Skocz do zawartości
IGNORED

Stereo do ok 15 tys.


CrX

Rekomendowane odpowiedzi

 

Minas Anor + A70Tmk2 zmiata wszystkie inne modela Cayina i sporo droższych lampowców. Ten wzmacniacz to inna liga niż A88T, CS55A....A100T itd.

Tu bym postawił na wzmacniacze z tej klasy dosyć wyśrubowanej (z Minas Anorami oczywiście ) Sugden A21 ,Sugden Masterclass , A70TMK2.

 

Który zagra lepiej ? Trzeba wziąć do siebie do swojego pomieszczenia i przetestować mając najlepiej kilka źródeł i trochę kablarstwa .

 

Lampowce mają jeszcze potencjał w samych lampach ,a pasjonaci lamp wiedzą ile te same lampki wnoszą.

Od początku wątku ten Sugden najlepiej pasuje autorowi. Trzeba słuchać siebie i postawić kropkę w odpowiednim momencie. Tym bardziej, że dobranie źródła to będzie kolejny sezon telenoweli.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu odsłuchy. Tym razem z małżonką. Niestety pierwsze wrażenie minasy + cs55a/Sugden signature nie przypadły żonce do gustu :)))) prawdopodobnie jest to wina mniejszej ilości basu i rozmachu. Mówi że nastawiła się na spektakularne granie a tu "nic porywającego". Mialem takie samo wrażenie na początku mojej przygody z audio. Po kilku odsłuchach zaczyna się zwracać uwagę nie tylko na rozmach, ale na barwę, gładkość, klarowność, przyjemność ze słuchania itp. Moja druga połóweczka jest jeszcze przed tym wszystkim ;)

 

Umówiliśmy się znowu na odsłuch tym razem w towarzystwie Tannoy xt 8f i minasów dla porównania. Ciekawe czy wyrazistość góry i średnicy minasów będzie górą nad siłą i basem tannoy u żonki.

 

A miałem już dziś zamawiać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiliśmy się znowu na odsłuch tym razem w towarzystwie Tannoy xt 8f i minasów dla porównania. Ciekawe czy wyrazistość góry i średnicy minasów będzie górą nad siłą i basem tannoy u żonki.

 

 

czekam na małe streszczenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku odsłuchach zaczyna się zwracać uwagę nie tylko na rozmach, ale na barwę, gładkość, klarowność, przyjemność ze słuchania itp.

Jeszcze później na jakość średnicy, rysunek planów, konturowość, długość wybrzmień itd. i zaczynają się schody do nieba. ;)

Mam jeszcze pytanie: Na co więcej wydać: na kolumny czy na wzmacniacz ?

Generalnie dźwięk robią kolumny, ale jeśli są naprawdę dobre to wzmacniacz musi być z wyższej półki. Tak sobie czytam o Twoich rozterkach i przypominam swoje. Przy tych pieniądzach na pewno zaliczył bym odsłuch Spendor A5 lub A6. Nie chcę Ci jednak mieszać w głowie, bo obawiam się że cała zabawa zacznie się od początku. hihi ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominalbym o źródle. Najlepsze kolumny zagrają znacznie gorzej bez dobrego źródła.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na źródło przyjdzie pora. Najpierw wzmacniacz i kolumny. Gdy już będą wybrane to przyjdzie pora na testy w domu: Oppo, jakiś cd, gramofon itp. :)

Na ofertach używanych kolumn Studio hertz widać projekty, których próżno szukać w sklepach np trójdrżne zestawy głośników z powiększonym głośnikiem niskotonowym. Szkoda że nie można tego posłuchać w jakimś salonie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wrócić do Tannoy xt8f i zestawić je np. z Marantzem PM8005/SA8005 ewentualnie coś mocniejszego np Denon PMA-2020.

 

Jeżeli chodzi o dynamikę i bas kolumny z serii Diamond 25/28 mogą być lepsze niż Minasy.

 

Mogę się mylić ale Sudgen to jest wzmacniacz moim zdaniem niszowy. Raczej do nie za dużych pomieszczeń lub trzeba mieć odpowiednio efektywne kolumny. No i prądu będzie konsumował tyle co lampa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wrócić do Tannoy xt8f i zestawić je np. z Marantzem PM8005/SA8005 ewentualnie coś mocniejszego np Denon PMA-2020.

 

Jeżeli chodzi o dynamikę i bas kolumny z serii Diamond 25/28 mogą być lepsze niż Minasy.

 

Mogę się mylić ale Sudgen to jest wzmacniacz moim zdaniem niszowy. Raczej do nie za dużych pomieszczeń lub trzeba mieć odpowiednio efektywne kolumny. No i prądu będzie konsumował tyle co lampa.

