Skocz do zawartości
IGNORED

Subwoofery i wszystko na ich temat


hifibloke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Martin Rejek napisał:

Wiesz co??? Ja podchodzę do tematu poważnie i mam wyj...ne na twoje nic nie wnoszące do tematu pisanie... nie chcesz to się nie udzielaj jak Ci to przeszkadza...!!!!!! Bo ewidentnie widać ze Cię to boli...!!!

A co tu wnosi coś do tematu ? Przytakiwanie ci ? Poważnie podchodzisz do tematu z takimi dylematami jak nastolatka? Ty naprawdę jakiś nienormalny jesteś i o co tak naprawdę ci chodzi . Siedzisz tu tyle lat i wiesz tyle co inni a i tak prawie takie głupoty że nowicjusze nawet tak nie potrafią.  A może svs , Rythmik- co myślicie,  a może się mi nie potrzebny a może jakiś jeszcze inny wynalazek z 18" który i tak jest praktycznie nie do kupienia w Europie...no człowieku!!! Potem plujesz na tych co ci jadą że debil jesteś albo że ci nie pozwolą cieszyć się wspaniałym systemem itp tematów mnóstwo a to co do tej pory kupiłeś to zestaw na podstawkowych kolumnach - planowałeś co prawda projektory , THX zestawy , procesory i końcówki,  a skończyłeś na mizernym ampli marantza i pomalowaniu ściany....bravo Jasiu.  Wiesz jakie by było zdziwienie jak byś kiedyś coś kupił czy zrobił bez zbędnego pie....nia  i pokazał coś nowego ? Ludzie by oczy ze zdziwienia przecierali. Ty wolisz robić z siebie pośmiewisko i nie przeszkadza Ci opinia forumowego Foresta Gumpa,  nikt nie bierze cie na poważnie a tematy i wpisy czyta z przymrużeniem oka .  Daj od siebie odpocząć,  kup coś i się wtedy pochwal ! !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Xpedite999 napisał:

a skończyłeś na mizernym ampli marantza i pomalowaniu ściany....

Jeszcze firanka doszła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

A co tu wnosi coś do tematu ? Przytakiwanie ci ? Poważnie podchodzisz do tematu z takimi dylematami jak nastolatka? Ty naprawdę jakiś nienormalny jesteś i o co tak naprawdę ci chodzi . Siedzisz tu tyle lat i wiesz tyle co inni a i tak prawie takie głupoty że nowicjusze nawet tak nie potrafią.  A może svs , Rythmik- co myślicie,  a może się mi nie potrzebny a może jakiś jeszcze inny wynalazek z 18" który i tak jest praktycznie nie do kupienia w Europie...no człowieku!!! Potem plujesz na tych co ci jadą że debil jesteś albo że ci nie pozwolą cieszyć się wspaniałym systemem itp tematów mnóstwo a to co do tej pory kupiłeś to zestaw na podstawkowych kolumnach - planowałeś co prawda projektory , THX zestawy , procesory i końcówki,  a skończyłeś na mizernym ampli marantza i pomalowaniu ściany....bravo Jasiu.  Wiesz jakie by było zdziwienie jak byś kiedyś coś kupił czy zrobił bez zbędnego pie....nia  i pokazał coś nowego ? Ludzie by oczy ze zdziwienia przecierali. Ty wolisz robić z siebie pośmiewisko i nie przeszkadza Ci opinia forumowego Foresta Gumpa,  nikt nie bierze cie na poważnie a tematy i wpisy czyta z przymrużeniem oka .  Daj od siebie odpocząć,  kup coś i się wtedy pochwal ! !!!!

Gratulacje się należą ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin, nie obraź się i choć nie lubię Sub-fana, to muszę mu przyznać rację.

Fantazjujesz o jakichś niebotycznie drogich sprzętach a potem kupujesz za 1/5 tego o czym pisałeś albo wcale.

