Skocz do zawartości
IGNORED

Mocny Wzmak - Hybryda do AP Tempo 25


birgman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na wstępie Proszę o KONSTRUKTYWNE WPISY by temat nie skończył się kłótnią a posty nie zeszły na kable zasilające lub PiS :-)

 

Z góry dziękuję za propozycje od Q21 którego wpisy pojawią się najszybciej.

Obyście chętniej telefony odbierali niż posty pisali to i sprzedaż byłaby większa.

5 nr telefonów a żaden nie odbiera i nie oddzwania - oddajcie szefowi zaoszczędzi to na 5 rachunkach ... na premie będzie Valentynkową

---------------------------------------------------

Panowie i Panie:

Szukam Wydajnej Prądowo, mocnej hybrydy do Audio Physic Tempo 25

 

Źródłem będzie;

Strumieniowiec np Naim ND5 Xs lub jemu podobne,

Muza z Netu: spotify, tidal, Nc+

 

Ważna:

- obsługa z iPhona

- wejście słuchawkowe

- estetyczny, masywny pilot (moja Fobia..) dlatego odpadł MF

 

Muzyka:

- wszystko prócz Rocka i Klasycznej

 

Cel:

- Prat, dynamika Naima lub lepiej

- Potęga brzmienia jak Muisical Fidelity M6Si (około 300W dla 4 omów bardzo nakarmiły AP Tempo 25)

- Muzykalność Devileta lub lepiej

 

Budżet: do 10k - także z rynku wtórnego

Metraż: 30m2

 

Do tej pory na Castingu zagościli:

- Arcam a38

- Naim; Xs2 oraz Sn2 z Hicap DR

- Hegel H160

- Musical Fidelity M6Si

- Devialet 200

 

Dlaczego nie lampa ? - bo mało uniwersalna - 6 h muzy dziennie zajedzie lampę, nie podłączam z Ampli

Potrzebuję uniwersalnego sprzętu.

 

Może Vincent..?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Pozwolę sobie odpowiedzieć i przeprosić za problem z dodzwonieniem się. Pomimo okresu urlopowego jest 5 osób pracujących w salonie, natomiast rzeczywiście często są dwa odsłuchy w jednym momencie i wielu Klientów w salonie co skutecznie uniemożliwia odebranie telefonu. Wiemy że to jest problem i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Natomiast najprostszym rozwiązaniem jest przesłanie do nas mailem lub na priv nr telefonu, gwarantuję szybki kontakt.

 

Wracając do tematu na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem moim zdaniem będą wzmacniacze hybrydowe Vincent, które idealni sprawdzają się w połączeniu z kolumnami AP. To wydajne, mocne urządzenia z dobrą plastyką, wypełnieniem. Warto także posłuchać trochę droższej, najnowszej integry Atoll IN300SE (http://q21.pl/atoll-in300.html), która w połączeniu z AP zapewni bardzo szybki, dynamiczny, swobodny dźwięk.

Z droższych urządzeń (wiem, wiem, założony budżet...) warto posłuchać ATC SIA2-150 (http://q21.pl/atc-sia2-150.html).

 

Zapraszam na odsłuchy i jeszcze raz przepraszam za problem z dodzwonieniem się.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Znam bardzo dobrze te kolumny gdyż kiedyś byłem ich posiadaczem.Najlepsza możliwa(bynajmniej dla mnie) to konfiguracja z Electrocompaniet ECI5mk2.Sprawdź to koniecznie to sprawdź.Podwazę zdanie kolegów z Q21.Dla mnie Atoll pokaże znacznie mniej.Będzie ubozszy w każdym zakresie. To za niska klasa do tych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartinek

Rozważam electrocompanieta ..

Ale czy to aby nie za słaby i o "kulturalnym" brzmieniu wzmacniacz ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto także posłuchać trochę droższej, najnowszej integry Atoll IN300SE (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ), która w połączeniu z AP zapewni bardzo szybki, dynamiczny, swobodny dźwięk.

 

Q21 macie już tego IN300 u Siebie? Jak wypada porównanie do IN200?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem 2 razy u kumpla jego Audio Physic Avanti z Audio Analogue Puccini tym nowym, który pojawił się zamiast Musical Fidelity M5si. Ale mu to gra, bajka. Aż wychodzić się nie chciało. No ale nie ma w nim funkcji których oczekujesz. Aczkolwiek może ktoś inny się zainteresuje bo warto brać go pod uwagę przy odsłuchach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ten Włoch może mieć wspólnego z Brytyjskim MK m5si ?

Chyba że chodzi o wybór kolegi ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie "boisz" się Vincenta, to jest to bardzo dobry kierunek - według mnie, a raczej mojego gustu. Słuchałem AP T25 z Vincentem 237 i 700. Bardzo mi się podobało. Dżwięk lekko ocieplony, miło się tego słuchało.

