Skocz do zawartości
IGNORED

Klub poznańskich melomanów


adams84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może być i Swajaków...

Ciekawe jak wypadłoby granie na nowej i starszej hybrydzie. Właśnie mam włączoną hybrydę Luxmana LV-103.

 

hey, friend, jeśli język polski to dla ciebie magia rodem z Harryego Potterka, to nie PISz, PIS to zło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, tomcioxxx napisał:

Może być i Swajaków...

Ciekawe jak wypadłoby granie na nowej i starszej hybrydzie. Właśnie mam włączoną hybrydę Luxmana LV-103.

 

Myślę że warto to sprawdzić jak zmienię lampy 😉 pewnie w ciągu miesiąca wpadną nosy mullarda. Ale w sumie i tak możemy kiedyś sprawdzić i na oryginałach jj electronic i na nosach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, tomcioxxx napisał:

Może być i Swajaków...

Ciekawe jak wypadłoby granie na nowej i starszej hybrydzie. Właśnie mam włączoną hybrydę Luxmana LV-103.

 

Myślę że warto to sprawdzić jak zmienię lampy 😉 pewnie w ciągu miesiąca wpadną nosy mullarda. Ale w sumie i tak możemy kiedyś sprawdzić i na oryginałach jj electronic i na nosach.

Przy okazji mój muzyczny "kawalek podłogi"... 

20211203_211305.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.12.2021 o 21:15, mister22 napisał:

Myślę że warto to sprawdzić jak zmienię lampy 😉 pewnie w ciągu miesiąca wpadną nosy mullarda.

Daj znać to może się jakoś umówimy.

Mamy z kumplem taki audiomotoryzacyjny bzik.

Każdy szuka swojego brzmienia ale samochody mamy takie same 😉

hey, friend, jeśli język polski to dla ciebie magia rodem z Harryego Potterka, to nie PISz, PIS to zło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich,

Czy ktoś z was może polecić jakiś dobry serwis w Poznaniu który mogłby naprawić kilkuletni amplituner Yamaha? Znajomi kupili używkę, pochodził z 4 tygodnie i padł i chcą go naprawić (jeśli się opłaca). Ja nie mam pojęcia więc mam nadzieje że ktoś tutaj może kogoś polecić :) 

Dzięki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.