Demon&Marazm zamiast Sugdena? Litości. Rozumiem lampa, rozumiem Musical albo coś w tym stylu. Jeśli cena przestała być aż takim problemem to wybrałbym Brytola jako bazę do dalszych poszukiwań. Ten bohater na S pojawia się w kolejnych odcinkach i serca grupy docelowej zaczynają bić mocniej. Chcecie drugi raz zabić Hana Solo?

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demon&Marazm zamiast Sugdena? Litości. Rozumiem lampa, rozumiem Musical albo coś w tym stylu. Jeśli cena przestała być aż takim problemem to wybrałbym Brytola jako bazę do dalszych poszukiwań. Ten bohater na S pojawia się w kolejnych odcinkach i serca grupy docelowej zaczynają bić mocniej. Chcecie drugi raz zabić Hana Solo?

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

A co to Brytyjczycy to są jedyni co to umieją wzmacniacze robić? Jakby tak było już wszyscy inni dawno pozwijaliby interes. Pomiędzy bajki można włożyć sobie jakąś wybitną klasę urządzeń z UK obecnie najczęściej made in China i coraz bardziej przeciętnej jakości wykonania. Poza tym trochę się rozpędzasz z tym "Demon&Marazm zamiast Sugdena" człowiek szuka czy szukał zestawu za ok 15kPLN. Pakowanie tutaj małej mocy Sudgena niekoniecznie ma sens biorąc pod uwagę cenę samego wzmacniacza (ok 12kPLN). Bo gdzie reszta systemu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakowanie tutaj małej mocy Sudgena niekoniecznie ma sens biorąc pod uwagę cenę samego wzmacniacza (ok 12kPLN). Bo gdzie reszta systemu?

 

Ten Sugden wychodzi trochę poniżej 10k. Co do mocy to nie patrzyłbym tylko na dane katalogowe. Sam jestem jeszcze przed odsłuchem tego wzmacniacza. Myślę, że te 30W w klasie A daje radę. Zresztą to powinien weryfikować odsłuch co kolega CrX robi. Jeśli jemu się podoba to nie wiem dlaczego miałby go nie kupić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niecałe 7000k można mieć xindak w klasie A. Mocniejszy niż sugden, zostanie na rachunki:)

Tak serio to nie róbmy scen z poborem prądu. Wydajesz naście tysięcy na sprzęt, a różnicą 200zł rocznie się przejmować???

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Sugden wychodzi trochę poniżej 10k. Co do mocy to nie patrzyłbym tylko na dane katalogowe. Sam jestem jeszcze przed odsłuchem tego wzmacniacza. Myślę, że te 30W w klasie A daje radę. Zresztą to powinien weryfikować odsłuch co kolega CrX robi. Jeśli jemu się podoba to nie wiem dlaczego miałby go nie kupić.

 

Dobrze to ująłeś "daje radę". Ja sobie odpuściłem ten wzmacniacz po przeczytaniu recenzji bo wynikało z nich że nie jest to do końca uniwersalny produkt.

To że ktoś odsłuchuje sprzęt przed zakupem bardzo dobrze i bynajmniej nie sugeruję brania Marantza czy Denona w ciemno. To co wg mnie przemawia na korzyść

Marantza czy Denona to niezłe źródła także z wejściem USB (USB-DAC).

 

Za niecałe 7000k można mieć xindak w klasie A. Mocniejszy niż sugden, zostanie na rachunki:)

Tak serio to nie róbmy scen z poborem prądu. Wydajesz naście tysięcy na sprzęt, a różnicą 200zł rocznie się przejmować???

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Nie chodzi o to by się przejmować 200PLN na rok ale tym by być także świadomym że to rozwiązanie to bezsens, 10W w kolumny 100W w ciepło.

W skali globalnej używanie sprzętu o niższym zapotrzebowaniu na energię ma sens jak najbardziej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro nie klasa A, to może druga strona skali, klasa D?

 

W 15k zmieści się taki oto zestaw:

- Lab Gruppen IPD 1200

- konwerter Gustard U12

- MINAS ANOR Premium S 2,5R

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLS tu mowa o wyższej klasie tranzystorowców i lampowców, co tu robi Marantz PM8005?

Niestety co do Pylonów to także nie ta klasa kolumn.

 

Zaczynacie polecać nowe modele :) CrX nie daj się. Słuchaj. A i tak przed ostatecznym wyborem weź sprzęt do siebie do domu. Bo tam może grać, wróć, będzie grał inaczej.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie: Na co więcej wydać: na kolumny czy na wzmacniacz ?