No i pilotem można zabić, czyli tak jak lubisz.

Wykluczasz lampę bo dużo grasz, ale przecież hybryda sekcję przedwzmacniacza też ma la lampach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Znam bardzo dobrze te kolumny gdyż kiedyś byłem ich posiadaczem.Najlepsza możliwa(bynajmniej dla mnie) to konfiguracja z Electrocompaniet ECI5mk2.Sprawdź to koniecznie to sprawdź.Podwazę zdanie kolegów z Q21.Dla mnie Atoll pokaże znacznie mniej.Będzie ubozszy w każdym zakresie. To za niska klasa do tych kolumn.

 

Z czym jeszcze słuchałeś swoich Tempo 25 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że chodzi o wybór kolegi

Dokładnie tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie "boisz" się Vincenta, to jest to bardzo dobry kierunek - według mnie, a raczej mojego gustu. Słuchałem AP T25 z Vincentem 237 i 700. Bardzo mi się podobało. Dżwięk lekko ocieplony, miło się tego słuchało.

No i pilotem można zabić, czyli tak jak lubisz.

Wykluczasz lampę bo dużo grasz, ale przecież hybryda sekcję przedwzmacniacza też ma la lampach?

 

Obawy bo Vincent chiński ? Czego innego można by sie obawiać ..

Hybryda miała by zapewnić trochę analogu i mocy, nie obawiałbym wielogodzinnego grania na hybrydzie, wymiana kilku lampek z przedwzmacniacza to w miarę nieduży koszt w stosunku do lamp np w takim Rogue Magnum.

 

No i hybrydy rozgrzewają się szybciej niż 100% lampa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w salonie wzmacnuacz Atoll IN300SE, w stosunku do IN200SE to zupełnie inna klasa urządzenia. Nie sądzę, żeby był to zbyt kiepski wzmacniacz do AP, proszę jeszcze raz zwrócić uwagę, że proponuję IN300SE, którego na dzień dzisiejszy niewiele osób miało przyjemność odsłuchać.

IN300SE w stosunku do niższych modeli wzmacniaczy Atoll charakteryzuje znacznie lepsze wypełnienie, środek pasma, plastyczność. Jest to bardzo mocna, wydajna integra, jednak nie eksponuje skrajów pasma, bardziej tą moc deleguje po równi na wszystkie części pasma. Na prawdę warto posłuchać, a moim zdaniem Audio Physic jest dobrym zapełnieniem tego wzmacniacza. Zapraszam serdecznie na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawy bo Vincent chiński ? Czego innego można by sie obawiać ..

Hybryda miała by zapewnić trochę analogu i mocy, nie obawiałbym wielogodzinnego grania na hybrydzie, wymiana kilku lampek z przedwzmacniacza to w miarę nieduży koszt w stosunku do lamp np w takim Rogue Magnum.

 

Różne są obawy i mody na rynku. Ja kiedyś miałem vincenta i sobie chwaliłem (227). Teraz co prawdę mam lampę, ale szukam jakiejś hybrydy albo mocnego tranzystora., second hand.

W takim razie pozostaje ci posłuchać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do opisu Q21 odnośnie grania IN300se dodałbym tylko, że wzmacniacze od Atoll-a nowe (czyli świeżynki jak IN 300se) a takie które pograły 1.000-1.500h to delikatnie mówiąc "trochę" inne brzmienie. Nie wiem czy już do końca można mówić jak brzmi IN 300 jak on dopiero co został wypuszczony na rynek. Mimo wszystko przyjemnie słyszeć, że to kolejny udany piecyk od Atoll-a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z hybryd Pathosy, Ear yoshino. Mac bym wzial pod uwage i ATC, ale dzielony system (to nie hybrydy) jednak moze byc troche za sterylnie i sucho:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Oczywiscie Tucana, ale to tez nie hybryda :) Wypluje ci glosniki z membran :) tylko pilot malutki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tucana zje te hybrydy ;)

A powaznie to posluchaj Tucany - to wmnie jeden z lepszych integr na rynku w sensownych pieniadzach. Za 10 tys znajdziesz uzywke tylko one sie rzadko pojawiaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę rynek SH w Polsce i Tucany od dobrego roku nie widziałem ani razu. To są trochę porady w stylu wygraj w totka, kupisz lepszy sprzęt. Kupowanie za granicą używanego sprzętu to już natomiast nie dla każdego.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartinek

Rozważam electrocompanieta ..

Ale czy to aby nie za słaby i o "kulturalnym" brzmieniu wzmacniacz ?

