Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Opera Loudspeakers


Adam901

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, nissio100 napisał:

Nikt ci Grutka nic nie wmawia. Tak jest! Np dzis zrobiłem testy u siebie  z bezpiecznikami. Pacjenci to Ayon CD 1 i Audia Flight One Power Roots PR6. Zaaplikowałem Synergistic Research Orange. HIFi Tunning Supreme oraz szklane rurki i włoskie ori z Audii Omega. Nie bede sie rozpisywał ale bezpieczniki HIFi Tunning działają nie wspomnę SR Orange! Poprawa słyszalna wielki plus! Jeżeli uważasz że bezpieczniki to juz szaleństwo to sprawdz sam. I nie pitol Grutka że kable nie mają wpływu na dźwięk bo mają! I to bardzo duży!Do tego akustyka ( to nawet dział fizyki) pomieszczenie i wszystkie składowe całego systemu. Daje konia z rzędem ze nawet w połowie nie wykorzystujesz swojego setu.  Pozdrawiam!!! 
 

poprostu trzeba troche  rzygnąć pln na dobre kable i wcale nie forsuje kabli za pierdyliony €. 
 

Szklane rurki bezpieczniki to jakies nieporozumienie! 

Dokładnie nissio 100. Ja zwykłą szklaną rurkę wymieniłem tydzień temu na Verictum X-Fuse. Co mam napisać żeby kogoś nie podkur...... wić. Przepaść i tyle. A żeby była wisieńka na torcie to powiem. TAK KUR....... WA kierunkowość bezpiecznika ma niesamowity wpływ na dźwięk. I tyle w temacie. Co niektórzy wiedzą o co chodzi a co niektórzy cóż. ?‍♀️?‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, pawel k napisał:

Dokładnie nissio 100. Ja zwykłą szklaną rurkę wymieniłem tydzień temu na Verictum X-Fuse. Co mam napisać żeby kogoś nie podkur...... wić. Przepaść i tyle. A żeby była wisieńka na torcie to powiem. TAK KUR....... WA kierunkowość bezpiecznika ma niesamowity wpływ na dźwięk. I tyle w temacie. Co niektórzy wiedzą o co chodzi a co niektórzy cóż. ?‍♀️?‍♀️

Dorwałem tez ruskie bezpieczniory srebrne NOS czujesz? Jak chcesz podesle ci linki na priv niejednokrotnie SR Orange wymięka. Kupiłem 50szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, nissio100 napisał:

Dorwałem tez ruskie bezpieczniory srebrne NOS czujesz? Jak chcesz podesle ci linki na priv niejednokrotnie SR Orange wymięka. Kupiłem 50szt.

Pewnie podeślij jakiś link. A ile taki bezpiecznik? 

Edytowane przez pawel k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.ebay.co.uk/itm/Vintage-USSR-Fuse-5x20mm-3-15A-Silver-99-Audio-NOS-Lot-of-10-/262493436380?_trksid=p2349624.m46890.l49292
Namiary na privie.  I public!

 

Cierpliwie przeszukać znajdziecie mają kilka ofert różnych amperaży.

3 godziny temu, pawel k napisał:

Pewnie podeślij jakiś link. A ile taki bezpiecznik? 

Ceny od 1.7 USD

Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, nissio100 napisał:

https://www.ebay.co.uk/itm/Vintage-USSR-Fuse-5x20mm-3-15A-Silver-99-Audio-NOS-Lot-of-10-/262493436380?_trksid=p2349624.m46890.l49292   
 

 

Cierpliwie przeszukać znajdziecie mają kilka ofert różnych amperaży.

Ceny od 1.7 USD

Dzięki bardzo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2021 o 15:30, Grutka napisał:

na Temat Audio, mieliście je u siebie? ?

Oper nie, Unisony stoją gotowe do grania ?

Pozdrawiam,

Michał

IMG_20210125_161634667_HDR.jpg

Zapraszamy na odsłuchy i do wypożyczeń - www.natemataudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, pawel k napisał:

Niemam konta na ebay a u nas nie idzie go dostać niemasz jednego na sprzedaż 5x20  T10A ??

Nie niestety nie mam . Ale sprawdze i kupie jak chcesz. Prześle pocztą  do ciebie. Z tym ze przesyłka do mnie potem do ciebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pawel k napisał:

Było by super ?jaki koszt z wysyłką? 

Napisałem do Goscia czy ma na stanie. Czekam na odpowiedz. 
Koszt bezpiecznika to 9£ przesyłka do mnie od goscia plus 6£ plus przesyłka do ciebie jakies 3-7£ zalezy jakim serwisem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, nissio100 napisał:

Napisałem do Goscia czy ma na stanie. Czekam na odpowiedz. 
Koszt bezpiecznika to 9£ przesyłka do mnie od goscia plus 6£ plus przesyłka do ciebie jakies 3-7£ zalezy jakim serwisem. 

Czyli około 120 zł tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, nissio100 napisał:

I jak ktoś kupił te ruskie bezpieczniory? 
 

U mnie bitwa miedzy ruskimi a HIFi Tunning Supreme!  I powiem że w CD zostają Ruskie!!!???

Kupiłem 10szt ale jeszcze do mnie idą

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jeszcze nie odpisał! 
Atakuje go wiadomościami?.

 

I tu z innej beczki. 
A więc Jezeli ktoś ma i chciałby zamienić kolumny Opera Quinta MK1 to jestem zainteresowany Oferuje Callas SP? cholerna ciekawość! 
Mam taki cel miec i przesłuchać jak najwiecej z Oferty OPERY???

Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nissio100 napisał:

Gość jeszcze nie odpisał! 
Atakuje go wiadomościami?.

 

I tu z innej beczki. 
A więc Jezeli ktoś ma i chciałby zamienić kolumny Opera Quinta MK1 to jestem zainteresowany Oferuje Callas SP? cholerna ciekawość! 
Mam taki cel miec i przesłuchać jak najwiecej z Oferty OPERY???

Ok jak coś czekam na wiadomość. Dzięki. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc obiecał ze przyśle zapłacone czekam na przesylke! Bedzie troche dłużej trwało. Bo UK po brexicie oszalało na granicach wiesz kontrole itp . Czekam!!! Powyżej 40£ doliczają VAT itp ale tu bez vatu 

Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, nissio100 napisał:

Gosc obiecał ze przyśle zapłacone czekam na przesylke! Bedzie troche dłużej trwało. Bo UK po brexicie oszalało na granicach wiesz kontrole itp . Czekam!!! Powyżej 40£ doliczają VAT itp ale tu bez vatu 

Ok dasz znać co i jak. A jak brzmieniowo wypada ten bezpiecznik? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Co prawda dopiero co podłączyłem do tego grona, ale można powiedzieć, że jestem 'starym wyjadaczem" w tym temacie.

Od ponad piętnastu lat jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem Oper Seconda MkI, w połączeniu ze wzmacniaczem Unison Reserch S2k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arti.S napisał:

Witam wszystkich.

Co prawda dopiero co podłączyłem do tego grona, ale można powiedzieć, że jestem 'starym wyjadaczem" w tym temacie.

Od ponad piętnastu lat jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem Oper Seconda MkI, w połączeniu ze wzmacniaczem Unison Reserch S2k. 

U mnie podobnie Opera seconda se i Unison research s6 MK1 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.