Skocz do zawartości
IGNORED

Klub poznańskich melomanów


adams84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A, i widzisz w Maju będzie szansa! :) próbuje się umówić na spotkanie w pewnym zakładzie produkcyjnym nieopodal Ciebie - chodziłem wokół nich i chodziłem, aż powiedzieli żebym zadzwonił w Maju. (a nie od dziś wiadomo, że firmowe mniej pali i wszędzie wjedzie ;)). Także będziemy na łączach.

Audio pasjonaci - łączmy się w siłę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Czolem Poznaniacy!

 

Chociaz na chwile obecna mieszkam w Murowanej Goslinie, 75% zycia mieszkalem na Winogradach (Powstancow Warszawy), rodzice aktualnie mieszkaja na Dojezdzie gdzie czeesto bywam.

 

Co do sprzetu, bylo grubo, ale warunki lokalowe nie pozwolily mi rozwinac skrzydel. Na chwile obecna gram na Tadze + Mistral i jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolony (zona rowniez, glownie ze wzgledu na stosunek cena/jakosc) :-)

 

 

Dopisuje sie, hej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czolem Poznaniacy!

 

Chociaz na chwile obecna mieszkam w Murowanej Goslinie, 75% zycia mieszkalem na Winogradach (Powstancow Warszawy), rodzice aktualnie mieszkaja na Dojezdzie gdzie czeesto bywam.

 

Co do sprzetu, bylo grubo, ale warunki lokalowe nie pozwolily mi rozwinac skrzydel. Na chwile obecna gram na Tadze + Mistral i jestem bardzo, bardzo, bardzo zadowolony (zona rowniez, glownie ze wzgledu na stosunek cena/jakosc) :-)

 

 

Dopisuje sie, hej!

Z tego co się orientuję Powstańców Warszawy jest na Winiarach a nie na Winogrady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy ma ktoś chęć i możliwość zapakowania swojego DAC-a i wpadnięcia na flaszkę/piwo/kawę/herbatę do mnie do chaty?

Zastanawiam się nad kupnem, a nie wiem czy jest sens bo nie wiem jak to zmieni coś u mnie. Bawić się w wypożyczanie i takie tam póki co nie chcę.

ul. Mieszka I 20.

Trzymcie się chłodno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
W dniu 24.02.2018 o 11:02, adams84 napisał:

Witamy choć ostatnio słabo u nas. Użytkownicy mało aktywni :(

Już kilka razy proponowałem ustawić spotkanie u jednego z nas, ale jakoś brak chęci w narodzie. Szkoda wspólne spotkania z pewnością poszerzyłyby nasze sprzętowe i muzyczne horyzonty.

Spróbuję jeszcze raz.

Poznaniacy proponuję wspólne spotkanie. Do kogoś wpraszał się nie będę dla tego zapraszam do siebie :) Jeżeli macie ochotę porównać swoje audiofilskie sprzęty do Dali Grand połączone z Primare A30mk2 wspomagane DAC-iem Teac UN-501 Zapraszam :)


https://images83.fotosik.pl/1001/bf7a2e140bcdb06bmed.jpg
 

bf7a2e140bcdb06bmed.jpg

Witam, o ile się nie mylę to ten zestaw juz nie aktualny ? JAK dobrze pamiętam to masz kolumny yb audio, zastanawiam się na yb audio i jestem ciekawy Twojej opini

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak. Na górze beryl sb acoustic , środek satori 16 również od SB acoustic. Dół revelator 22.
Właśnie taką wersję Zephyr polecił mi Paweł, z tym że grało by to u mnie w 15m/2, co prawda mocno "zagracone"kanapa narożna, komody itd. Ale wiadomo to 3 drogi i wielkie głośniki. W jakim metrażu u Ciebie grają? Jak z wydajnością wzmacniacza, masz chyba tyle co ja 120 /8 Ohm i 200/4 Ohm

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, remiqa napisał:

. W jakim metrażu u Ciebie grają? Jak z wydajnością wzmacniacza, masz chyba tyle co ja 120 /8 Ohm i 200/4 Ohm

Pomieszczenie ok 30m2 ale odsłuch w metrażu ok 24m2. Końcówka Primare A33.2 kontroluje je doskonale.  Kolumny grają świetnie. Doskonale różnicują nagrania. Yb Audio stroją je liniowo więc nie usłyszysz tutaj efekciarskiego grania. Przestrzeń wybitna. Jeżeli jesteś z Poz zapraszam. A Nóż stwierdzisz że to nie twoje granie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.