Do Twojego pomieszczenia bym brał svs SB 3000 lub nawet któryś z linii 2000 i w zupełności by to wystarczyło.

Tam też jest korektor w aplikacji, tylko mikrofon trzeba osobno kupić i ogarnąć program do pomiarów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na łeb wam pada z tym sub fanem ? Jak ktoś coś napisze szczerze to tylko sub fan ? Bez lipy musi być gość że wam tak łby zorał,  gdzie teraz się podziewa ? Jak tak to tylko potwierdza jak malo ludzi pisze szczerze co myśli skoro tak dobrze to wszyscy pamiętają z tej właśnie strony .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Xpedite999 napisał:

Na łeb wam pada z tym sub fanem ?

Fajna gra. Coś jak przebieranki w sypialni. Wchodzę w to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak po tobie nie jeździć człowieku? Nerwosol dawno mi się skończył i taki efekt . Profil założyłem przed świętami 2019 w grudniu więc nie wiem o co kaman . Nie potrzebna zmiana tematu a z Ciebie detektyw jak z koziej p....y termostat panie Martin,  na chleb w takim fachu byś nie zarobił. Napisz lepiej jaki sub planujesz ??? i nie skacz do mnie bo same potyczki z takim denatem to już dla mnie obelga. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil " subfan " musi być skasowany bo nie ma oficjalnie takiego użytkownika zaś drugi o który mnie posadzaliscie sf-svs był aktywny do 13 lutego . Przypominam że moja data rejestracji to grudzień 2019..... Nie wiem czy nie przedstawić do tego co napisałem jakiejś rysunkowej instrukcji żeby Martin zrozumiał ale wierzę w niego ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popełnia te same błędy i myśli, że się dobrze maskuje... Trzymajcie mnie, bo padnę ze śmiechu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo odkąd tu jestem , jestem brany za kogoś innego . Jak nie sub fan to Marcinos . Mam w sumie wywalone ale trochę to irytujące. Jeszcze do tego temat odświeżony przez Martina,  tego nie zniese żeby taki gość mi coś zarzucał co to butów sam nie umie zasznurować.  Po co mi to by było? Jadę z każdym z kim mam ochotę więc co mi zależy na tym za kogo mnie macie , dziwne to . A jak gość tak legendarny to może faktycznie tak mi mówcie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już przestańcie z tym off topem, każdy kto ma rozum i nie jest na forum od wczoraj rozpoznaje dobrze kto jest kim.  

Co do tabelek i punktacji to nie wierzyłbym w to do końca, nie zapominajmy że takie manufaktury typu Rythmik czy PSA nie wykupią reklam w gazetkach, nie będą na nich patrzeć przychylnym okiem. Nawet nie wiem czy SVS już na to stać co duże koncerny (raczej nie). W każdym bądź razie co by nie wybrać, to są same świetne opcje. Sam mając taki wybór myślałbym pewnie z tydzień, a po zakupie jeszcze gryzłbym się czy najlepiej zrobiłem. Ale przecież nie można kupić wszystkich na raz i przetestować. Jeśli nie 18" to wydaje mi się że HSU to najlepsza, bezpieczna opcja, tani - w cenie SB3000, a powinien zrobić i tak super wrażenie. W razie czego można dołożyć drugiego (dual sub ma oprócz wyższej mocy też dodatkowo zalety) lekko przekraczając cenę Rythmika czy SB4000, a na pewno 2x HSU pobiją każdego pojedynczego suba, może dopiero SB16 byłby podobny/lepszy. Ale to znowu droższa opcja, tu już wolałbym dołożyć do Rythmik G25hp. Ten sub podobno gra powalająco i w kinie i w muzyce. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, don111 napisał:

 Sam mając taki wybór myślałbym pewnie z tydzień, a po zakupie jeszcze gryzłbym się czy najlepiej zrobiłem. 

Widzisz sam że sprawa jest poważna.  Ty, gość inteligentny byś się nad wyborem zastanawiał tydzień to co ma w takiej sytuacji Martin powiedzieć? Tosz on się do września zawiesi ....