Ja poszedłem drogą-droższe kolumny tańszy wzmacniacz.Choć po czasie i osłuchaniu się ze sprzętem,stwierdziłem że przydałby się inny wydajniejszy piec.Także następne zmiany Cię nie ominą,wszystko kwestia czasu ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrze to ująłeś "daje radę". Ja sobie odpuściłem ten wzmacniacz po przeczytaniu recenzji bo wynikało z nich że nie jest to do końca uniwersalny produkt.

To że ktoś odsłuchuje sprzęt przed zakupem bardzo dobrze i bynajmniej nie sugeruję brania Marantza czy Denona w ciemno. To co wg mnie przemawia na korzyść

Marantza czy Denona to niezłe źródła także z wejściem USB (USB-DAC).

 

Nie chodzi o to by się przejmować 200PLN na rok ale tym by być także świadomym że to rozwiązanie to bezsens, 10W w kolumny 100W w ciepło.

 

Czyli wszystkie lampy tez przekreślasz? To moze lampowiec ale zamiast lamp diody ;) jak nowocześnie i ekonomicznie to tylko tak ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Ja sobie odpuściłem ten wzmacniacz po przeczytaniu recenzji bo wynikało z nich że nie jest to do końca uniwersalny produkt<br />

Ja gdzies czytalem, ze gowno dobrze smakuje jak je wysuszysz i bedziesz zul jak beef jerky...

 

<br />To co wg mnie przemawia na korzyść<br />Marantza czy Denona to niezłe źródła także z wejściem USB (USB-DAC).<br />

 

Marantz dobry jak 3tys dasz za nowy (choc mi sie i tak model z felernym laserem trafil i trzeba bylo wysylac na gwaracje). Wiec jakosc wykonania powiem mizerna, do tego w denonie siedzi taki sam laser :) Marantz gral mi milym, cieplym dzwiekiem ne majacym nic wspolnego z naturalnoscia i brakowalo mu szczegolow i dynamiki. Chyba nawet pol roku nie wytrzymal u mnie...( mowie o sa8005, cd6004 mialem chyba z rok). Teraz porownywc to do sugdena to nieporozumienie...inna klasa sprzetu, mala manufaktura robiaca malo, ale porzadnie. Ceny mozna zbic. Barwa dzwieku to rzecz indywidualna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poleciłby jeszcze inne zestawy?

Wzmak + kolumny max do 18-19 tys.

I pytanie drugie, czy ktoś z wawy lub okolic posiada cayin a70t mk2 i byłby chętny w pomocy na odsłuch :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAIM XS-2 + ProAc, Spendor lub Harbeth.

Rega Brio-R + Rega RX3 lub Harbeth.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś poleciłby jeszcze inne zestawy?

Wzmak + kolumny max do 18-19 tys.

I pytanie drugie, czy ktoś z wawy lub okolic posiada cayin a70t mk2 i byłby chętny w pomocy na odsłuch :)

W tym budżecie to może sprawdź jeszcze top hi-fi. W tej chwili mają dobrą cenę na Gato Audio (poniżej 10 kpln). Pewnie nie będzie to tak gorące jak Sudgen ale ponoć gra to ciepło i efektownie w dodatku mocy nie zabraknie i te wzmaki mają dobre wbudowane DACi więc dobranie źródła może już wyjść taniej. Wybór kolumn też mają(ProAc, B&W, Elac). Być może wyjdzie coś fajnego poniżej 20 kpln.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Vincent chyba ktoś wymieniał. Można posłuchać w HiFi Reference na Waliców. Oni teraz wychodzą z Audio Physic(zmiana dystrybutora) może będą mieli jakieś niższe modele w dobrych cenach.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

PS. Z tego co widzę mają wyprzedaż AP można kupić sporo poniżej 10 kpln. Nie wiem tylko co są warte te nowsze serie ale posłuchać zawsze warto.

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie lampy tez przekreślasz? To moze lampowiec ale zamiast lamp diody ;) jak nowocześnie i ekonomicznie to tylko tak ;)

Nie przekreślam ale też nie kupuję bo chciałbym słuchać muzyki a nie skupować stare lampy na aukcjach i zmieniać je z każdym kawałkiem bo w sumie to nie wiadomo kiedy jest najlepiej

i najbardziej bliżej prawdy (może przesadzam ale część ludzi tak się bawi ich sprawa).

Przesłuchiwałem ostatnio ze dwa lampowe wzmacniacze na KT88 i niczego specjalnego przynajmniej w salonie w nich nie usłyszałem więc nie wiem. Dla mnie te wzmacniacze brzmiały jak tranzystor. Jeden to był Cayin z serii 55, drugi nie pamiętam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doradzajcie chłopakowi żadnych Marantz bo się tylko wqurzy i wywali kasę i za miesiąc będzie dalej kombinować .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doradzajcie chłopakowi żadnych Marantz bo się tylko wqurzy i wywali kasę i za miesiąc będzie dalej kombinować .

