Skocz do zawartości
IGNORED

Klub poznańskich melomanów


adams84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny posłuchać Primare z Mentorami? Panowie dalej ruszmy tyłki spotkajmy się u jednego z nas. Osobiście zapraszam na Rataje. Będzie okazja poznać się osobiście, wymienić poglądy, posłuchać dobrej muzyki, a może i napić się czegoś dobrego :) w miłym towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny posłuchać Primare z Mentorami? Panowie dalej ruszmy tyłki spotkajmy się u jednego z nas. Osobiście zapraszam na Rataje. Będzie okazja poznać się osobiście, wymienić poglądy, posłuchać dobrej muzyki, a może i napić się czegoś dobrego :) w miłym towarzystwie.

Mieszkam na Ratajach :) blisko Polanki.

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie W przyszły tydzień zapraszam do siebie

 

Cześć Pyrki.

Widzę że ładny klub tu powstał, z miłą chęcią się w nim zapisuje,jeśli pozwolicie.

Artur z Winiar:) tutaj cała galeria sprzętu https://postimg.org/gallery/2xdv6rvl8/

:

IMG_0885.jpg

Bardzo miły zestawik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam dylemat który z modeli kupić

Yaqin ms20l , czy Yaqin mc100b oba czytałem recenzję i obu dźwięk jest w moim guście i takie pytania czy jest na forum ktoś z Poznania lub okolic kto ma któregoś z tych modeli i czy mógłbym się umówić na jakiś krótki odsłuch , dodam że kolumny obecnie posiadam Triangle Zeyrus 202 , kabel głośnikowy Audioqest typ 6 ,CD Nad C545 będę

Albo może chociaż ktoś doradzi czy warto dołożyć różnice około tysiąc złotych dc100 , ale chyba lepiej posłuchać i szczerze mówiąc to z wyglądu bardziej mi się podoba ms20l no i pilota ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś z Poznania lub okolic ma jakieś innej marki wzmacniacz lampowy na lampach el34 lub na kt88 gdzie mógłbym posłuchać moich Triangli ma których lampach gra lepiej

 

A może ktoś z Poznania lub okolic ma jakieś innej marki wzmacniacz lampowy na lampach el34 lub na kt88 gdzie mógłbym posłuchać moich Triangli ma których lampach gra lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem w sklepie stratron.pl na ul Zgoda. Niewiem czy ktoś juz tam był...

Mimo wszystko nie polecam. Obsługa bardzo nie miała. W srodku smierdziało stęchlizną, myślałem ze zaraz z wymiotuje.

Na stronie internetowej ceny nie aktualne, chciałem kupić kolumny efektowe, a tam cena oczywiscie wyzsza niż na stronie www.

Jawnie robią ludzi w bambuko. Twierdząc ze nie sprzedadzą kolumn za tą cenę :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc kolejny raz zapraszam na odsłuch. Najchętniej gdyby ktoś odwiedził mnie z jakim dobrym CD. Albo Wam szczena opadnie jak gra DVD za 300zł albo w końcu ja zrozumiem, że źródło ma znaczenie. To co ktoś chętny w przyszłym tygodniu? Np poniedziełek bądź wtorek po poludniu tj po godz 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Więc kolejny raz zapraszam na odsłuch. Najchętniej gdyby ktoś odwiedził mnie z jakim dobrym CD. Albo Wam szczena opadnie jak gra DVD za 300zł albo w końcu ja zrozumiem, że źródło ma znaczenie. To co ktoś chętny w przyszłym tygodniu? Np poniedziełek bądź wtorek po poludniu tj po godz 15

Jakiej słuchasz muzyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Pink Floyd, dire straits, generalnie rock w każdym wydaniu.

Ja rownież. Puszczam muzyke przez DNP730ae w formacie plikow DSD. I powiem ci zrodło ma znaczenie. Skoro wzmacniacz wzmacnia sygnał jaki dostaje na wejscie zrodło musi być dobrej jakośći bo od niego zależy efekt końcowy. Porownywałem swego czasu rożne zródła i w kazdym z nich jakosc detali była różna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ja rownież. Puszczam muzyke przez DNP730ae w formacie plikow DSD. I powiem ci zrodło ma znaczenie. Skoro wzmacniacz wzmacnia sygnał jaki dostaje na wejscie zrodło musi być dobrej jakośći bo od niego zależy efekt końcowy. Porownywałem swego czasu rożne zródła i w kazdym z nich jakosc detali była różna.

pewnie jest jak mówisz, ale z własnego doświadczenia słyszę, że źródło ma najmniejszy wpływ na efekt końcowy. Zmiana kolumn daje najwięcej, dalej jest wzmacniacz, a źródło ....

Miałem u siebie przez pół roku Yamahę CD-700s i w stosunku do obecnego źródła nie wniosła praktycznie nic, poza walorami estetycznymi i użytkowymi. Moim zdaniem dźwięk był na tym samym poziomie. Nie mogłem wychwycić różnic,pomimo bezpośredniego porównania tej samej płyty (miałem 2 oryginalne Pink Floyd Endless river) i przełączałem tylko kanały na wzmacniaczu. Jeżeli Cd za 2 tyś nie wnosi nic w stosunku do najtańszego dvd to coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.