prośbę. Pytam bo "leci" kolejny dzień, a ja nadal nie mogę zamieścić "Opinii".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to ma wpływ na moją prośbę. Pytam bo "leci" kolejny dzień, a ja nadal nie mogę zamieścić "Opinii".

póki co wklej to w odpowiednim temacie w Klubach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

 

 

A jaki to ma wpływ na moją prośbę. Pytam bo "leci" kolejny dzień, a ja nadal nie mogę zamieścić "Opinii".

Możesz takie sprawy załatwiać w watku forumowym? Z góry dziękuje.

 

 

 

 

To ja Ci podpowiem. Bo jeden z forumowych Trolli podłapał temat i uprawiał spaming do tego stopnia, aby chcieć tym "mniej doświadczonym" działaniem obrzydzić markę. Niestety Okazuje się, że ludzie nie gęsi, swój rozum mają i doskonale wiedzą co i jak w trawie piszczy :)

A co znaczenie ma czy temat na tapetę wyciągnął forumowy troll czy jakis szanowany użytkownik klasy supremo? Ważniejsze chyba jest czy poruszany temat jest zgodny z prawdą, a nie kto i dlaczego się czepia hegla.

 

Czepiać sie hegla to by bylo, gdyby produkt faktycznie byl robiony w Norwegii, a ktoś klamiac twierdził ze produkcja

Chiny. Jednak jesli ktoś rzuca temat ze robiony jest w Chinach i jest w stanie sensownie to udowodnić to gdzie tu widać trolling?

 

Zreszta nie musisz odpowiadać (by nie rozmydlac tego tematu bardziej), bo jak zwykle widzę, ze wzajemne animozje miedzy forumowiczami biorą górę nad merytoryczna dyskusja. Nie lubisz Szymona - nie ma problemu - ale wyjaśniajcie sobie własne sprawy przez tel lub PW, a nie pod płaszczykiem dyskusji o heglach, bo to rozpieprza watek.

 

Proszę tez CiRa by jako moderator dal dobry przyklad i pisał na temat, tj. Sprawy techniczne forum załatwiać w odpowiednim watku. Z gory Dzieki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądze ze wpis tu był pewna "prowokacją "stad odpowiedziałem tym bardziej ze nie doczekałem sie wpisu w watku technicznym . EOT i przepraszam za bałagan

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co znaczenie ma czy temat na tapetę wyciągnął forumowy troll czy jakis szanowany użytkownik klasy supremo? Ważniejsze chyba jest czy poruszany temat jest zgodny z prawdą, a nie kto i dlaczego się czepia hegla.

 

Znaczenie ma dokładnie takie jak opisałem je w moim powyższym wpisie. To był tylko jeden przykład na bazie tematu Hegla. Rzeczony Troll Ortodoksa spamuje forum w wielu wątkach, zostawiając po sobie smród i niesmak. Zresztą aby nie było, że tylko omawiany Troll to robi. Już pisałem, jest pewna grupa która należy moim zdaniem, całkowicie eksmitować z Audiostereo.

 

sądze ze wpis tu był pewna "prowokacją "stad odpowiedziałem tym bardziej ze nie doczekałem sie wpisu w watku technicznym . EOT i przepraszam za bałagan

 

Jeśli powyższa odpowiedź tyczy się mojej osoby to podpowiem. że poprosiłem o wskazanie/pomoc/linka do wątku technicznego, wyjaśniając, że nie mogę go znaleźć. Zatem co zrobiłeś z moją prośbą? pomogłeś mi? - NIE.

Zatem proszę nie zabieraj nadal głosu w sprawie i powyższe "infantylności" pozostaw dla siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powyższa odpowiedź tyczy się mojej osoby to podpowiem. że poprosiłem o wskazanie/pomoc/linka do wątku technicznego, wyjaśniając, że nie mogę go znaleźć.

 

Jesteś tyle lat na tym forum i nie wiesz gdzie są, wątek techniczny i funkcjonalny???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tyle lat na tym forum i nie wiesz gdzie są, wątek techniczny i funkcjonalny???

 

Niestety nie. Nigdy nie potrzebowałem takiej wiedzy. Przed paroma dniami jak widać była potrzebna. Poprosiłem ale do dziś nie uzyskałem pomocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Nigdy nie potrzebowałem takiej wiedzy. Przed paroma dniami jak widać była potrzebna. Poprosiłem ale do dziś nie uzyskałem pomocy.

 

Już służę pomocą:

- wątek techniczny jest stałą pozycją wraz z wątkiem funkcjonalnym, podpiętą w zakładce Bocznica. Słuzy do bezpośredniego kontaktu z Adminem technicznym.

Proszę abyś tam własnie zamieścił opis swego problemu technicznego związanego z działaniem forum AS.

Admin udzieli ci wsparcia i zamieści odpowiedź.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie. Nigdy nie potrzebowałem takiej wiedzy. Przed paroma dniami jak widać była potrzebna. Poprosiłem ale do dziś nie uzyskałem pomocy.

Ok ja mam wpis od dskrzypczak / dwa dni temu /potwierdza skontaktowanie sie z toba dskrzypczak - przejmuje wyjasnienie problemu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz takie sprawy załatwiać w watku forumowym? Z góry dziękuje.

 

 

 

A co znaczenie ma czy temat na tapetę wyciągnął forumowy troll czy jakis szanowany użytkownik klasy supremo? Ważniejsze chyba jest czy poruszany temat jest zgodny z prawdą, a nie kto i dlaczego się czepia hegla.

 

Czepiać sie hegla to by bylo, gdyby produkt faktycznie byl robiony w Norwegii, a ktoś klamiac twierdził ze produkcja

Chiny. Jednak jesli ktoś rzuca temat ze robiony jest w Chinach i jest w stanie sensownie to udowodnić to gdzie tu widać trolling?

