Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do Sony MDR-z7


kazan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Koledzy może ktoś z Was pomoże w doborze wzmaka do w/w nauszników ?!

Obecnie posiadam tylko dziurkę :) w moim Burmesterku ale tam zalecają coś powyżej 100ohm .

Nie jest to co prawda wielki problem , tymczasowo może być , niemniej szukam czegoś wyraźnie lepszego do 2k ... jeśli to w ogóle możliwe?! Na celowniku mam iCan SE , jest jeszcze Mojo i inne tego typu ustrojstwa .

Za źródełko mam dac LKS + CD .

Dziękuje i pozdrawiam wszystkich w nowym roku .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje mdr 1a bardzo dobrze dogadują się z Mojo. Ten maluch nie psuje im naturalnego talentu do barwnego grania a wydobywa jeszcze więcej szczegółów. Moim zdaniem dobrze też kontroluje bas, co jest ważne w tym modelu. Wydaje mi się, że w z7 nawet bardziej. Czyli teoretycznie powinno być ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedź . Mojo pewnie już bym kupił ale szukam czegoś uniwersalnego , przyszłościowego , również pod inne nauszniki . Mam sentyment do Beyera , AKG , może kupię w przyszłości jakieś orto ...

Nie zależy mi na przenośnych urządzeniach , myślałem raczej o bardziej stacjonarnym wzmacniaczu . Jako takiego dac'a mam , cd i gramiaka też , skupiłem się więc tylko na ampie . iCan SE fajny ze względu na parametry , w miarę przystępną cenę , wymiary , mam też już iUsb . Przeglądam od kilku dni oferty na rynku , giełdach , portalach ... wybór bardzo duży , czytam dostępne testy i opinie użytkowników . Trochę już jestem skołowany natłokiem informacji stąd moje zapytanie na forum :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem też, co robić. Mojo jest głównie podpięte pod auralic aries mini i dalej line out do wzmaka. Więc używam, jako dac'a.

Nie chce mi się co chwilę kabli przepinać.

A kuszą mnie jakieś lepsze słuchawki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.