Skoro już przy nim jesteśmy,  pytanie . Autyzm ma coś wspólnego z autentyzmem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Bo odkąd tu jestem , jestem brany za kogoś innego . Jak nie sub fan to Marcinos .

Bo na początku dobrze udawałeś debila. Mój błąd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
7 godzin temu, WARMSTONE napisał:

Bo na początku dobrze udawałeś debila. Mój błąd

I nadal udaje... tu się chwali sprzetem typowo kinowym za chwile pisze ze ma 60m2 pokój  kinowy i 150 cali ekran... jestem ciekaw co jeszcze wymyśli za bajeczkę... bo jak do tej pory tylko wciska wszystkim kit... a my te bajeczki łykamy i dajemy się zrobić w konia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Martin Rejek napisał:

I nadal udaje... tu się chwali sprzetem typowo kinowym za chwile pisze ze ma 60m2 pokój  kinowy i 150 cali ekran... 

Zacytuj proszę moją takową wypowiedź a przeznacze 20tys € na dowolny cel wybrany przez Ciebie,  jeżeli nie to tylko wyjdziesz na oszusta ,błazna i farmazoniarza- czyli dzień jak codzień. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Martin Rejek napisał:

za chwile pisze ze ma 60m2 pokój  kinowy i 150 cali ekran...

?

 

14 godzin temu, WARMSTONE napisał:
16 godzin temu, Xpedite999 napisał:

Bo odkąd tu jestem , jestem brany za kogoś innego . Jak nie sub fan to Marcinos .

Bo na początku dobrze udawałeś debila. Mój błąd

Napiszę bardziej zrozumiale. 

Bo na początku dobrze udawałeś Marcinosa . Mój błąd

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, RAF77 napisał:

Ale Sub-fana nadal dobrze udaje emoji3.png

 

 

Kolego z Tobą w roli głównej pamiętam jedno zajście gdzie uśmiałem się jak mało kiedy. Z tego co pisałeś można było wywnioskować że chciałeś się podzielić tym że dostałeś od tytułowego sub fana mało kulturalną wiadomość na priw i chyba szukając wsparcia napisałeś coś w stylu " no i mi na priv potrafi napisać że żonę będzie mi ryćkał " hahahaha jesteś gość,  napisać to publicznie to raz a dwa beczeć nad taką wiadomością i skarżyć innym zamiast coś mu odpisać.... naprawdę nie wiedziałem z kogo mi się chce śmiać bardziej , z niego że tak ci pocisnął czy z Ciebie że się tym chwaliłeś  hahahaha oj brzusio bolał mnie z tydzień po tym .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo wiadomości na kogoś, kogo jeszcze nie dawno nie było na forum.?  Pamiętajcie, że Święta idą. Spełnienia kinowych marzeń wszystkim życzę. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
8 godzin temu, Martin Rejek napisał:

I nadal udaje... tu się chwali sprzetem typowo kinowym za chwile pisze ze ma 60m2 pokój  kinowy i 150 cali ekran... jestem ciekaw co jeszcze wymyśli za bajeczkę... bo jak do tej pory tylko wciska wszystkim kit... a my te bajeczki łykamy i dajemy się zrobić w konia... 

Korekta tam gdzie pisze „za chwile” miało być „a drugi” 

niestety wyszło zmęczenie po pracy i nie zauważyłem, ale to nie zmienia faktu ze jeden jak i drugi to zakłamane bajkopisarze...tyle w temacie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jeden i jaki drugi ? Weź proszę pod uwagę że nie wszyscy są w twoich koleinach umysłowych i mogą nie wiedzieć o co ci chodzi . O kim teraz piszesz Martin . Nie chwytam twoich skrótów myślowych,  no wybacz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, WARMSTONE napisał:

Zniesławienie. Kolejne.