 

Zreszta nie musisz odpowiadać (by nie rozmydlac tego tematu bardziej), bo jak zwykle widzę, ze wzajemne animozje miedzy forumowiczami biorą górę nad merytoryczna dyskusja. Nie lubisz Szymona - nie ma problemu - ale wyjaśniajcie sobie własne sprawy przez tel lub PW, a nie pod płaszczykiem dyskusji o heglach, bo to rozpieprza watek.

 

Proszę tez CiRa by jako moderator dal dobry przyklad i pisał na temat, tj. Sprawy techniczne forum załatwiać w odpowiednim watku. Z gory Dzieki.

Rozumiem że poza tym że Hegel jest być może produkowany w Chinach, nie ma do niego innych zastrzeżeń takich jak awaryjność, montaż, etc.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że poza tym że Hegel jest być może produkowany w Chinach, nie ma do niego innych zastrzeżeń takich jak awaryjność, montaż, etc.?

 

Trzeba by było zapytać Szymona, on jest samozwańczym ekspertem od marki Hegel, tzn. od cech, które wymieniasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Trzeba by było zapytać Szymona, on jest samozwańczym ekspertem od marki Hegel, tzn. od cech, które wymieniasz.

Prosiłem kilka razy, o zaprzestanie spamowania w tym wątku swoimi prywatnymi problemami. Prosiłem też, byś swój problem z Szymonem rozwiązał albo prywatnie, albo przynajmniej w innym miejscu. Żegnam zatem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było zapytać Szymona, on jest samozwańczym ekspertem od marki Hegel, tzn. od cech, które wymieniasz.

Chciałem po prostu ustalić jakie są zarzuty wobec Hegla poza pochodzeniem i niechęcią do dystrybutora?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

 

Chciałem po prostu ustalić jakie są zarzuty wobec Hegla poza pochodzeniem i niechęcią do dystrybutora?

Wiem to i wlasnie z tym jest problem. W tym miejscu mieliśmy rozmawiać o sprzęcie, a nie o tym kto i dlaczego ten sprzęt/dystrybutora lubi lub nie.

Zarówno producent jak i dystrybutor mocno mijają z prawda odnośnie pochodzenia Hegla, myśle ze wklejone tu zdjęcia dla kazdej racjonalnie myślącej osoby rozwiewają watpliwości - a do tego ten watek miał służyć: sprzęt audio czarno na białym. Sa atpliwosci, sa przewały producentów, staramy sie je napunktowac podpierając sie dowodami i dokladnie to mialo miejsce.

 

Odnośnie dyskusji kto i dlaczego nie lubi dystrybutora nie będziemy dyskutować, chociażby z tego powodu, ze zaraz można by zacząć sie pytać, czemu Ty tak nie lubisz tej osoby która nie lubi dystrybutora... Po prostu nie chce tu kolejnej burdy. Masz jakies zatargi, chcesz z kimś sie siłować - bardzo proszę, ale nie tu.

 

Jesli ktoś ma jeszcze jakies uwagi odnośnie Hegla, to proszę pisac, tylko proszę juz bez kraju pochodzenia bo ten temat jest wyczerpany...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Czyli poza krajem pochodzenia chyba uwag nie ma. Hmm, to kupuję wobec tego.

Dzięki temu wątkowi robisz to świadomie - tzn. znasz prawdziwy kraj pochodzenia. Jeżeli Ci to nie przeszkadza, dźwięk i wykonanie odpowiada, to chyba nie ma co więcej dodać oprócz gratulacji z nowego sprzętu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Jasne, dlaczego ma mi przeszkadzać kraj pochodzenia jeśli konstrukcyjnie i dźwiękowo to jest porządny sprzęt?

Bo (jak już pisano kilkanaście razy w tym wątku) nie kraj pochodzenia jest problemem, tylko jaki kraj pochodzenia DEKLARUJE producent. Jeżeli w tak oczywistej i łatwej do sprawdzenia sprawie jest w stanie kłamać z premedytacją, to co miałoby go powstrzymać przed kłamaniem/oszukiwaniem klientów w innych kwestiach?

Jak handlarz sprzedaje Ci samochód i mówi, że klima tylko do dobicia to wiadomo, że kłamie w tej kwestii prawdopodobnie w każdej innej też.

 

Ale ponoć zagłosowałeś portfelem, na jaki model padło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że kraj pochodzenia - czyli wymyślenia, zaprojektowania i wyprodukowania - danego wyrobu jest bez znaczenia. Wymiar i wpływ tego zjawiska jest bardzo szeroki i wykracza zdecydowanie poza poziom pojmowania niezainteresowanego tym zagadnieniem klienta - konsumenta.

Należy zacząć od tego, że większość produktów w tym również sprzęty audio wytwarzane w Chinach również tam są projektowane od początku do końca. To tam powstaje myśl techniczna, opracowywane są techniki i technologie produkcji, tam tworzy się topologie układów elektronicznych i wzornictwo zewnętrzne. To w biurach projektowych w Chinach powstają te wyroby i to tam definiuje i określa się zakres ich funkcji i funkcjonalności.

Zatrzymajmy się może na chwilę na tym etapie powstawania produktu i odpowiedzmy sobie czy i jaki ma to wpływ na nas tutaj w Polsce i na nasze życie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeno wyjmij mi z tych oczu szkło bolesne - obraz dni, które czaszki białe toczy przez płonące łąki krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci dźwiękowo odpowiada to kup Operę ale Ty jedynie podpuszczasz.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Bent Holter twierdzi, ze osobiście zaprojektował niektóre komponenty dla Opery. A CD-ka Opery wręcz całego....

 

Stad podobieństwa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.