Skocz do zawartości
IGNORED

Subwoofery i wszystko na ich temat


hifibloke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Toś Panie apetyt mi zrobił... oj opendzlowalo by się teraz przed praca takiego Grilla tym bardziej  ze do pracy rowerkiem teraz śmigam... ale z dwojga złego dziś setki €oraz jutro....
taka luźna atmosfera mi się podoba
tylko nasz sub-fan/preze-sik coś nie mrawy
Martin, do jakiej pracy.
Dziś to trzeba się spotkać z ludźmi, których lubisz, wódki się napić.

Ja właśnie wróciłem z gościny
nie ma co za duzo myslec, trzeba dzialac. 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Lolo, co to za słabizna ????
Myślałem, że na wsi, to macie lepszą kiełbasę.
Ja w polskim sklepie kupiłem pyszną swojską kiełbaskę do barszczu a ty tu takie lidlowe, byle co grilujesz....
Sorry, ale zajebało cebulą od Was. Tyle lat na forum, a daliście się sprowokowac byle cepom wstawiając swoje auta, dowody rejestracyjne, kluczyki itp. 
Mam nadzieję, że moderacja, to skasuje.
Przyznaję, dałem się podpuścić trochę.
Preze-sik, na miotłach V12 nas omamił
No wiesz, zapozyczylem sie na boxery, wiec nie starczylo na ogrodek  BTW. Nie gardze krajem, gardze coniektorymi osobnikami zyjacymi albo pochodzacymi z tego kraju, reaguje alergicznie na ich nacjonalistycze, konserwatywne i prymitywne zachowanie. To zakala i wstyd dla calego kraju.
Zobaczmy, jakie kozaki będą po .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xajas napisał:

No wiesz, zapozyczylem sie na boxery, wiec nie starczylo na ogrodek emoji6.png BTW. Nie gardze krajem, gardze coniektorymi osobnikami zyjacymi albo pochodzacymi z tego kraju, reaguje alergicznie na ich nacjonalistycze, konserwatywne i prymitywne zachowanie. To zakala i wstyd dla calego kraju.

no tak.. a chwilówka idzie na wachę ?

 

14 minut temu, RAF77 napisał:

Mam nadzieję, że moderacja, to skasuje.
Przyznaję, dałem się podpuścić trochę.

tylko że to forum już dawno jest dnem i takie akcje to żadna nowość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie do Ralfa " ile zarabiasz " obydwaj bez pytania wyrzucili fotki że niby sprowokowani hahaha Janusze dumni z siebie że na auta zarobili i na kotlety jak widzą że się średnio spodobało to poza " na ofiare " i  winnych szukają,  buractwo , wieś i słoma która ze wsi się ciągnie za wami czy to do UK czy DE . Pękło by coś w krzyżu z dumy jakby fotek nie rzucili to taki zawór spustowy się pojawił żeby dup nie rozerwało.  Tacy właśnie psują opinie Polakom za granicą bo byle okazja i podpucha i wychodzi dzieciak z każdego i przechwałki się zaczynają,  powód wystarczy byle jaki. No i na koniec tumany w12 to nie v12 , jak różnicy nie widzicie to sorry,  nie  mam wiele wspólnego żeby się z wami waflować,  auta w dieselku,  brak kredytów bo wsio za €€€€ Cash no i jedzeniem się nie chwalę bo mi go w życiu nie brakowało.  Każdy się chwali tym czego mu brakowało,  skoro uważa że to ma znaczenie ... gdzie wy do Europy?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że z tego kraju uciekają same asy... co jeden to lepszy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, RAF77 napisał:



Ja właśnie wróciłem z gościny emoji1.pngLolo, co to za słabizna emoji3.png ????
Myślałem, że na wsi, to macie lepszą kiełbasę.
Ja w polskim sklepie kupiłem pyszną swojską kiełbaskę do barszczu a ty tu takie lidlowe, byle co grilujesz....Mam nadzieję, że moderacja, to skasuje.
 

Ta kielbasa niepozornie wyglada, ale jest najlepsza. 

Dalem sie podpuscic na tego grilla i teraz glowa peka. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie za mocna ta kiełbasa była ? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Anthem MRX1140 KlipschRP280F RP450 RP500M SVS PB3000 Canton865  Atmos7.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, fetek napisał:

Dobrze że z tego kraju uciekają same asy... co jeden to lepszy.

No, dokładnie, uciekają tchórze... Bez komentarza.

Ja tylko żałuję, że nie ,,uciekłem'' wcześniej. Przynajmniej 3, 4 lata wcześniej, i domek bym miał. Da się dobrze w Polsce zarabiać, wbrew temu, co niektórzy twierdzą. Jak widzę jakieś żenujące wpisy a' la Subfan, że ktoś, kto się dorobił czegoś w Polsce i dobrze zarabia, to złodziej albo kombinator, to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.