Powoli chyba zaczynam rozumieć Martina tzn czym się kieruje w tym co pisze jeżeli to ty masz 60m i 150cali . Spójrz tylko na fotki jego systemu jak i pomieszczenia .....9 czy 15m . Wtedy zapada ci w pamięć jeżeli ktoś pisze o duuuzym salonie czy ekranie 150 cali a jak ktoś dorzucić do tego  może typowo kinowe nagłośnienie na które sam tak się ślinił to masz powód do nielubienia kogoś po całości. Mogą być jeszcze inne powody zazdrości jak np próby dorównania w sposobie wyrażania się,  czytasz innych błyskotliwe wpisy pewnych siebie gości i chcesz być taki sam żeby wypowiedzi cytowane były pokolenia później ale jeżeli stać cię tylko na " jeden i drugi to bajkopisarze " to zazdrość pojawi się sama prędzej czy później,  potem nienawiść,  potem z bezradności odkręcasz gaz albo łykasz tabletki i tak kończysz marny żywot magazyniera w niemieckiej hurtowni. Smutne ale prawdziwe ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Dla mnie bajkopisarz to taka osoba która dużo mówi, pisze a tak naprawdę nic nie ma!!! Do dnia dzisiejszego jeden jak i drugi jeszcze nigdzie się nie pochwalił swoim systemem... a ile to już o nim zostało napisane... wczoraj Warm... napisał coś nowego (ma pokój kinowy o wymiarach 10 x 6m) ??????jak się z tego nie śmiać i ekran 150 cali... ja was nie biorę na poważnie i na pewno większość na tym forum... owszem czasami coś wniesienie dobrego ale reszta to bujda... jak posiadasz dwa SVS 16ultra czy to było pb4000(nie pamietam a szukać mi się nie chce) to byś coś o nich napisał jak człowiek ma zagwoztke na co się zdecydować, raf77 skrobnął co nie co o sb3000 a ty tak się chwaliłeś na początku... a teraz Cisza!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Martin Rejek napisał:

Dla mnie bajkopisarz to taka osoba która dużo mówi, pisze a tak naprawdę nic nie ma!!!

Wrzucił bym jakieś fotki, żeby dobić gada. Niestety w temacie ''Nasze instalacje...'' jestem w tajemniczy sposób zablokowany przez żydowską moderację. Pewnie dlatego, że coś napisałem o ruskim forumowiczu i niemieckim przemądrzalcu, którzy to bezustannie pouczają polskich userów. Kapujący Marcinos też pewnie się przyłożył.

11 minut temu, Martin Rejek napisał:

ma pokój kinowy o wymiarach 10 x 6m)

10.3Ox6,3O

 

11 minut temu, Martin Rejek napisał:

i ekran 150 cali... j

160 ''  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Martin Rejek napisał:

Dla mnie bajkopisarz to taka osoba....

Jan Brzechwa,  Bracia Grimm,  Julian Tuwim,  czy nawet Astrid Lindgren. To są osoby pisząc bajki chora głowo a te osoby które z Ciebie cisną raczej tak nie wypada nazwać.  Realiści,  racjonaliści  , nawet medium możesz ich nazwać skoro już wiedzą jak się skończą twoje opowieści,  tematy,  pytania , przechwałki.  Geniusza do tego nie trzeba ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, WARMSTONE napisał:

Wrzucił bym jakieś fotki, żeby dobić gada. Niestety w temacie ''Nasze instalacje...'' jestem w tajemniczy sposób zablokowany przez żydowską moderację. Pewnie dlatego, że coś napisałem o ruskim forumowiczu i niemieckim przemądrzalcu, którzy to bezustannie pouczają polskich userów. Kapujący Marcinos też pewnie się przyłożył
 

Raz doniosłem, przyznam się bez bicia...

W takim razie zapraszam do mojego tematu... tam nikt nie będzie jeździł po tobie wręcz przeciwnie zostaniesz nagradzany serduszkami... i może wtedy skończy się to pisanie na twój temat... 

„wilk syty i owca cała” ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.