Skocz do zawartości
IGNORED

Klub poznańskich melomanów


adams84

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Moderatorzy
1 minutę temu, remiqa napisał:

Witaj, jak już jesteś to opowiadaj na czym słuchasz ?

Hej.

Obecnie na Marantz-ach:

PM11s3

SA14s1SE

TT15s1 + pre Audiokultura

Dodatkowo KD:

SR5011

UD7007

Głośniczki Canton REFERENCE 7K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcinus napisał:

A u Ciebie co fajnego gra?

gram z tidal poprzez malinę i nakładkę allo DigiOne, dac protagonist, pre wba flamebird, koncowka mocy ATC P1 i kolumny atc scm 40, zestaw już docelowy, tak mi się wydaje ? 

Te cantony wyglądają na wielkie paki, pewnie spory metraż nagłaśniają? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
20 minut temu, remiqa napisał:

gram z tidal poprzez malinę i nakładkę allo DigiOne, dac protagonist, pre wba flamebird, koncowka mocy ATC P1 i kolumny atc scm 40, zestaw już docelowy, tak mi się wydaje ? 

Te cantony wyglądają na wielkie paki, pewnie spory metraż nagłaśniają? 

Nie są chyba takie duże. Nagłaśniają salonik z aneksem 30m2 w niesymetrycznym ustawieniu.

IMG_5592.jpg

Te mniejsze to 9K.

Te Twoje ATC to jedne z tych, które chciałbym posłuchać a nie miałem okazji. Również DAC jest w moim kręgu zainteresowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Marcinus napisał:

Hej.

Obecnie na Marantz-ach:

PM11s3

SA14s1SE

TT15s1 + pre Audiokultura

Dodatkowo KD:

SR5011

UD7007

Głośniczki Canton REFERENCE 7K

To muszisz koniecznie dołączyć do naszych spotkań. Wejściówka jedna z twoich zabawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1 minutę temu, adams84 napisał:

To muszisz koniecznie dołączyć do naszych spotkań. Wejściówka jedna z twoich zabawek.

Widzę, że sam twórca klubu mnie zaszczycił ? . 

Oczywiście chętnie dołączę, ale z tego co widziałem (dziś przejrzałem wszystkie wpisy) to Wasze zabawki są dość zacne ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcinus napisał:

Widzę, że sam twórca klubu mnie zaszczycił ? . 

Oczywiście chętnie dołączę, ale z tego co widziałem (dziś przejrzałem wszystkie wpisy) to Wasze zabawki są dość zacne ?.

Twoje też są fajne. Chętnie posłuchałbym. Czy to Canton czy Marantz. Wymiana doświadczeń poszerza nasze sprzętowe horyzonty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
2 minuty temu, adams84 napisał:

Twoje też są fajne. Chętnie posłuchałbym. Czy to Canton czy Marantz. Wymiana doświadczeń poszerza nasze sprzętowe horyzonty.

Jestem otwarty na wymianę doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Teraz, adams84 napisał:

Po nowym roku Classe zostanie zmienione na pre do kompletu więc myślę że nadarzy się okazja aby się spotkać. 

IMG_20201126_225957.jpg

Oooo, widzę SF. Moim marzeniem jak się przeprowadzę to IL Cremonese. Miałem przyjemność kilka razy ich słuchać.

Z lampkami mam małe doświadczenia, a chętnie jeśli będzie możliwość bym posłuchał.

Dobrze widzę, że też masz Pretagonist-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Marcinus napisał:

Oooo, widzę SF. Moim marzeniem jak się przeprowadzę to IL Cremonese. Miałem przyjemność kilka razy ich słuchać.

Z lampkami mam małe doświadczenia, a chętnie jeśli będzie możliwość bym posłuchał.

To nie sonus faber. To coś znacznie lepszego. Polska firma kolumn Yb audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1 minutę temu, adams84 napisał:

To nie sonus faber. To coś znacznie lepszego. Polska firma kolumn Yb audio.

A to sorki, zdjęcie jest w słabej rozdzielczości. Teraz jak się przyjrzałem, to faktycznie tylko przypominają SF. Z tymi YB nigdy nie miałem styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1 minutę temu, adams84 napisał:

Jeżeli będziesz aktywny w klubie to szybko będziesz miał okazję posłuchać na jednym ze spotkań. Wartoo!!!

Kiedyś szukałem jakiegoś lokalnego klubu i nic nie znalazłem, a dziś przypadkiem natrafiłem.

Możesz coś napisać o swoim DAC-u?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcinus napisał:

Kiedyś szukałem jakiegoś lokalnego klubu i nic nie znalazłem, a dziś przypadkiem natrafiłem.

Zapraszamy mili, sympatyczni ludzie zakręceni na punkcie dobrego brzmienia. Można posłuchać dobrej muzyki i miło spędzić czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1 minutę temu, adams84 napisał:

Zapraszamy mili, sympatyczni ludzie zakręceni na punkcie dobrego brzmienia. Można posłuchać dobrej muzyki i miło spędzić czas.

 

2 minuty temu, adams84 napisał:

Zapraszamy mili, sympatyczni ludzie zakręceni na punkcie dobrego brzmienia. Można posłuchać dobrej muzyki i miło spędzić czas.

Chętnie skorzystam ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marcinus napisał:

Możesz coś napisać o swoim DAC-u?

Protagonist MK1. Bardzo dobry DAC zwłaszcza że kupiony z rynku wtórnego. Gra sporo lepiej od np. teac ud501, 

6 godzin temu, artiz_ napisał:

mnie również zmiana na zingali

Uuuu.... Panie. Wyglądają świetnie. Chętnie bym tego posłuchał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda. Ja słucham Tidala z Audirvana
Również gram z audiorivana tylko przez DAC dragon Black , planuje zakup jednak dobrego transportu CEC ,mam sporo wartościowych albumów które niestety nie sposób znaleźć w plikach czy na tidalu.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
35 minut temu, artiz_ napisał:

Również gram z audiorivana tylko przez DAC dragon Black , planuje zakup jednak dobrego transportu CEC ,mam sporo wartościowych albumów które niestety nie sposób znaleźć w plikach czy na tidalu.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
 

I jak Tidal gra przez tego Dragona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Marcinus napisał:

Nie są chyba takie duże. Nagłaśniają salonik z aneksem 30m2 w niesymetrycznym ustawieniu.

IMG_5592.jpg

Te mniejsze to 9K.

Te Twoje ATC to jedne z tych, które chciałbym posłuchać a nie miałem okazji. Również DAC jest w moim kręgu zainteresowań.

Będziesz przejazdem przez Gniezno to wpadaj, posluchamy 

3 godziny temu, Marcinus napisał:

Trochę szkoda. Ja słucham Tidala z Audirvana

Mój protagonist posiada wyjście rca, bnc i usb jak będziesz chciał go potestowac to daj znać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
6 minut temu, remiqa napisał:

Będziesz przejazdem przez Gniezno to wpadaj, posluchamy 

Mój protagonist posiada wyjście rca, bnc i usb jak będziesz chciał go potestowac to daj znać 

Pewnie, że będę chciał ?

 

Teraz, Marcinus napisał:

Pewnie, że będę chciał ?

 

I również zapraszam do Lubonia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.