Ludzie robiący z Polski Afrykę są kretynami. Można ze spokojem postawić dom w Polsce przed trzydziestką, i to bez kredytu, ale trzeba mieć dobrze płatny zawód, i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ludzie którzy pojechali zagranicę, zarabiają więcej niż w kraju to dla mnie nie ma problemu. Ale jak Do tego łurują, robią z siebie bambrów, udają jakicy to nie są dziedzice i szydzą z własnego kraju, są zwykłymi życiowymi nieudacznikami i ofermami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kapusta7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, kapusta7 napisał:

 Ale jak Do tego łurują, 

Co łoni robiom?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adi777 napisał:

Przynajmniej 3, 4 lata wcześniej, i domek bym miał. Da się dobrze w Polsce zarabiać, wbrew temu, co niektórzy twierdzą. Jak widzę jakieś żenujące wpisy a' la Subfan, że ktoś, kto się dorobił czegoś w Polsce i dobrze zarabia, to złodziej albo kombinator, to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.

dokładnie, zdaje się że będąc "zerem" nie jeden tu osiągnął więcej niż licytujący się koledzy...  Ja chyba jestem młodszy niż wy ale mam rodzinę w 4 krajach (Niemcy, Szwecja, Dania, Hiszpania), masę ludzi ze studiów i średniej. Był czas gdzie czekałem na święta i gifty od ojca czy cioci, potem wszystko się zmieniło i było to lekko 15 jak nie więcej lat temu. Tam bardzo szybko osiągnęli jakiś poziom życia i nie są w stanie się ruszyć dalej. Faktycznie, nie musieli "kombinować" jak my ale ludzie.. to było 30 lat temu ! pamiętam te akcje jak przychodzi sąsiada i pyta czy my Polacy wiemy co to jest telewizor... 

Godzinę temu, Adi777 napisał:

Można ze spokojem postawić dom w Polsce przed trzydziestką, i to bez kredytu, ale trzeba mieć dobrze płatny zawód, i tyle.

Nie koniecznie, zwłaszcza jak są dwie pracujące osoby. Pamiętaj że w wielu rejonach ludzie budują samodzielnie lub z pomocą rodziny, całość trwa kilka lat ale cel zostaje osiągnięty. Ja dom budowałem sam z pomocą 2 osób i kolegów z różnych branż. Fakt teraz remontuje, poprawiam bo nie było kasy by robić porządnie ale na spokojnie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co się oszukiwać i na siłę się męczyć? To jakaś odmiana masochizmu tak zakorzeniona od pokoleń każe wam tam zostać i pocieszać się że będzie lepiej czy co bo naprawdę nie kumam . Patriotyzmem dzieci nie nakarmisz.  Pamiętajcie o tym przy wypłacie tych kilku marnych tysi gdzie ja mam ich 30 miesięcznie... gdzie logika ? Pojadę sobie kilka razy do PL w roku i mi starczy , traktuje to jak wizytę w ZOO . Kilkudziesięciu lat trzeba na dorównanie Polski do zachodu ( gdzie zachód też w miejscu nie będzie stał w tym czasie i czekał aż go polaczki dogonią) jest źle a nawet tragicznie w niektórych dziedzinach życia.  Ludzie oczy ze zdziwienia przecierali jak opowiadałem o życiu w Polsce.  Kraj dla pseudo kiboli i katoli i tych co myślą że jednak dadzą radę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adi777 napisał:

Jak widzę jakieś żenujące wpisy a' la Subfan, że ktoś, kto się dorobił czegoś w Polsce i dobrze zarabia, to złodziej albo kombinator, to nie wiem, czy śmiać się, czy płakać.

Adaś jesteś jeszcze naiwnym chłopczyczkiem. Dorośniesz to zrozumiesz.

 

15 godzin temu, Mateusz80 napisał:

Sorry, ale zajebało cebulą od Was.

Xajas zobacz, polski nacjonalista i antysemita. Może pogardzisz.

9 minut temu, fetek napisał:

Nie koniecznie, zwłaszcza jak są dwie pracujące osoby.

 Dodatkowo muszą mieszkać u rodziców, którzy opłacają media, podatek od nieruchomości, uprawiają przydomowy ogródek, opierają, bawią i sponsorują wnuki. I lodówka wspólna.

19 minut temu, fetek napisał:

Tam bardzo szybko osiągnęli jakiś poziom życia i nie są w stanie się ruszyć dalej.

