Jump to content
krzychu9667

Co sądzicie o Spotify

Recommended Posts

<br />Spotify jest liderem właśnie dzięki nieco ograniczonej jakości, bo dzięki temu ruchowi (taki przyjęli model biznesowy) byli w stanie upowszechnić nowy sposób korzystania z muzyki<br />

Jak McDonald- jest duzo, tanio, szybko i nawet niektorym smakuje. Takie czasy :) Tez czasem jem, ale hamburger w dobrej restauracji smakuje lepiej. Kwestia indywidualnych potrzeb i oczekiwan.

Jak McDonald- jest duzo, tanio, szybko

Każda korporacja tak działa, ale to dzięki nim jest rozwój. Zauważcie, że streaming muzyki był możliwy, bo WSZYSTKIE wydawnictwa muzyczne były w rękach paru koncernów. Łatwo im było sterować rynkiem i... zarabiać pieniądze.

Z filmami trudno o stworzenie podobnej platformy, bo wytwórcy są dużo bardziej rozproszeni. Pewnie dlatego mogą powstawać filmy umownie artystyczne. Tu nie trzeba główkować, tylko obserwować.

Jako ze uzywam juz Spotify Premium juz 2 rok moge szczerze polecic, bibloteka spora i sie rozrasta.

Moj znajomy mial z abonamentem Tidala i przesiadl sie na Spotify.

Co do jakosci tez moge cos powiedziec...

Niedawno odsluchiwalem kilka kawalkow we flacu i te same jednoczesnie wlaczalem na Spotify..

Wygral flac ale roznica nie byla przepascia, dzwieki minimalnie krótsze ,przez co przestrzeń troszkę płytsza .

Takie moje spostrzeżenia ,w sumie w zależności od sprzętu ale jakość Premium jest do zaakceptowania.

• Like 3

Jako baza spotify jest nieocenione. Dzięki odkrywaniu wielu płyt, na które pewnie nigdy bym się nie natknął, moja kolekcja cd stale się powiększa.

• Like 3

moja kolekcja cd stale się powiększa.

i jeszcze jakby ilość wolnego czasu również! ;)

Wiele dróg do celu prowadzi. Kto co lubi. Poza tym na tel. też spotify potrzebny. No i żonie wygodniej się go obsługuje niż YT.

Na razie nieoficjalne wiadomości ale jest duża szansa w najbliższych miesiącach na Spotify HiFi :-)

https://www.tabletowo.pl/2017/03/02/spotify-hifi-wkrotce/

Edited by piotkrak

♪ ♪ ♫  ♪  Najważniejsza jest muzyka i przyjemność jej słuchania  ♪ ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ 

Na razie nieoficjalne wiadomości ale jest duża szansa w najbliższych miesiącach na Spotify HiFi :-)

https://www.tabletowo.pl/2017/03/02/spotify-hifi-wkrotce/

To krok we właściwym kierunku.

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Tylko kiedy?

Jak już zapowiedzieli to pewnie niedługo. Tidal włącza do oferty gęste pliki, to Spotyfy też powinno pójść co najmniej oczko w górę. Inaczej zaczną przegrywać konkurencję. Tak mi się wydaje.

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Jednostka czasu od 1 roku do 10 lat :-)

No to zostaje Tidal, albo trzeba się pogodzić z mp3 ;-).

Spotify testuje tę usługę od 1 marca, więc pewnie im się trochę zejdzie. Nie sądzę jednak, aby trwało to dziesięć lat, prędzej z pół roku.

Spotify Hifi? Dobre wieści!

Koledzy mogą się podzielić wrażeniami, opiniami na temat urządzeń za pomocą których streamingują i mogliby coś polecić?

sreamer Pioneer N-50A sterowanie przez fon

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Kto mi podpowie jakie są aktualnie metody płatności w Spotify? nie chciałbym podawać/używać karty. Widzę że jest PayPal, problem tylko taki że wybierając tą metodę, po przekierowaniu do konta paypala, opłata nie chce pobrać się z dostępnych środków na koncie, tylko żąda dodania karty!

co to za bezsens?

• Like 1

Jest teraz promocja 0,99zł za 3 miesiące, chciałem właśnie z tego skorzystać, dostępne są 2 metody płatności: kartą lub PayPal, problem mam tak jak pisałem powyżej nie mogę zapłacić środkami dostępnymi na paypalu.

Jest teraz promocja 0,99zł za 3 miesiące, chciałem właśnie z tego skorzystać, dostępne są 2 metody płatności: kartą lub PayPal, problem mam tak jak pisałem powyżej nie mogę zapłacić środkami dostępnymi na paypalu.

zawsze tak jest, ze srodkow mozesz tylko wysylac do innych co maja paypal np znajomych

paypal to najwieksze zlodziejestwo w XXI wieku

czesto blokuja kase jak np dostaniesz za swoja prace, kaza wysylac tony dokumentow itd

kiedys zblokowali konta paypal akcjom charytatywnym

Można kupić kartę z kodem, coś ala prepaid - np. w empiku. Wpisuje się ten kod w spotifaju i w ten sposób realizuje płatność. Ja kupiłem kiedyś taką kartę o wartości 60 PLN, nie wiem czy sąna na mniejsze kwoty.

Kto mi podpowie jakie są aktualnie metody płatności w Spotify? nie chciałbym podawać/używać karty. Widzę że jest PayPal, problem tylko taki że wybierając tą metodę, po przekierowaniu do konta paypala, opłata nie chce pobrać się z dostępnych środków na koncie, tylko żąda dodania karty!

co to za bezsens?

U mnie pobiera się bez problemu z dostępnych środków.

U mnie pobiera się bez problemu z dostępnych środków.

Nie da sie wiec tylko przy promocjach kilkumiesięcznych, bo rozumiem że mówisz o zapłacie normalnego miesiecznego abonamentu?

Spotify pobiera raz na m-c samo, czy Ty to robisz ręcznie?

Edited by komanch

Tak. Miesięczny abonament.

Ustawiłem sobie stałe płatności. Z rachunku bankowego na paypal i z paypal dla spotify. Samo się dzieje:)

opłata nie chce pobrać się z dostępnych środków na koncie, tylko żąda dodania karty!

Pobiera się.

Może nie masz odpowiedniej waluty na paypal? Chyba nie przelicza się automatycznie, jeżeli tego nie skonfigurujesz (ale już nie pamiętam zasad).

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Tak. Miesięczny abonament.

Ustawiłem sobie stałe płatności. Z rachunku bankowego na paypal i z paypal dla spotify. Samo się dzieje:)

O widzisz, to jest dobry pomysł. Powiedz mi tylko czy do konta paypal masz podłączoną kartę?

A powiedz mi jeszcze odnośnie ustawień stałych płatności,

z rachunku bankowego do paypal - tu sobie poradzę

ale z paypal do spotify - gdzie to się ustawia?

Podaj login i hasło to ja Ci ustawię ;-)

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."