Jump to content
IGNORED

Klub Opera Loudspeakers

Recommended Posts

Godzinę temu, nissio100 napisał:

Nikt ci Grutka nic nie wmawia. Tak jest! Np dzis zrobiłem testy u siebie  z bezpiecznikami. Pacjenci to Ayon CD 1 i Audia Flight One Power Roots PR6. Zaaplikowałem Synergistic Research Orange. HIFi Tunning Supreme oraz szklane rurki i włoskie ori z Audii Omega. Nie bede sie rozpisywał ale bezpieczniki HIFi Tunning działają nie wspomnę SR Orange! Poprawa słyszalna wielki plus! Jeżeli uważasz że bezpieczniki to juz szaleństwo to sprawdz sam. I nie pitol Grutka że kable nie mają wpływu na dźwięk bo mają! I to bardzo duży!Do tego akustyka ( to nawet dział fizyki) pomieszczenie i wszystkie składowe całego systemu. Daje konia z rzędem ze nawet w połowie nie wykorzystujesz swojego setu.  Pozdrawiam!!! 

poprostu trzeba troche  rzygnąć pln na dobre kable i wcale nie forsuje kabli za pierdyliony €. 

Szklane rurki bezpieczniki to jakies nieporozumienie! 

Dokładnie nissio 100. Ja zwykłą szklaną rurkę wymieniłem tydzień temu na Verictum X-Fuse. Co mam napisać żeby kogoś nie podkur...... wić. Przepaść i tyle. A żeby była wisieńka na torcie to powiem. TAK KUR....... WA kierunkowość bezpiecznika ma niesamowity wpływ na dźwięk. I tyle w temacie. Co niektórzy wiedzą o co chodzi a co niektórzy cóż. ?‍♀️?‍♀️

• Like 1
  • Thanks 1
16 godzin temu, pawel k napisał:

Dokładnie nissio 100. Ja zwykłą szklaną rurkę wymieniłem tydzień temu na Verictum X-Fuse. Co mam napisać żeby kogoś nie podkur...... wić. Przepaść i tyle. A żeby była wisieńka na torcie to powiem. TAK KUR....... WA kierunkowość bezpiecznika ma niesamowity wpływ na dźwięk. I tyle w temacie. Co niektórzy wiedzą o co chodzi a co niektórzy cóż. ?‍♀️?‍♀️

Dorwałem tez ruskie bezpieczniory srebrne NOS czujesz? Jak chcesz podesle ci linki na priv niejednokrotnie SR Orange wymięka. Kupiłem 50szt.

• Like 1
47 minut temu, nissio100 napisał:

Dorwałem tez ruskie bezpieczniory srebrne NOS czujesz? Jak chcesz podesle ci linki na priv niejednokrotnie SR Orange wymięka. Kupiłem 50szt.

Pewnie podeślij jakiś link. A ile taki bezpiecznik? 

Edited by pawel k

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Namiary na privie.  I public!

Cierpliwie przeszukać znajdziecie mają kilka ofert różnych amperaży.

3 godziny temu, pawel k napisał:

Pewnie podeślij jakiś link. A ile taki bezpiecznik? 

Ceny od 1.7 USD

Edited by nissio100
  • Thanks 3
  • 2 weeks later...
Godzinę temu, pawel k napisał:

Niemam konta na ebay a u nas nie idzie go dostać niemasz jednego na sprzedaż 5x20  T10A ??

Nie niestety nie mam . Ale sprawdze i kupie jak chcesz. Prześle pocztą  do ciebie. Z tym ze przesyłka do mnie potem do ciebie. 

• Thanks 1
4 minuty temu, pawel k napisał:

Było by super ?jaki koszt z wysyłką? 

Napisałem do Goscia czy ma na stanie. Czekam na odpowiedz. 
Koszt bezpiecznika to 9£ przesyłka do mnie od goscia plus 6£ plus przesyłka do ciebie jakies 3-7£ zalezy jakim serwisem. 

• Thanks 1
4 minuty temu, nissio100 napisał:

Napisałem do Goscia czy ma na stanie. Czekam na odpowiedz. 
Koszt bezpiecznika to 9£ przesyłka do mnie od goscia plus 6£ plus przesyłka do ciebie jakies 3-7£ zalezy jakim serwisem. 

Czyli około 120 zł tak? 

8 godzin temu, nissio100 napisał:

I jak ktoś kupił te ruskie bezpieczniory? 

U mnie bitwa miedzy ruskimi a HIFi Tunning Supreme!  I powiem że w CD zostają Ruskie!!!???

Kupiłem 10szt ale jeszcze do mnie idą

• Like 1
Opera Callas, Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2,
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, DIY

Gość jeszcze nie odpisał! 
Atakuje go wiadomościami?.

I tu z innej beczki. 
A więc Jezeli ktoś ma i chciałby zamienić kolumny Opera Quinta MK1 to jestem zainteresowany Oferuje Callas SP? cholerna ciekawość! 
Mam taki cel miec i przesłuchać jak najwiecej z Oferty OPERY???

Edited by nissio100
  • Like 1
2 godziny temu, nissio100 napisał:

Gość jeszcze nie odpisał! 
Atakuje go wiadomościami?.

I tu z innej beczki. 
A więc Jezeli ktoś ma i chciałby zamienić kolumny Opera Quinta MK1 to jestem zainteresowany Oferuje Callas SP? cholerna ciekawość! 
Mam taki cel miec i przesłuchać jak najwiecej z Oferty OPERY???

Ok jak coś czekam na wiadomość. Dzięki. ?

• Like 1

Gosc obiecał ze przyśle zapłacone czekam na przesylke! Bedzie troche dłużej trwało. Bo UK po brexicie oszalało na granicach wiesz kontrole itp . Czekam!!! Powyżej 40£ doliczają VAT itp ale tu bez vatu 

Edited by nissio100
  • Like 1
50 minut temu, nissio100 napisał:

Gosc obiecał ze przyśle zapłacone czekam na przesylke! Bedzie troche dłużej trwało. Bo UK po brexicie oszalało na granicach wiesz kontrole itp . Czekam!!! Powyżej 40£ doliczają VAT itp ale tu bez vatu 

Ok dasz znać co i jak. A jak brzmieniowo wypada ten bezpiecznik? 

• 4 weeks later...

Witam wszystkich.

Co prawda dopiero co podłączyłem do tego grona, ale można powiedzieć, że jestem 'starym wyjadaczem" w tym temacie.

Od ponad piętnastu lat jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem Oper Seconda MkI, w połączeniu ze wzmacniaczem Unison Reserch S2k. 

• Like 2
Godzinę temu, Arti.S napisał:

Witam wszystkich.

Co prawda dopiero co podłączyłem do tego grona, ale można powiedzieć, że jestem 'starym wyjadaczem" w tym temacie.

Od ponad piętnastu lat jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem Oper Seconda MkI, w połączeniu ze wzmacniaczem Unison Reserch S2k. 

U mnie podobnie Opera seconda se i Unison research s6 MK1 ?

• Like 2
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.