Celna uwaga, w kraju jest ciężko ale masz szansę zajść bardzo wysoko. Za granicą nie podskoczysz, zawsze będziesz dla nacjonalistów etnicznych Polaczkiem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Celna uwaga, w kraju jest ciężko ale masz szansę zajść bardzo wysoko. Za granicą nie podskoczysz, zawsze będziesz dla nacjonalistów etnicznych Polaczkiem. 

tacy „nacjonslisci“, o ktorych piszesz, to siedza w Polsce -> spojrzyj w lustro. A za granica, o ktorej nie masz zielonego pojecia, sytuacja wyglada zupelnie inaczej. To nie wygoda i warunki materialne sa glowna zaleta zycia za granica, to kultura, otwartosc, toleracja i poziom ludzi, z ktorymi obcuje zarowno prywatnie jak i zawodowo. To OLBRZYMI KOMFORT PSYCHICZNY! Nie musze sie obchodzic z takimi osobnikami jak ty (chociaz tutaj tez sa tacy, patrz AFD, ale tych to omija kazdy normalny obywatel z daleka i nie dotyka nawet pinceta).

 

 

Nie chce wszystkich obrazac i wszystkich wrzucac do jednego garnka, znam wielu wspanialych ludzi w Polsce, ale niestety jesli chodzi o mase, to w miedzyczasie przepasc kulturowa, miedzy Polska a zagranica jest coraz wieksza, to po prostu dwa swiaty.

Aby to dostrzec i do tego dojrzec, nie wystarczy miec ciotke w Reichu. do tego trzeba tam zyc, obcowac z „normalnymi“ lokalnymi mieszkancami, a nie zamykac sie w enklawach zakompleksionych „Polaczkow“

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Co łoni robiom?

Jesteś zbyt prostym i prymitywnym człowiekiem aby to zrozumieć.   

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kapusta7 napisał:

Jesteś zbyt prostym i prymitywnym człowiekiem aby to zrozumieć.   

 

 

Godzinę temu, kapusta7 napisał:

Dla mnie ludzie którzy pojechali zagranicę, zarabiają więcej niż w kraju to dla mnie nie ma problemu. Ale jak Do tego łurują, robią z siebie bambrów, udają jakicy to nie są dziedzice i szydzą z własnego kraju, są zwykłymi życiowymi nieudacznikami i ofermami.

Ja myślałem że prosty i prymitywny człowiek to właśnie tak się wysławia......jest gorzej w polszy niż myślałem w takim razie jak inteligencja tak się wypowiada ..... idealny obrazek polsona z głową na karku to pan " róbta co chceta " sam pewnie wrzucasz do puchy.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, xajas napisał:

spojrzyj w lustro.

Owszem, prezentuję nacjonalizm obywatelski. Z kolei niemal każdy Niemiec i volksdeutch jest nacjonalistą etnicznym co wyraża lekceważeniem, pogardą lub (i) nienawiścią,  co najciekawsze wyłącznie do Polaków. W naszym kraju nigdy nie występował niemiecki szowinizm, niemiecki antysemityzm ani niemiecka segregacja rasowa. Nie ma w Polsce kibica, który nie napiłby się wódki z Izu Ugonogh. Dlaczego? Bo jest on Polakiem, szanuje polskie prawo,polską historię, polską kulturę. Jest po prostu obywatelskim nacjonalistą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez WARMSTONE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma przypadkiem " spójrz w lustro " zamiast " spojrzyj " ??? Porsche wie jak przeliterować ale spójrz już nie wie co znaczy ....

Zacznijcie ludzi dzielić na tych dobrych i złych a nie rodaków i obcych . Nikt tak polska za granicą nie przerobi jak drugi rodak... jakie ma znaczenie kto skąd pochodzi jak pomocną dłoń w życiu otrzymałem od tych których kiedyś nienawidzilem,  żyje dobrze a arabami,  czarnuchami i ruskimi,  do polaka tylko podchodze z jadną reką za plecami,  w której trzymam cegłe....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

 

Ja myślałem że prosty i prymitywny człowiek to właśnie tak się wysławia......jest gorzej w polszy niż myślałem w takim razie jak inteligencja tak się wypowiada ..... idealny obrazek polsona z głową na karku to pan " róbta co chceta " sam pewnie wrzucasz do puchy.....

Spokojnie Sieroto społeczna, jak zwykle nieudolnie odbijasz piłeczkę. Brakuje HA Ha Ha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dla Ciebie ktoś zarabiający 30k zł miesięcznie jest sierotą społeczną to przebijesz to na 100% nią nie będąc,  pochwal się teraz ty. Auta , kluczyki , dowody , gryle,  kotlety z kiełbasą... dawaj wsio. 