 

 

Nie koniecznie. Jest bardzo wydajny, ma duży zasilacz, i trzyma kolumny za "buzię" Ale jeśli chcesz paść na kolana, to nic nie mów żonie i kup sobie monobloki AW180. Konfiguracja chyba na zawsze...Pod warunkiem, że nie masz parcia na ciągłe zmiany;-)

 

Bartinek

Rozważam electrocompanieta ..

Ale czy to aby nie za słaby i o "kulturalnym" brzmieniu wzmacniacz ?

 

 

Nie koniecznie. Jest bardzo wydajny, ma duży zasilacz, i trzyma kolumny za "buzię" Ale jeśli chcesz paść na kolana, to nic nie mów żonie i kup sobie monobloki AW180. Konfiguracja chyba na zawsze...Pod warunkiem, że nie masz parcia na ciągłe zmiany;-)

 

 

Atoll...to bardzo uczciwe wzmacniacze. Miałem styczność, chociażby z "setką" ale doświadczenie nauczyło mnie, że do kolumn ze średniej lub wyższej półki, należy podłączać drogie graty. Nie ma innej rady. W audio siedzę, ponad 10-lat , zaczynałem jako dzieciak i miałem okazję do popisu i "przerobu" Ogromna ilość różnych konfiguracji, zawsze do takich wniosków mnie doprowadzała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę rynek SH w Polsce i Tucany od dobrego roku nie widziałem ani razu. To są trochę porady w stylu wygraj w totka, kupisz lepszy sprzęt. Kupowanie za granicą używanego sprzętu to już natomiast nie dla każdego.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

To cos kiepsko sledzisz boprzeoczyles przynajmniej dwie tucany w ostatnich 4 miesiacach - jedna za 9000 druga za 12500.

A poza tym trzeba zada sobie pytanie: czy chce sie przecietne latwo dostepne cos tam czy naprawde wartosciowy sprzet na ktorego trzeba troche poczekac?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie ma co brać pierwszego lepszego, ale też polowanie na wzmaka dwa lata, to już naprawdę trzeba wiedzieć co się chce. Ktoś pisał na forum, że kupił używany Leema, ale nie kojarzę na giełdzie hifi czy allegro.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z moim doświadczeniem z AP z serii 25 dobrze się zgrywa KRELL serii s. U mnie grał i gra (nie jest też na sprzedaż) KRELL s550i. Grał z AP Avantera a teraz AP Cardeas. Mnie brzmienie zestawu bardzo odpowiada. Porónywałem na swoich kolumnach do Devialea D Premier (bez powalenia mnie na kolana, trochę inaczej, nie wiem czy lepiej), Copland (nie pamiętam modelu, wersja z przed ca 5 lat na lampach w preampie), Vincenta 700 i innych - nic mnie nie skłoniło do zmiany. Według tego co czytałem KRELL s300 gra tak samo jest tylko słabszy. Proponuję rozważyć KRELLa - jest w porównaniu sporo tańszy niż 10.000 kPLN i ma ceglastego pilota. Na pewno napędzi tempo 25.

 

KL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

T+A DAC 8 DSD via Silencable Wizzard XLR do KRELL s550k a ten via Velum LS-G do Audio Physic Cardeas Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkiem tygodnia wypożyczam Leema Tucana 2

 

Mocna Brytyjska/walijska integra,

Lubię klimaty Naima i Musical F, więc może być ciekawie

 

Choć drogaśna ta zabawka

Posłuchamy, zobaczymy ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkiem tygodnia wypożyczam Leema Tucana 2

 

Mocna Brytyjska/walijska integra,

Lubię klimaty Naima i Musical F, więc może być ciekawie

 

Choć drogaśna ta zabawka

Posłuchamy, zobaczymy ..

Zakladam ze bedzie "opad szczeny" :) - tzn mam nadzieje ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś Ty swojego kupił, w Galerii Audio czy S/Hand ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Nie jestem hura optymistą,

 

Już ponoć miałem paść na kolana przed Francuzem ..;-)

 

Za 21k (choć do negocjacji) to już można nabyć wszystko mającego Devialeta 200, bardzo muzykalny sprzęt, choć jak dla mnie bez takiego pazura ..

Lub dzielonego Naima 202/200 ze stremerem Nd5xs z S/Hand

Można w tej cenie z rynku SH złożyć przyzwoity system

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Nie jestem hura optymistą,

 

Już ponoć miałem paść na kolana przed Francuzem ..;-)

 

Za 21k (choć do negocjacji) to już można nabyć wszystko mającego Devialeta 200, bardzo muzykalny sprzęt, choć jak dla mnie bez takiego pazura ..

Lub dzielonego Naima 202/200 ze stremerem Nd5xs z S/Hand

Można w tej cenie z rynku SH złożyć przyzwoity system

Ktorym francuzem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.