 

A na brytyjski sprzęt made in China to nie da się wywalić kasy? W sumie to każdy ma uszy i może ocenić co mu się najbardziej podoba.

Od paru lat używam PM KI Perl Lite'a przesłuchałem po drodze parę lamp i tranzystorów do 10kPLN i jakoś nie powaliło mnie to swoją lepszością.

Co tak złego jest np. W Marantzie że dyskryminuje go już na starcie?

 

Ja gdzies czytalem, ze gowno dobrze smakuje jak je wysuszysz i bedziesz zul jak beef jerky...

 

Nie wiem ale to nie mój krąg zainteresowań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno powiedziałem że żadnego Marantza . Słuchałem kilka marantz ów i to w tej cenie jest jakaś pomyłka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na brytyjski sprzęt made in China to nie da się wywalić kasy?

 

Pragnę zauważyć, że Rega i Naim produkują dalej w UK a nie w Chinach.

Sudgen, Onix, Linn też produkują w UK

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na źródło przyjdzie pora. Najpierw wzmacniacz i kolumny. Gdy już będą wybrane to przyjdzie pora na testy w domu: Oppo, jakiś cd, gramofon itp. :)

Na ofertach używanych kolumn Studio hertz widać projekty, których próżno szukać w sklepach np trójdrżne zestawy głośników z powiększonym głośnikiem niskotonowym. Szkoda że nie można tego posłuchać w jakimś salonie.

A propo większego głośnika

Solidnie wyglądające kolumny to np. RLS Umbriel II

Swego czasu była dostępna też kolumna robiona przez Pylona pod marką Unitra ZGWS-R-301.

Jak zwiększasz budżet być może warto zainteresować się kolumną Dynaudio Excite X38. Słuchałem X34 dobre brzmienie niemniej do ok 30m2 byłaby chyba za mała.

Z mniejszych kolumn, można spojrzeć na np. Wig Art Arvil

Nowe serie kolumn wypuściło Equlibrium.

 

SLS tu mowa o wyższej klasie tranzystorowców i lampowców, co tu robi Marantz PM8005?

Niestety co do Pylonów to także nie ta klasa kolumn.

 

Zaczynacie polecać nowe modele :) CrX nie daj się. Słuchaj. A i tak przed ostatecznym wyborem weź sprzęt do siebie do domu. Bo tam może grać, wróć, będzie grał inaczej.

 

Pozdrawiam

Cóż do 15 k PLN za zestaw co by nie robić nie da się wsadzić wzmacniacza kolumn i źródła za 10kPLN.

Poza tym zwiększanie budżetu na kolumny i wzmacniacz nie prowadzi prostoliniowo do adekwatnej poprawy jakości brzmienia może natomiast jak najbardziej służyć do wyciągnięcia od

klienta dodatkowych kwot. No z tym klockiem za 10kPLN to będziesz pan na pewno zadowolony a ten za 20 to już czysta nirwana... Dlatego właśnie trzeba polegać na własnym słuchu

niemniej bez pewnego doświadczenia też się nie obejdzie. Ostatnio zmieniłem kabel USB i parę innych zdawało by się nieistotnych rzeczy i banan nie schodzi mi z twarzy jak słucham tych samych kawałków na tych samych klockach. Magia zadziałała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie polecać nowe modele :) CrX nie daj się. Słuchaj. A i tak przed ostatecznym wyborem weź sprzęt do siebie do domu. Bo tam może grać, wróć, będzie grał inaczej.

 

Na pewno warto brać sprzęt do domu. Poza tym po ostatnich zakupach mam wrażenie że socjaliści z salonów też niekoniecznie znają się do końca na rzeczy lub chcą coś sprzedać i zestawiają bliżej przypadkowe konfiguracje. U mnie akurat kolumny grają lepiej w domu niż w salonie ale mogło być odwrotnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto brać sprzęt do domu. Poza tym po ostatnich zakupach mam wrażenie że socjaliści z salonów też niekoniecznie znają się do końca na rzeczy lub chcą coś sprzedać i zestawiają bliżej przypadkowe konfiguracje. U mnie akurat kolumny grają lepiej w domu niż w salonie ale mogło być odwrotnie.

Co do swojego miejscowego salonu,także mam parę zastrzeżeń.

 

U mnie akurat kolumny grają lepiej w domu niż w salonie ale mogło być odwrotnie.

Nic tylko się cieszyć bo u mnie akurat było odwrotnie.Tańcuję z zestawem po salonie już ponad rok,szukając tego czego nie mogę znaleźć :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 32

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.