Tzn sorry,  czego ja wymagam od kogoś kto wybrał sobie taki nick...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze to, czy ktos jest „sierota spoleczna“ nie jest mierzone Kilozlotowkami?

Kazdy juz dawno zrozumial, ze €€€ to jedyne, co do ciebie przemawia (szczegolnie €€€ innych osob), ale moze sa jeszcze inne walory i cechy osobowe, ktore dla innych sa rownie wazne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, xajas napisał:

a moze to czy ktos jest sierota spoleczna nie jest mierzone Kilozlotowkami?

Auta , kluczyki , dowody , gryle,  kotlety z kiełbasą...  Xajas przestań się kompromitować i idź do swojej piwnicy akoustycznej obalić autentycznego Jagermeistera. Zagryź mortadelą.

Kotlety z kiełbasą wymiatają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez WARMSTONE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze mi te „kotlety“ przypominasz. Specjalnoscia dzisiejszego dnia jest nie miesko tylko rybka. Losos marynowany w cytrynie i rozmarynie (2 gdziny) a potem polozony na deske z drewna cedrowego i wsadzony do grila na 20 minut pod zamknieciem przy 220 stopni. Aby te deski sie nie spalily, musza byc przedtem kilka godzin namoczone/nasiakniete woda.

Smak i zapach jednorazowy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) IMG_2516.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, xajas napisał:

A moze to, czy ktos jest „sierota spoleczna“ nie jest mierzone Kilozlotowkami?

Kazdy juz dawno zrozumial, ze €€€ to jedyne, co do ciebie przemawia (szczegolnie €€€ innych osob), ale moze sa jeszcze inne walory i cechy osobowe, ktore dla innych sa rownie wazne?

To po co sam wyjechałeś wielki filantropie ceniący walory i cechy osobowe i za to kupujący auta i dom ?! Nie ośmieszaj  się chociaż.  Wyjechał,  robił cale Zycie. Czegoś tam się dorobił a teraz ideały mu się przypominają.... proszę Cię miej choć trochę honoru. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, WARMSTONE napisał:

 Dodatkowo muszą mieszkać u rodziców, którzy opłacają media, podatek od nieruchomości, uprawiają przydomowy ogródek, opierają, bawią i sponsorują wnuki. I lodówka wspólna.

tia.. i życie jest piękne, mnie matka po 3 tygodniach wywaliła ;] rano do pracy, od 18 do 2-3 na budowie ale wyniosłem się w terminie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, fetek napisał:

tia.. i życie jest piękne, mnie matka po 3 tygodniach wywaliła ;] rano do pracy, od 18 do 2-3 na budowie ale wyniosłem się w terminie....

Mnie jak sie ozenilem to wypierdzielili.

A do mojej nie chcialem jechac mieszkac bo mialem dobra prace na miejscu ?

Ale super metoda, tez taka zastosuje do swoich dzieci. Na co mi obce ludzie w domu.  Wynajme mieszkanie, oplace na 3 miesiace i powiem dzieciaka adios.  (jak sie ozenia, lub jak skoncza szkole). 

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lolo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xajas napisał:

dobrze, ze mi te „kotlety“ przypominasz. Specjalnoscia dzisiejszego dnia jest nie miesko tylko rybka. Losos marynowany w cytrynie i rozmarynie (2 gdziny) a potem polozony na deske z drewna cedrowego i wsadzony do grila na 20 minut pod zamknieciem przy 220 stopni. Aby te deski sie nie spalily, musza byc przedtem kilka godzin namoczone/nasiakniete woda.

 Zrobiłeś tymi deskami na mnie wrażenie.  

Jednak nie zatrze ono obrzydzenia, które nabrałem wobec ciebie po wcześniejszym lansie z cielęciną. Człowiek bezkrytycznie wp***dalający mięso małego krowiego dziecka to pospolity barbarzyńca. Jakbyś poczekał parę lat to miałbyś mleko, sery i masę wołowiny a cielaczek trochę by sobie pożył. Podelektuj się psem albo kotem, prawie na to samo wyjdzie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie lubisz rybek albo mieska, to proponuje weganskiego. Spagetti z cukini. Jedyne co potrzebujesz to odpowiednie ustrojstwo do robienia „makaronu“ z cukini (taniocha). A potem wrzucasz te „makarony“ do ostrego sosu pomidorowo-bazylikowo-oliwkowego i po 5 minutach jest wszystko gotowe. Max prosto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) faba54aa-c325-4f59-a393-1e8b4e2a037c.jpgIMG_0741.jpgb8127142-a747-499f-b717-605f5dbddfd6.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.